نقد بازی THE WITCHER 2

آیا بازی THE WITCHER 2 خوب بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

parsa php

کاربر سایت
Aug 3, 2012
82
نام
پارسا
میلاد جان یا دوستان دیگه اگه میتونین منو تو نصب این بازی راهنمایی کنین
اول که نصب میکنم میگه رمز بنویس هرچی میزنم جواب نمیده
کرک هم دانلود کردم وقتی اجراش میکنم دقیقا مث همون اولیه که باز میکنم بازیو و میگه رمز بنویس
( آیکن tw2 هم تو سیستم ترای میاد ، هر کاری میکنم بسته نمیشه )
)x)x)x)x:mad::sad::sad::angry::angry::angry::ranting::ranting::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::crying:

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
نقدخوبی بود،آفرین
بازی واقعا برای من جذاب بود حیف که سیستمم بالانبود تاباگرافیک بالابازیش کنم.ای کاش براPS3هم میومد.
سعی کن درنقدهای بعدیت امتیازهم به بازی بدی،نقدت جذاب ترمیشه.

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
میلاد جان یا دوستان دیگه اگه میتونین منو تو نصب این بازی راهنمایی کنین
اول که نصب میکنم میگه رمز بنویس هرچی میزنم جواب نمیده
کرک هم دانلود کردم وقتی اجراش میکنم دقیقا مث همون اولیه که باز میکنم بازیو و میگه رمز بنویس
( آیکن tw2 هم تو سیستم ترای میاد ، هر کاری میکنم بسته نمیشه )
)x)x)x)x:mad::sad::sad::angry::angry::angry::ranting::ranting::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::crying:
دوستان شما راهنمایی کنین!!!

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
بازی قشنگی هست.فقط من ی مشکل کوچیک روی nx 720 با این بازی داشتم وقتی که رزولوشن رو در اخرین حد میزاشتم گوشه های تصویر رو led انگار

بالا پایین میرفتن دلیلش رو نمیدونم شاید با پورت hdmi زیاد بازی سازگار نیست .البته اونم با تنظیم سرویس مانول وایدش میکردم درست میشد

ولی بازی خوبی بود

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
یک نقد غیر حرفه ای و کوتاه که چون از دلت برآمده بود بر دل ما هم نشست و لذت بردیم ... :)
ویچر جزو بازی هایی است که قطعا انجامش میدم ... یه نسخه ازش دارم که به دلیل کاملا نبودن یه سری پچ و آپدیت رو نمیشه روش نصب کرد و به همین دلیل افت فریم شدید دارم ...
در صدد تهیه نسخه کاملش هستم ... هم قسمت اول و هم قسمت دوم.
ممنون بابت نقد ...

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
یک نقد غیر حرفه ای و کوتاه که چون از دلت برآمده بود بر دل ما هم نشست و لذت بردیم ... :)
ویچر جزو بازی هایی است که قطعا انجامش میدم ... یه نسخه ازش دارم که به دلیل کاملا نبودن یه سری پچ و آپدیت رو نمیشه روش نصب کرد و به همین دلیل افت فریم شدید دارم ...
در صدد تهیه نسخه کاملش هستم ... هم قسمت اول و هم قسمت دوم.
ممنون بابت نقد ...
خواهش میکنم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر