نقد ها و امتیازات Concrete Genie

پیش بینی متا

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
مورد نادری که پیش اومده بازی امروز عرضه میشه ولی هیچ خبری از نقد هاش نیست یا حتی لانچ تریلری ، هایپی ، استوری ...
بازی هم به نظر خیلی کوتاهه!

پیش بینی خودم هم ۷۵-۸۰ ه ولی هر امتیازیم که بگیره هیچی از ارزش های این تابلوی نقاشی کم نمیکنه!!

119015

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اگه نمره هاش کم شه، من جدی میندازم گردن هایپ بازی... واقعا بهم ثابت شده خیلی مهمه هایپ... همون قدر که زیادش کشنده است برای بازی و تاثیری که رو مخاطب و منتقد میذاره (اونم آدمه دیگه) کمبودش هم باعث میشه خیلی سرسری نگاه کنن به اثر
بازی های ایندی خیلی دچار این قضیه میشن مگه این که خیییلی حرفشون تو دهن بچرخه که اون وقت عین Celeste نامزد GOTY هم میشن که کاملا به حقه
خلاصه که امیدواریم موفق شه

• Like
Reactions: vaan 2 and voldmort

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مورد نادری که پیش اومده بازی امروز عرضه میشه ولی هیچ خبری از نقد هاش نیست یا حتی لانچ تریلری ، هایپی ، استوری ...
بازی هم به نظر خیلی کوتاهه!

پیش بینی خودم هم ۷۵-۸۰ ه ولی هر امتیازیم که بگیره هیچی از ارزش های این تابلوی نقاشی کم نمیکنه!!

View attachment 119015
بازی فردا عرضه میشه‌ها...مطمئن نیستم ولی نقدها هم فک کنم تایید شده که همون روز عرضه میان. یه لانچ تریلری هم باید بدن امروز یا فردا.
اینم لیست تروفی‌ها:
Concrete Genie Trophies

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بازی فردا عرضه میشه‌ها...مطمئن نیستم ولی نقدها هم فک کنم تایید شده که همون روز عرضه میان. یه لانچ تریلری هم باید بدن امروز یا فردا.
اینم لیست تروفی‌ها:
Concrete Genie Trophies
ساعت ۱۲ امشب بازی عرضه میشه ، حالا نمی‌دونم امبارگوش به وقت نیوزلنده یا کالیفورنیا :D

اگه نمره هاش کم شه، من جدی میندازم گردن هایپ بازی... واقعا بهم ثابت شده خیلی مهمه هایپ... همون قدر که زیادش کشنده است برای بازی و تاثیری که رو مخاطب و منتقد میذاره (اونم آدمه دیگه) کمبودش هم باعث میشه خیلی سرسری نگاه کنن به اثر
بازی های ایندی خیلی دچار این قضیه میشن مگه این که خیییلی حرفشون تو دهن بچرخه که اون وقت عین Celeste نامزد GOTY هم میشن که کاملا به حقه
خلاصه که امیدواریم موفق شه
هایپ کجا بود اتفاقا یکی از بازی هاییه که کاملا تو سکوت و بی خبری داره منتشر میشه!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ساعت ۱۲ امشب بازی عرضه میشه ، حالا نمی‌دونم امبارگوش به وقت نیوزلنده یا کالیفورنیا :D

هایپ کجا بود اتفاقا یکی از بازی هاییه که کاملا تو سکوت و بی خبری داره منتشر میشه!

همون دیگه... این کمبود هایپش بهش صدمه میزنه...
هایپش زیاد بود که این جا کلا 23 تا رای برای پیش بینی نمره هاش نمی گرفت که

• Like
Reactions: vaan 2

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
چندتا سایت که فک کنم هیچکدوم انگلیسی زبان نبودن نقدشون رو گذاشتن ولی الان پاکشون کردن، احتمالا امبارگو هم روز انتشار بازی برداشته میشه برای همین. این وسط یوزرای Era همین چندتا نمره ای که اومده بودن و برداشته شدن رو تونستن به وقت شکار کنن. :))

Meups4 : 8.5

+
Good visuals
Engaging plot
Easy gameplay (not sure if he means difficulty wise or if the controls are easy to use, probably the latter)

-
Short
Few combats

===================

Gameview: 7.2

+
Can be pretty even with graphical limitations
Freedom to paint the city as you like
Customizing Genies is fun
Easy to play for everyone

-
Stealth is weak and doesn't present a challenge
they could've added more painting mechanics

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
y395983_52e6d60c-7a0a-4906-8621-a5a5825e52ae.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بازی که آن چنان فیل نشد به نظرم... دیگه میگم، برمیگرده به همون قضیه هایپ و اینا...
البته من که خیلی فیل شدم... فکر می کردم خدایی 85-89 ـه بازی :(

بگذریم

با این روند پیش بریم موندم بازی بعدی ای که علیرضا هایپ کرده قراره چه بلایی سرش بیاد :D
@FUTURE ببین... سمت Luigi's Mansion 3 نمیای... :D.... یه جوری رفتار کن انگار وجود نداره :))

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
بازی که آن چنان فیل نشد به نظرم... دیگه میگم، برمیگرده به همون قضیه هایپ و اینا...

بگذریم

با این روند پیش بریم موندم بازی بعدی ای که علیرضا هایپ کرده قراره چه بلایی سرش بیاد :D
@FUTURE ببین... سمت Luigi's Mansion 3 نمیای... :D.... یه جوری رفتار کن انگار وجود نداره :))
باز دمش گرم تا تونسته DS رو ترول کرده :))

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
میفهممت،علی امسال کمر به نابودی بازیا بسته:))
و میدونی چی جالبه؟:D
انقدر که DS رو کوبید ، با توجه به اون چیزی که دوتامون میدونیم ،قطع به یقین میگم +90 میشه:))
ویرایش:
امیرم همزمان بهش اشاره کرد:)):-h

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
انقدر که DS رو کوبید ، با توجه به اون چیزی که دوتامون میدونیم ،قطع به یقین میگم +90 میشه:))

من الان به DS امیدم بیشتر شد... اما اگه یه وقت اونم خراب کنه، دیگه اون وقته که دیگه تعریف و تمجیدش مد نظر نیست، نظر کردن علیرضا هم کار بازی رو تموم می کنه :D

• Smile
Reactions: voldmort

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
79 متای موردعلاقه منه :D امشب میرم سراغ بازی یکمی از این جو جدی بقیه بازیا فاصله بگیرم >:)
بهترین توصیف رو از بازی Destructoid کرده :

Sometimes it's okay to just unwind with a lower-stakes adventure, and that's where Concrete Genie comes in. It might not be on a lot of Game of the Year lists, sell as well as other open world games, or even be referred to as a "classic" in the years to come. But I'll never forget it. Go in with an open mind and a few caveats

بگذریم

اشتباه گرفتی :D
وقتی همه داشتن رمدی و Control رو فحش میدادن یه تنه داشتم هایپ میکردم >:)
بعدشم بازی اوضاعش خوبه‌ها! حتی نزدیک به فیل هم نیست!
میفهممت،علی امسال کمر به نابودی بازیا بسته:))
و میدونی چی جالبه؟:D
ویرایش:
امیرم همزمان بهش اشاره کرد:)):-h
من حقایق رو نگم کی بگه؟ :D
تاپیکش رسما تبدیل میشه به صفحه شخصی کوجیما و تور مسافرتیش :D
توی تاپیک امتیازات DS همون سرنوشت شومی در انتظارتونه که فن‌های مایکروسافتی که قبل از عرضه Gears 5 حرف از قتل عام میزدن نصیبشون شد >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر