نقد بازی Prince of Persia 3 the Two Thrones

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
۱. بنظر من هم نمیشه اسم اینو نقد گذاشت بیشتر شبیه معرفی بازی هست و در اصل تحلیلی صورت نگرفته
۲.در نقد لازم نیست حتما نکات منفی بازی ذکر شود و من در این نقد قسمتی رو نمی بینم که توش از بازی تعریف شده باشه

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
.در نقد لازم نیست حتما نکات منفی بازی ذکر شود و من در این نقد قسمتی رو نمی بینم که توش از بازی تعریف شده باشه
بر عکس گفتی همش خوب گفته که!!!!!!!!!!!!!!!

mr_darknox

کاربر سایت
Jan 6, 2007
63
نام
محسن
سلام به همه...من نسخه ي 1 و 2 پرنس و تموم كردم ولي اين آخريو كه گرفتم سي دي سومش خراب بود و وقتي پس دادم گفتن همه خرابه...منظورم واسه كامپيوتره... آيا نسخه ي درستش اومده؟؟؟ من تو كفم الان...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام به همه...من نسخه ي 1 و 2 پرنس و تموم كردم ولي اين آخريو كه گرفتم سي دي سومش خراب بود و وقتي پس دادم گفتن همه خرابه...منظورم واسه كامپيوتره... آيا نسخه ي درستش اومده؟؟؟ من تو كفم الان...
یارو چرت گفته که همه خرابه;) برو از یه شرکت دیگه بخر ...
اصلا چنین چیزی از اول ریلیز بازی نبوده:)

mr_darknox

کاربر سایت
Jan 6, 2007
63
نام
محسن
اون نسخه اي كه من داشتم نصب سختي هم داشت نوشته بود به خاطر نداشتن كرك اينطوريه و اين حرفا...جالب اين لود كه مي گفت اگه بالا نيومد مشكل از سيستمه...ولي اصلا نصب نمي شد... ولي باشه ميرم يه جا ديگه ببينم چي ميشه...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
عزیزم شما باید بازی رو تو درایوی با فرمت ntfs نصب کنی.... اگر همچین کاری نکنی در پایان نصب ارور میده

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ببین بزار یه راه بگم 100 درصد کار میکنه همون سی دی 3 که میگی خرابه وقتی ارور داد شما برنامه رو از تسک منیجر ببند همون جایی که تا سی دی 2 نصب شد بازی رو دوباره اونجا نصب کن اندفه زود میگه سی دی 2 بزار بعدش سیدی 3 مطمعن باش ارور نمیده بیشتر prince 3 ها اینجوری بوده برای من هم سی دی 3 ارور میداد حتی برای دوستام مطمعن باش اینجوری دیگه ارور نمیده.

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
پرنس 3 يك شكست واقعي بود . من كه از يوبي توقع نداشتم همچين مراحلي رو با اين كيفيت خراب كنه . به نظر من مزخرف ترين دوربين تاريخ بازي هاي رايانه اي مال پرنس 2 و 3 بود .
براي فهميدن موضوع پرنس 2 و 3 رو با پرنس 3d مقايسه كنيد . چقدر دوربين پرنس 3d بهتر بود ؟

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
خیلی ببخشید ها کجای دوربین پرنس 3d بهتر بود ؟؟؟؟
می شه توجیهم کنید دوربینی که وسط بازی همه چیز رو نشون میداد جز پرنس چه بهتری ای داشت ؟؟؟
اما آرع می تونست بهتر باشه !!!

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
من زیاد از شخصیت دارک پرنس خوشم نیومد ...البته سرعتش بالاتره و به قول دوستمون هیجان مرگی که هر لحظه نزدیکتر میشه ....ولی زنجیرش خیلی مزخرف بود ...فر فر میچرخوندی حالا به هر کی گرفت ....
اسپید کیلها ایده جالبی بوده که هیجان بازی رو چند برابر میکنه .....همچنین ارابه رانی هم بسار جالب بود
در مجموع حساب کنیم اگر بین داستان 2 و 3 ارتباط مناسبی وجود داشت شاید 2 از همه بهتر بود (مثلا بازی ابتدا از بابیلون شروع میشد)
در سبک مبارزه 2 بسیار عالی بود (این رو میتونید با اجرا کردن فنون بازی در قسمت commandبه راحتی بفهمید در ضمن در فیلم های آخر بازی هم میتونید نمونه های کامل فنون رو ببینید free style fighting( ......ولی پرنس 3 تقریبا بجز اسپید کیل هیچ چیز جدیدی نداشت
محیط شماره اول و دوم وهم آلود و زیبا طراحی شده بود و شماره 3 به جز داخل قصرها و اون قسمت که پرنس از برج بابل بالا میرفت زیبایی نداشت
یکی از نکات برتر پرنس 3 موسیقی زیبای اونه که در شماره2 نداشتیم (شماره2 به جز قسمت garden که هرزگاهی صدای عود و قیچک به گوش میرسید پر بوداز صدای ساز سنتی ایران!!!! یعنی گیتارهای متال!!!البته با تم های ایرانی... خصوصا قسمت زندانها یعنی اون قسمت که پرنس شمشیر اسکورپین رو به دست میاره از صدای موسیقی الکترونیک آدم سر سام میگرفت)
هیجانی که هیولای مخوف دهاکا ایجاد میکرد با هیچ چیز فابل قیاس نیست ...
در ضمن در شماره 2 پرنس به یک موجود شنی تبدیل میشد که شبیه به همین دارک پرنس بود ولی بهتروحداقل اون زنجیر مسخره رو نداشت (روهام جان یه وقت سوتفاهم نشه)
در مورد نوع دوربین بازی باید گفت که یک بازی رزمی با چنین دوربینی به همراه جوی استیکهای آنالوگ (برای حرکت کارکتر)بینظیر میشه
و شما تمرکز کافی برای مبارزه دارید ...
مجموعا یوبی سافت این شماره رو زیاد جالب کار نکرده بود
بازی رمز و راز زیادی نداشت
کوتاه بود و کم خلاقیت

آخرین ویرایش:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
حامد جان بله 99% حرف هاتون رو قبول دارم خوب هر کس نظری داره و برای خودش محترم هست من اگه از شخصیت دارک خوشم می آد و شما بدتون می آد نظرات شخصی هست و هر کس یه جوری فکر می کنه و بایدم این طور باشه ;)
و در کل بله باید هم این جوری نسخه ی سوم می شد و بهتر از اینم نمی شد انتظار داشت
چون هم خیلی فرصت کمی داشنتد و مثلا اگر جای Assassin's Creed می امد مطمعنا بازی سال می شد ولی چون هم مردم اصرار داشتند و هم باید از جو استفاده می شد نمی تونستند کاری کنند
و از طرف دیگر داستان در بازی SoT تموم شده بود اما در WW از نو با زیبایی خاصی ادامه یافت
و اگر حساب کنیم داستان 2 درست هست با یک زیاد هماهنگ نبود اما از نظر داستانی چیزی کم نداشت ولی در نسخه ی سوم باید تموم می شد...نمی شد که همین طوری تموم کنند پس باید سر و ته رو به هم می آوردند با در نظر گزفتن این ها به نظر من بازی بدی نبود اما اصلا در حد WW هم نبود
اما قول داده شده با Assassin's Creed همه چیز جبران شود و مخصوصا تریلر جدید گیم پلی بازی سندی روی این حرف گزاشته و شایعاتی مبنی بر پرنس جدید بعد از Assassin's Creed هست
در ضمن اگر می خواهید در پیرامون پرنس پست بدید پیشنهاد می کنم به تایپیک قدیمی که بعد از مدت ها از قثل در اومده باز مراجعه کنید

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
پرنس اولیه از اون 2 تا قشنگتر بود یادشبخیر چند بار بازیشو از اول تا آخر رفتم... صد بار هم
دموهاشو نگاه کردم ... خیلی منتظر موندم مثل sot بیاد اما نیومد...
گفتن شماره 3 بازی ترکیبی از یک و دوش هست اما هر چی بازی میکردم دیدم هیچ شباهتی
به یکش نداره و کاملا شبیه دومش هست..
شماره دومش رو با زحمت تا آخر رفتم اما پرنس سوم رو همون اولاش ولش کردم...
در کل یاد و خاطره یکش همیشه تو ذهنم میمونه اما او 2 تا نه....
بابای.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر