نمایش رسمی PSP2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dinosaur

Loyal Member
سلام !
بالاخره تصویری رسمی و با کیفیت از PSP2 در همایش PlayStation Meeting 2011 به نمایش در اومد !
این شما و این هم کنسول دستی جدید سونی :

sony-tokyo-event-1356.jpg

این کنسول با رزولوشن 960x544 و لمسی (مثل اینکه هم جلوش هم عقبش !) عرضه میشه. صفحه نمایشش هم 5 اینچ OLED هست.
از قابلیت های حرکتی Sixaxis هم پشتیبانی میکنه (یعنی حرکت در 6 جهت) Wifi و 3G رو هم به قابلیتها اضافه کنین.
بازیهایی که براش معرفی شده :
- Killzone
- Little Big Planet
- Reality Fighters
- Uncharted
- WipeOut
- Resistance
این کنسول کریسمس 2011 عرضه میشه و فعلآ اسمش NGP هست !

آخرین ویرایش:
من بین انتخاب این کنسول دستی و 3DS موندم
ولی اگه پی اس پی 2 سیم کارتم بخوره و فقط قابلیت یه تلفن همراه 1100 رو داشته باشه خریدنش قطعی میشه
فقط میمونه قیمت بازی هاش که دورو بر چنده؟

این کراس پلتفرمی که داره یعنی چی؟
بازی های آندروید روش اجرا میشه؟ نرم افزاراش چی؟

من بین انتخاب این کنسول دستی و 3DS موندم
ولی اگه پی اس پی 2 سیم کارتم بخوره و فقط قابلیت یه تلفن همراه 1100 رو داشته باشه خریدنش قطعی میشه
فقط میمونه قیمت بازی هاش که دورو بر چنده؟
اگر NGP همچین قابلیتی داشت دیگه PSPhone عرضه نمی شد.
هنوز هم نوع بازی ها به طور دقیق مشخص نشده که قیمتشون مشخص باشه... ولی احتمالا دور و ور همون UMD هست...

نوع عرضه بازی ها :

بازی ها بروی فلش مموری های کوچکی که سونی طراحی کرده عرضه میشوند که شامل اصل بازی و محل ذخیره سازی DLC های احتمالی و Save های همان بازی خواهد بود - سونی اعلام کرد در آینده مموری هایی با ظرفیت های بالاتر تولید خواهد کرد تا بازیسازان بتونن بازی های حجیم تری رو بسازند

[LTR]NGP will use a new game medium, a small flash memory based card, dedicated for NGP software titles. The cards will store full game titles and add-on game content or save data. Sony notes that they'll be able to provide higher capacity cards in the future to allow developers to store more game data.[/LTR]
منبع

پ.ن: خدا رو شکر دانلودی نیست - یکم احمقانه بود اگر فقط دانلودی میذاشتند - الان مثل قدیما یه چیزی شبیه کارتریج میدن بیرون :x هر کی هم نخواست میتونه از PSN دانلود کنه b-)

سونی باید بازیهای ساده و مینی گیمی هم آماده کنه که فکر میکنم در این زمینه خوب عمل کنه.
پس اندروید چکاره هست این وسط؟!:دی
کراس پلتفرم بودنش با آندروید همه چی رو روبراه می کنه
خدا کنه قیمت حداقل بالاتر از 300 دلار نباشه و الا بازم سونی خودش جک کرده
اگه هم قیمت 3DS باشه که خیلی عالیه و احتمال قوی همین طور هست
این 3G هم که هی دوستان سوال می کنن ربطی به قابلیت موبایل و تماس تلفنی نداره
واسه استفاده اینترنتی هست

چه خوب ! بازیهاش فیزیکیه! فقط دوست دارم یه بازی با جلد و کاورش رو ببینم چطوریه!
فکر کنم این یکی هک کردنش 6 سال طول میکشه! ولی قیمتش هم خیلی مهمه البته بازار ژاپن کلا بیشتر دست نینتندو هست ولی اگر قیمتش رو نزدیک به 3DS بده حتی یه کمی بیشتر(نه خیلی)میتونه خیلی موفق بشه.بالاخره سونی تونست خواب راحت رو از چشم نینتندو برداره.
مطمئن باشید اگر MGS4 هم نیاد کوجیما از سابقه اش معلومه که یه MGS روش میده.
دم سونی گرم.

VIVA PSP

چیز خوبی هست ولی واسه ما که فقط باید ببینیم کدومش کپی خور میشه این یا 3ds بعد بریم بگیریم عجب گرافیکی داره ولی خداییش!!!
نواوریش هم هیچ هست!!اصلا چیز خاصی نداره به جز این 6جهته کار کردن که هنوز معلوم نشده چی هست:|
این انالوگش تو جیب ادم میشکنه که!! چرا اینجوریه این؟؟
قیمتش هم خیلی بیشتر از پی اس پی Go هنگام عرضه هست!!فکر کنم 349$ باشه

کلآ NGP همه چیز رو با هم داره ! از دو تا صفحه لمسی و دو تا دوربین تا موشن و میکروفون و 3G و WiFi وسخت افزار فوق العاده. .

اشتباه نمیکنی 2 تا صفحه که نداره؟

دیروز بود فکر کنم عده ای میگفتن کاتریج از کار افتاده دیگه نباید تو این نسل استفاده شه حالا از فردا بهترین چیزاگه گفتین چیه؟ کاتریج !!

اگر NGP همچین قابلیتی داشت دیگه PSPhone عرضه نمی شد.
هنوز هم نوع بازی ها به طور دقیق مشخص نشده که قیمتشون مشخص باشه... ولی احتمالا دور و ور همون UMD هست...

شما PSP2 رو با PSPHONE رو چه حسابی مقایسه میکنی
ولی خب از قرار معلوم این قابلیتو نداره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or