نقد بازی Prince of Persia 3 the Two Thrones

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
هر کس نظري داره و اون نظر براي خودش بهتر هست بگيم محترم هست!!!
به نظر من که عالي بود و 9 هم حقش هست!!!
دارک پرنس هم من خيلي خوشم اومد;)
فکر کنم چون شما خيلي زود تموم کردي خوشتون نيومده!!!!
در مجموع براي کساني که عاشق Ww بودند يک خاطره ي به ياد ماندني هست;)
مثل خود من و کلا من خيلي خوشم اومد صدا گزاري و نور پردازيشم خيلي عالي بود!!!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
يك خورده شتابزده انتقاد كرد.مراحلي كه با دارك پرينس ميريد داراي هيجان بيشتريه.چراكه ممكنه هر لحظه جونتون تموم بشه و فاتحه!!! درباره نظرت راجع به speed kill مخالفم.به نظر خود شما چه سناريو ديگه اي ميشد براي كشتن غول طرح ريزي كرد؟در واقع اين اشتباه در ww بود كه كشتن غول رو اونقدر ساده كرد.غولي كه شمارو ببينه كه نميذاره به پاشنه آشيلش حمله كنيد.اگر هم قرار بور تنها بپرين روسرش و بقيه كار اتوماتيك انجام بشه كار ما ساده ميشد.دقت داشته باشين كه تنها بخشي از بازي كشتن غول هست كه تازه اونم متنوع شده.بازي راجع به چيز ديگه اي هست.ما نبايد چيزي مثل shadow of the clossus رو انتظار داشته باشيم.speedkill رو اگه ميخواين ميتونين استفاده نكنين(در جاهاي ديگه)حتي اون مبارزه كه دونفر ميريزن سرت.درباره ارابه راني موافقم.ولي نه به اين شدت!!بالاخره يه جوري بايد فاصله رو طي كرد.

اما درباره سناريوهاي رد و بدل شده كاملا موافقم.صحبتهاي بين پرنس و دارك پرينس باعث ميشه بازي از حالت خشكي در بياد.در ww نوعي حس مايوس كننده تنهايي و بي هدفي در بازي حاكم بود.در اينجا دارك پرينس شوخي هاي جالبي ميكنه و راهنماييهاش باعث ميشه حس كنين هميشه كسي همراهتون هست.تشويقهاش و تعريف كردنهاش سازنده هست.گرچه اميدوارم انگليسيتون خوب باشه كه اينو گفتين.

اما موافقم كه راوي بودن كايلينا كمي بد بوده.صداس ناواضحه و برعكس sot رسا نيست و داستان رو خوب ادا نميكنه و صداش توي موسيقي گم ميشه.گرچه شما چيزي راجع به اين نگفتين.

در هر حال خوب نبود انقدر تند برين.

آخرین ویرایش:

spiderman

کاربر سایت
Sep 27, 2005
278
اين بازي حرف نداره چه از نظر داستان و گرافيك و هيجان و...
فقط تنها چيزي كه تو اين بازي بده اينه كه پرنس هر سري زشت تر ميشه
سري2ازسري1زشت ترسري3هم ازهمه زشت تر(منظورم قيافشه)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اتفاقا من از قيافش خيلي خوشم اومد و به نظر خياي جذاب تر داره مي شه تا اون قيافه ي تعجب کرده ي سر به هواش بابا درست هست کميک شد اما پرنس يم همش مثل طنز عکس هاش تغريبا!!!! و انگاري پرنس ژست گرفته ازش عکس بگيرن اما تو2 و اين ديگه خيلي جيييييييييييييييييگر شده
++++
مديران خودتون ميدونيد تا کار به جاي باريک نکشيده اگه اشکالي هست بگيد ويرايش کنم;)

spiderman

کاربر سایت
Sep 27, 2005
278
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
اتفاقا من از قيافش خيلي خوشم اومد و به نظر خياي جذاب تر داره مي شه تا اون قيافه ي تعجب کرده ي سر به هواش بابا درست هست کميک شد اما پرنس يم همش مثل طنز عکس هاش تغريبا!!!! و انگاري پرنس ژست گرفته ازش عکس بگيرن اما تو2 و اين ديگه خيلي جيييييييييييييييييگر شده
++++
مديران خودتون ميدونيد تا کار به جاي باريک نکشيده اگه اشکالي هست بگيد ويرايش کنم;)
اي كه الا ونوشتي يعني چه...
انقدر غلط املايي داشتي نتونستم منظورتو بفهمم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

موضوع و داستان جالبي بود...ولي همون طوري كه عماد گفت نقد نمي شه اسمشو گذاشت

من تقريبا بازي رو بازي نكرده همه موضوعات رو دارم متوجه مي شم....

ولي اين متن مي تونست كامل تر باشه

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان .
اگه نظرات من باعث ناراحتی یه سری از دوستان شد ازشون معذرت میخوام .
تمامی چیزایی که گفتم نظرات شخصی من بود و نمیگم درسته .
----
ببخشید من چند تا سوال خیلی مهم برام پیش اومده که اگه دوستان لطف کنن جواب بدن خیلی ممنون میشم .
اول اینکه تو اون دموهایی که قبل از انتشار بازی منتشر شد نشون میداد که کایلینا خودشو پرت میکنه پایین .
یه تیکه نشون میداد پرنس رو به دو تا ستون بستن و....
پس چطور من هیچ کدوم از اینا رو تو بازی ندیدم !!!
کایلینا فقط 3 جا میومد . یه جا همون دموی ابتدایی بود . دفه بعد که وزیر میکشدش و دفه سوم هم آخر بازی البته نه با فیزیک عادی .
و مورد بعد اینکه بازی چند تا پایان داره ؟؟؟
اگه یه توضیحی در مورد اینا بدین ممون میشم .

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

مصطفي جان...شما نظر شخصي خودتو گفتي و نظر هر كسي هم محترم هست

ولي اين جوري كه من متوجه شدم سازندگان بازي در دو حالت به سر مي بردن

حالت اول اينكه مي خواستن به حساب خودشون پروژه سكرت باشه

حالت دوم كه بيشتر به نظر منتطقي مي ياد اينه كه خودشون هم نمي دوسنتن چه داستاني رو بايد تو بازي داشته باشن

حتي مي بيني كه دارك پرنس اول با موهايي سفيد و هيبتي كاملا متفاوت ظاهر مي شه....

فكر ميكنم در نسخه 3 بازي اصلا همكاري صميمانه اي در ميان بازي ساران و كمپاني نبوده....اين مهم هم باعث چند گانگي داستان بازي شده

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط behzadr:
سلام

مصطفي جان...شما نظر شخصي خودتو گفتي و نظر هر كسي هم محترم هست

ولي اين جوري كه من متوجه شدم سازندگان بازي در دو حالت به سر مي بردن

حالت اول اينكه مي خواستن به حساب خودشون پروژه سكرت باشه

حالت دوم كه بيشتر به نظر منتطقي مي ياد اينه كه خودشون هم نمي دوسنتن چه داستاني رو بايد تو بازي داشته باشن

حتي مي بيني كه دارك پرنس اول با موهايي سفيد و هيبتي كاملا متفاوت ظاهر مي شه....

فكر ميكنم در نسخه 3 بازي اصلا همكاري صميمانه اي در ميان بازي ساران و كمپاني نبوده....اين مهم هم باعث چند گانگي داستان بازي شده
بهزاد جان ممنون از توضیحاتت . یه جورایی قانع شدم اما نه کامل .
البته اگه بشه دلیل واقعی این تفاوت ها رو فهمید خیلی جالب میشد ! :D

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان ممنون از توضیحاتت . یه جورایی قانع شدم اما نه کامل .
البته اگه بشه دلیل واقعی این تفاوت ها رو فهمید خیلی جالب میشد

من هم مث خودت كنجكاو هستم......ولي هنوز به دليل واقعي اين نرسيدم

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
من يه مشكل ديدم كه نميدونم شايد مربوط به سيستم من باشه نه بازي
در اكثر جاها كه پرنس صحبت ميكنه لب خوني با صدا گذاري هماهنگ نيست مثلا پرنس الان صحبت ميكنه 3 ثانيه بعد صداش مياد

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
گرافيک بازي رو کمي بيار پايين!!!
مصطفي جان تو مقاله ي من کامل قانع مي شي اين دليل بر اين هست که اين تيم برنامه ريزي نداشتند و هر لحظه يک تصميمي مي گرفتند!!!
ابتدا مي خواستند حتي تو پرنس يک بعد از کشتن و زير با يک هيولاي شني هم روبه رو شيم!!!!!
و همون طوري که اون همه تريلر از پرنس 2 ديديم که هيچ کدوم اتفاق نيوفتاد پس اين هم فقط جنبه ي تبليغاتي هست;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اون نا هماهنگ بودن يكي از مشكلات بازي در نسخه هاي كپي غير مجاز مي باشد....

ابتدا مي خواستند حتي تو پرنس يک بعد از کشتن و زير با يک هيولاي شني هم روبه رو شيم!!!!!

ادامه پروژه شاهزاده ايراني براي يوبي يه ريسك بوده.....براي همين تيم سازنده هميشه دست به راه پا به راه به ساخت بازي ادامه مي داده....هر لحظه امكان داشته كه كمپاني از انتشار بازي سرباز بزنه و زحمات اين تيم به هدر بره(اينو خودم تو فرم خوندم)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
خوب مي توني با خنجر زمان رو برگردوني و بازي نکني؟؟؟؟
کسي مجبورت کرده بود بازي کني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر خيلي هم شاهکار بود گرچه من هم با حرف بهزاد جان کاملا در مورد اورج... موافقم شما ها حق دارين اين قدر بد بگين اما نه ديگه اين قدر الان خود منم دارم کرک شده رو بازي مي کنم و خيلي هم باحال هست!!!!!!!!!!!!!1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر