نقدها و نمرات Forza Motorsport 6

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
3bo58fnsvt6tdjkqf8w9.jpg

lj7wa7p90xlgixjcx1ap.png

اولین نقد بازی منتشر شد اما نمره نداره:

Forza Motorsport 6 نظر بسیاری از گیمرها را به خود جذب خواهد کرد، خواه گیمر معمولی باشند، خواه طرفدار و خوره ریسینگ. اما بیشتر از همه FM6 کسانی را شیفته خود خواهد کرد که از FM5 نا امید شده بودند. این [بازی] بسیار کامل تر، سرگرم کننده تر و در همه ابعاد درگیر کننده تر است. نه تنها بالاخره تعداد قابل قبولی خودرو ارائه می‌دهد، بلکه تجارب مختلف زیادی را در خارج از بخش کریر به گیمر‌ها می‌دهد. هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد اما یافتن عنوانی دیگر که همچون FM6 بتوانند شما را ساعت ها در خود غرق کند، کار سختی است.
autoblog.com
Digital Spy - 10/10
The Koalition - 9.5/10
Destructoid - 9.5/10
EGM - 9.5/10
Multiplayer.it - 9.5/10
Everyeye - 9.3/10
Hobby Consolas - 9.2/10
CanadianOnlineGamers- 9.1/10
Gamereactor.eu - 9/10
Arcade Sushi - 9/10
XGN - 9/10
Attack of the Fanboy - 9/10
3DJuegos - 9/10
Metro - 9/10
We Got This Covered - 9/10
IGN - 9/10
IGN IT - 9/10
MMGN - 9/10
HardcoreGamer - 9/10
GameRevolution - 9/10
Shack News - 9/10
VGnetwork.it - 9/10
Gamestyle - 9/10
IGN Spain - 8.9/10
Gamespot - 8/10
Polgon - 8/10
Gameinformer - 7.5/10
GamesRadar - 6/10

نقدهای بدون نمره:
Gamin-Age - A
The Verge - Just buy it

با تشکر از همه دوستانی که نقد ها رو قرار دادن.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,522
نام
محمد
MondoXbox 9.7/10
ثبت میشه.
---
متا از 37 نقد 88، از اینایی که تو کامنت های قبلی گذاشتم اون 2 تا 8 ثبت شدن :D

GamePro Germany 9.3
GameOver.gr 9.0
Gamer.nl 8.0
Games.cz 9.0
InsideGamer.nl 8.0
Meristation 9.0
SpazioGames 9.0

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
متاسفانه اصلا با سبک شبیه سازی حال نمیکنم. قبلا فورزا 4 رو بازی کردم سریع ول کردم، امروز گرن توریسمو بازی کردم اصلا احساس غریبی گرفت منو، هیچی بلد نبودم:|

ولی بازیهایی مثل Forza Horizon رو خیلی دوست دارم واقعا یه همچین چیزی برای کنسول PS نیازه، یکی از بهترین بازیهای ریسینگ عمرم بود. اینجور بازیها بیشتر فروش میکنن یا بازیهای شبیه سازی؟

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
ولی به نظرم وقتشه مایکروسافت یه تغییری تو عرضه سری Forza بده و چرخه این سری رو از 2 سال به 3 سال تغییر بده. یا باید یه سری جدید از Forza تهیه کنن تو یه سبک متفاوت از Motorsport و Horizon، یا اینکه PGR رو دوباره زنده کنن. اینجوری فرصت بیشتری برای بهبود دادن هر دو سری Motorsport و Horizon پیدا میکنن، تنوع بازی های ریسینگ رو X1 هم بیشتر میشه :D
نمیدونم چرا میگی که باید یه سری جدید به فورزا اضافه بشه ؟!
اگه همچین اتفاقی بیفته قطعا به ضرر سری تموم میشه ، جدا از این که این کار باعث میشه سری milk بشه و تبدیل بشه به یه چیزی مثل F1 .... این کار وجهه ی این سری رو خراب میکنه و میشه مثل COD که سه تیم دارن روش همزمان کار میکنن و به جای این که تو هر نسخه 3 تا ایده بدن توی 3 نسخه 3 تا ایده میدن ( که به درد عمشون میخوره ایده هاشون :d ) و ارزش هر نسخه رو پایین میارن .
به نظرم همون Horizon هم اضافیه ، درسته که اسپین آفه ولی به هرحال اسم فورزا روشه و طرفدارای سری اصلی اونو به چشم یه فورزا میبینن.
همین الان هم ماکروسافت خیلی وضعیت خوبی تو ریسینگ داره و تو این زمینه کلا سونی حرفی برا گفتن نداره (چه نسل قبل ، چه این نسل) ، به نظرم همین فرمول موفق رو ماکروسافت دنبال کنه میتونه موفق باشه ، به خصوص که فن های ریسینگ انقدر زیاد نیستن که ماکرو بخواد سرمایه گذازی کلانی توش بکنه ، الان ماکروسافت باید یه فکری به حال بازی های شوتینگ کنه که سونی داره ازش جلو میزنه.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
پس خدارو شکر کن GT بازی نکردی :d بدترین آهنگای تاریخ بازی سازی رو داره :d تا حدی که ترجیح میدی وسطش آهنگ جاستین بیبر پخش بشه :d
شماره 6 گرن توریسمو و فورزا 3 و 4 رو خریدم و امتحان کردم ولی هیچ حوصلم نکشید ادامه بدم :D
لامصب رادیو های Horizon 2 سالار بود هر چی فکر کنی توش پیدا میشدش حتی اپرا و سمفونی هم داشت. تعداد اهنگ های لایسنس شده بازی خیلی خیلی خیلی زیاد بودش .اگه با نسخه اولش حال کردی نسخه دومش رو اصلا از دست نده

آره ، من بعد این که بازی رو تموم کردم باز رفتم تمام ترک هاش رو دانلود کردم :D
وان هم میخوام وایسم هم یکم از خرید 4 بگذره هم نسخه اسلیمش بیاد بخرم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,522
نام
محمد
نمیدونم چرا میگی که باید یه سری جدید به فورزا اضافه بشه ؟!
اگه همچین اتفاقی بیفته قطعا به ضرر سری تموم میشه ، جدا از این که این کار باعث میشه سری milk بشه و تبدیل بشه به یه چیزی مثل F1 .... این کار وجهه ی این سری رو خراب میکنه و میشه مثل COD که سه تیم دارن روش همزمان کار میکنن و به جای این که تو هر نسخه 3 تا ایده بدن توی 3 نسخه 3 تا ایده میدن ( که به درد عمشون میخوره ایده هاشون :d ) و ارزش هر نسخه رو پایین میارن .
به نظرم همون Horizon هم اضافیه ، درسته که اسپین آفه ولی به هرحال اسم فورزا روشه و طرفدارای سری اصلی اونو به چشم یه فورزا میبینن.
همین الان هم ماکروسافت خیلی وضعیت خوبی تو ریسینگ داره و تو این زمینه کلا سونی حرفی برا گفتن نداره (چه نسل قبل ، چه این نسل) ، به نظرم همین فرمول موفق رو ماکروسافت دنبال کنه میتونه موفق باشه ، به خصوص که فن های ریسینگ انقدر زیاد نیستن که ماکرو بخواد سرمایه گذازی کلانی توش بکنه ، الان ماکروسافت باید یه فکری به حال بازی های شوتینگ کنه که سونی داره ازش جلو میزنه.
تمام شماره های CoD عین هم هستن، ولی Horizon و Motorsport با هم تفاوت های زیادی دارن :D حالا اسمشون مثل هم نیست اصلا اهمیتی نداره، مهم اینه که دو تا سبک مختلف ریسینگ رو پوشش میدن، الان یه بازی کاملا آرکید بسازن یا یه چیزی مثل PGR به نظرم هیچ مشکلی پیش نمیاد.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,839
نام
شیخ صدرا
متاسفانه اصلا با سبک شبیه سازی حال نمیکنم. قبلا فورزا 4 رو بازی کردم سریع ول کردم، امروز گرن توریسمو بازی کردم اصلا احساس غریبی گرفت منو، هیچی بلد نبودم:|

ولی بازیهایی مثل Forza Horizon رو خیلی دوست دارم واقعا یه همچین چیزی برای کنسول PS نیازه، یکی از بهترین بازیهای ریسینگ عمرم بود. اینجور بازیها بیشتر فروش میکنن یا بازیهای شبیه سازی؟

شبیه سازیا باید فروششون کم تر باشه نسبت به بقیه ولی گرن توریسمو فروشش نجومیه با اینکه شبیه سازیم هست :D

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
تمام شماره های CoD عین هم هستن، ولی Horizon و Motorsport با هم تفاوت های زیادی دارن :D حالا اسمشون مثل هم نیست اصلا اهمیتی نداره، مهم اینه که دو تا سبک مختلف ریسینگ رو پوشش میدن، الان یه بازی کاملا آرکید بسازن یا یه چیزی مثل PGR به نظرم هیچ مشکلی پیش نمیاد.
متوجه حرفت شدم :d، ولی چیزی که من میگم اینه که کلا ریسینگ دیگه کشش بیش از این نیست ، یه خصوص که project cars هم قراره عناوین بعدیش رو سریعتر منتشر کنه و codemaster هم داره تو این سبک هر ساله بازی میده. دیگه مگه یه نفر چندتا ریسینگ میخواد تو سال بازی کنه ؟؟:d
سرمایه گذاری بیشتر از این تو این بخش نه باعث فروش کنسول میشه و نه سوددهی داره برا ماکروسافت ، از طرفی هم باعث میشه ماکرو از فن بیس اصلیش که شوتینگه عقب بمونه .
شبیه سازیا باید فروششون کم تر باشه نسبت به بقیه ولی گرن توریسمو فروشش نجومیه با اینکه شبیه سازیم هست
والا از خود سونی هم الان بپرسی چرا GT انقد فروش میکنه عمرا اگه بدونن ?:d:|

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
فكر كنم اگر اين سري در بأزه زماني طولاني تَري منتشر بشه ما اينجور امتيازهاي قشنگ-قشنگ نميبينم. تيم سازنده يه نفس راحتي ميكشه ٣-٤ سال يك بار شماره جديد بياد همين منتقدها چنان مشتاقانه ازش پذيرايي ميكنن كه بيا و ببين :d.
ماكروسافت واسه نابود نشدن FM بايد اين كار رو بكنه يا اينكه حداقل PGR رو هم بازي بده تا عرضه دير به دير FM به چشم نياد.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم نمرات عالی هست همچنان forza بهترین شبیه ساز ریسینگ هست هر زمان بازی دیگه متاش بیشتر شد بعدا می تونید ترول کنید متای 88 برای این سبک از عالیم عالی تره عملا این بازی سال ها هست داره با خودش رقابت می کنه:d

با عرضه ی این بازی بعدشم ابر گیم halo 5 خرید 1 عدد xone اجباری می شه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,522
نام
محمد
دو تا امتیاز جدید ثبت شد:
Action Trip 9.0/10
Forza Motorsport 6 is a love letter to racing fans that greatly makes up for the shortcomings of the last installment in the series
Xbox Achievements 8.5/10
Simply a better game than Forza 5 and with a lot more content to boot, Forza Motorsport 6 is an endlessly playable racer that deserves a spot in your Xbox One collection

متا از 41 نقد 88

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا

باید راننده باشی تا لذت ببری. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر