نمایش یک تیزر جدید از سونی با نام The Arrival

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
12516749061708137901.jpg

و باز هم یک تیزر دیگر در راستای معرفی جدید سونی. در ادامه تیزر قبلی با نام “The Reload” که دو روز پیش منتشر شد، تیزر جدیدی با نام “The Arrival” از سوی سونی منتشر شده است.

در این تیزر همان خانمی که قبلاً دیده بودیم، در حال تایپ کردن کدی با ماشین تایپ است. در همین حین یک ماشین جیپ نظامی رو به روی ساختمانی که این خانم آنجاست می‌ایستد.

به نظر شما این تیزرهای مرموز بیانگر چه چیزی هستند؟ آیا این تیزرها مربوط به رونمایی PS Store می‌باشند یا ماجرا چیز دیگریست؟ همه چیز در روز سه شنبه 23 اکتبر مشخص می‌شود.

برای دیدن این ویدئو به لینک منبع مراجعه کنید.

منبع

آخرین ویرایش:

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
آخه واسه آپدیت PS Store این همه برنامه ؟
به نظر من که یه iP جدیده , می تونه Agent باشه در صورتی که iP متعلق به سونی بوده , راک استار بی خیال ساختش شده و حالا سونی داده به دست یکی از زیر مجموعه های خودش >:d

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
یهipجدیده!انحصاری های سونی یکم(فقط یکم)کم شدن.باید جبرانش رو بکنه.PS3جدید هم که داره میاد باید یه کاری بکنه که مردم بیشتر برن طرف کنسولش.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستان این نقل قول کلا از طرف احسان Chuji هست. من فقط نقل قول میکنم :D
خلاصه ی این دو تا تریلر :
اول از همه اون لیمبو سیتی که تابلوئه مربوط به این دانته ی جدیده , بعد از همه نوشته ی SARU , Get You مربوط به Ape Escape و اون اسلحه که توی تریلر MGS : GZ به شدت تابلو و توی چشم بود :biggrin1: (اگر کل دو تا تریلر یه نکته ی عجیب داشته باشه همینه :biggrin1:)

و اما در ادامه , رعد و برق که کسی نیست جز کول !

توی تریلر بعدی خط lombax ها که مربوط به رچت اند کلنک ـه :biggrin1:

شمشیر ناریکو که اون بالا ولوئه :biggrin1:

و در پایان هم که Nate از ماشین پیاده میشه اونم با لباس U2 !

(با تشکر از امیر آکیبا)
خب تمام این کرکتر ها به خصوص نیت با لباس آنچ 2 توی 23 ـم کجا جمع میشن ؟ PSASBR Multiplayer :biggrin1: خب جمیعاً خسته نباشید :biggrin1: تنها نکته ی مرموزش اون اسلحه ی MGS ـه !

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
ولی حالا با اینکه چیز خاصی معرفی نشد ولی من خیلی حال کردم با این حرکتشون. خیلی جالب بود به نظرم :D

مثل اون تیزر Long Live Play که از همین نکته ها داشت و بچه ها کشف کردن :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
سر اون تریلر Long Live Play انقدر تحلیل و نقد کردیم تریلر ها رو بعد زپلشک خوردیم دیگه اصلا سر اینا حوصله تحلیلی و بررسی ندارم !!:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اینکه اصلا مشخصه مال همون بتای ASBRـه! :d چون همه ی نشون هاش ارجاع میده به ASBR ! این سومی هم که کاملا نشون داد! آثار جنگ ـه کاراکترهای ASBR مونده بود توی محیط! :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
اینکه اصلا مشخصه مال همون بتای ASBRـه! :d چون همه ی نشون هاش ارجاع میده به ASBR ! این سومی هم که کاملا نشون داد! آثار جنگ ـه کاراکترهای ASBR مونده بود توی محیط! :d
فکر نکنم امیر حسین . آخه این ASBR کلا یه بازیه معمولی تا الان نشون داده . چیز مالی نیست که سونی بخواد واسش از این مدل تبلیغات بکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر