نمایش یک تیزر جدید از سونی با نام The Arrival

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
12516749061708137901.jpg

و باز هم یک تیزر دیگر در راستای معرفی جدید سونی. در ادامه تیزر قبلی با نام “The Reload” که دو روز پیش منتشر شد، تیزر جدیدی با نام “The Arrival” از سوی سونی منتشر شده است.

در این تیزر همان خانمی که قبلاً دیده بودیم، در حال تایپ کردن کدی با ماشین تایپ است. در همین حین یک ماشین جیپ نظامی رو به روی ساختمانی که این خانم آنجاست می‌ایستد.

به نظر شما این تیزرهای مرموز بیانگر چه چیزی هستند؟ آیا این تیزرها مربوط به رونمایی PS Store می‌باشند یا ماجرا چیز دیگریست؟ همه چیز در روز سه شنبه 23 اکتبر مشخص می‌شود.

برای دیدن این ویدئو به لینک منبع مراجعه کنید.

منبع

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
نه اتفاقا تبلیغات نیاز داره! :d
مثلا توی این تیزر چی دیدیم ؟
1.سلاح Sly توی دیوار فرو رفته (سمت چپ تصویر ثانیه 2-3 )
2. کلیدی که دست اون زنه هست مال اون یارو اسکلتیه،سِر نمیدونم چی چی هست :d
3.روی زمین پر از تیر و اینا ریخته! یحتمل مال نیت و رادک و سویت توث و بقیه ی تفنگ دارا هست
4.روی زمین بستنی و کیک افتاده! فت پرنسس و بازم سویت توث
5.آخرشم سلاح سویت توث :d

تا الان هرچی که نشون دادن توی این 3 تا تیزر همش مال کاراکترهای ASBR بوده! کلا همه چی داره به ASBR اشاره میکنه! :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
PlayStation All-Stars Battle Royale Full Length - YouTube
بله! همون ASBR بود! :d چقدرم باحال بود! :d
فکر کنم این نیت، با اون پارسالیه فرق داره! یکی دیگست :d

اونجا که Sackboy از کریتوس ترسید خیلی باحال بود =))
Nathanـش اصلاً شبیه Nathan خودمون نبود ! :D ولی بقیه خیلی خوب بودن !
کلاً چیز جالب و بامزه ای بود ولی خب سونی هم خیلی طرز تفکرش داغونه. یعنی میاد خرج میکنه و همچین چیزی میسازه ، بعد فکر میکنه کسی که تا حالا دنبال Battle Royale نبوده مثلاً با دیدن این ویدئو یه دفعه میره سراغ بازی !! :D وجداناً من که هیچ سررشته ای توی تبلیغات ندارم بهتر از بخش تبلیغاتی سونی میتونم کار کنم !

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
از همین الان معلومه کریتوس OP ـیه :D ... ولی خدایی حیف این هزینه ایی که کردن واسه همچین بازیی . بازی قطعی بود آخه ؟ من مشکلی با سبکش و گرافیکش و این چیزا ندارم . از اولی که معرفی شده تا الان یه بازیه کاملا معمولی نشون داده به نظرم . کرکتر هاشم که به جز 2-3 تاشون بقیه یه جورایی Meh هستن . بعدش آمار فروشش میاد مثلا هفته اول تو لیست Uk رتبه 35 ـم :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
از همین الان معلومه کریتوس OP ـیه :D ... ولی خدایی حیف این هزینه ایی که کردن واسه همچین بازیی . بازی قطعی بود آخه ؟ من مشکلی با سبکش و گرافیکش و این چیزا ندارم . از اولی که معرفی شده تا الان یه بازیه کاملا معمولی نشون داده به نظرم . کرکتر هاشم که به جز 2-3 تاشون بقیه یه جورایی Meh هستن . بعدش آمار فروشش میاد مثلا هفته اول تو لیست Uk رتبه 35 ـم :D
اتفاقاً به نظرم بازیش چیز بدی نیست ! :D البته خودم هنوز امتحانش نکردم و ایشاالله فردا پس فردا بتا رو میگیرم ، ولی نظرات ملت خوب بوده تا حالا. کاراکترها و لوکیشن هاش هم به نظرم فوق العاده هستن ولی ...
بزرگ ترین مشکل بازی اینه که یه جورایی copy paste سری SSB هست !! :D SSB هم یه سری محبوب و با کیفیت هست (توی فرنگ ، نه ایران که شاید 99% گیمرها تا حالا ویدئویی هم از این سری ندیدن چه برسه به بازی کردنش) و توی نگاه اول همه حق دارن بازی رو با اون مقایسه کنن و کوچیک ترین مشکلاتش رو ببینن. به نظرم سونی باید حداقل سبک بازی رو 3D میکرد. SSB بعد از 3 نسخه به جایی رسیده که خود نینتندو هم باید کلی تلاش کنه تا کیفیت بالای بازی رو حفظ کنه چه برسه به یه استودیوی جدید که تا حالا Fighting هم نساخته ! :D
در مجموع فکر میکنم Battle Royale یه جورایی حکم آزمون و خطا رو داره. اگه فروش خوبی بکنه ، احتمالاً نسخه بعدی خیلی بهتر میشه و تغییرات زیادی توش ایجاد میکنن که برای خودش تبدیل بشه به یه سری Fighting محبوب. اگه نفروشه هم در نطفه خفه میشه ! :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بابا جوری میگین خرج کرده انگار چیکار کردن یک ویدیو 2 دقیقه ای هستش بازیگر خدا هم که توش بازی نکرده که بگیم الان همین 2 دقیقه کلی گرفته .

اما در کل جالب بود اما از صحنه ای که کریتوس بلند میشه حمله میکنه خوشم نیومد از اون بهتر میتونستن درش بیارن .

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

باید بتا رو بزنی ببینی چقدر فاز میده ! :d 4 نفری میوفتین به جون هم و نصف لذتش به گرافیک پایینشه :d گیمپلی هم که عالی بود ! امروز که استور رو چک میکردم اطراف بتا ـش یه Free چیزی دیدم برو بازی کن خوشت میاد :d همون 4-5 تا کاراکتر توی بتا رو ببینی میفهمی روی هر کارکتر کار شده و همینجوری اضافه نکردن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر