نقدها و نمرات Forza Motorsport 6

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
3bo58fnsvt6tdjkqf8w9.jpg

lj7wa7p90xlgixjcx1ap.png

اولین نقد بازی منتشر شد اما نمره نداره:

Forza Motorsport 6 نظر بسیاری از گیمرها را به خود جذب خواهد کرد، خواه گیمر معمولی باشند، خواه طرفدار و خوره ریسینگ. اما بیشتر از همه FM6 کسانی را شیفته خود خواهد کرد که از FM5 نا امید شده بودند. این [بازی] بسیار کامل تر، سرگرم کننده تر و در همه ابعاد درگیر کننده تر است. نه تنها بالاخره تعداد قابل قبولی خودرو ارائه می‌دهد، بلکه تجارب مختلف زیادی را در خارج از بخش کریر به گیمر‌ها می‌دهد. هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد اما یافتن عنوانی دیگر که همچون FM6 بتوانند شما را ساعت ها در خود غرق کند، کار سختی است.
autoblog.com
Digital Spy - 10/10
The Koalition - 9.5/10
Destructoid - 9.5/10
EGM - 9.5/10
Multiplayer.it - 9.5/10
Everyeye - 9.3/10
Hobby Consolas - 9.2/10
CanadianOnlineGamers- 9.1/10
Gamereactor.eu - 9/10
Arcade Sushi - 9/10
XGN - 9/10
Attack of the Fanboy - 9/10
3DJuegos - 9/10
Metro - 9/10
We Got This Covered - 9/10
IGN - 9/10
IGN IT - 9/10
MMGN - 9/10
HardcoreGamer - 9/10
GameRevolution - 9/10
Shack News - 9/10
VGnetwork.it - 9/10
Gamestyle - 9/10
IGN Spain - 8.9/10
Gamespot - 8/10
Polgon - 8/10
Gameinformer - 7.5/10
GamesRadar - 6/10

نقدهای بدون نمره:
Gamin-Age - A
The Verge - Just buy it

با تشکر از همه دوستانی که نقد ها رو قرار دادن.

آخرین ویرایش:

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
نخاله تر از این ندیده بودم
GamesRadar
-
6
/10

اخه شیش اصلا روت میشه ؟!

ولی بازم متا با این امتیاز های عجیب غریب 6 و 7 که دادن عالیه
b-)
من هنوز متا 91 رو پیش بینی میکنم
:d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
به به چه نمراتی میگیره این سلطان بلا منازع سبک ریسینگ :x:bighug:
واقعا اعضای T10 شاهکارن , هم هر ساله ریسینگ خوب میزارن جلومون , هم توی دو سبک مختلف بازی میدن و هم همیشه شاهکار از آب در میاد به جز استثنای لانچ تایتل FM5 :d
واقعا برند Forza یه تنه Xbox رو به بهترین مکان برای ریسینگ باز ها تبدیل کرده . #فکت

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نمرات عالیه هرچند برام مهم نیست نمره نقد هارو خوندم همون فورتزا همیشگی شده
پیش بینی هم87متا
پیش رفتش نسبت به 5عالیه ولی اگه ماکرو یک سال بهشون وقت میداد همون5رو در حد همین 6میساختن
و گند نمیزدن به سابقه درخشان سری
در کل خوشحالم یکی از بهترین سرگرمی های زندگیم به روزای اوج برگشته

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اوووووف :D ساعت 11:40 با بدبختی وصل شدم به اینترنت دیدم متا از 7 تا نقد 83 هست قشنگ سکته رو رد کردم!! :D الان اومدم دیدم متاش 89 هست خیالم راحت شد، اون 6 سایت GamesRadar نبود احتمالا 90 بود الان. البته به نظرم بعیده 90 بشه و ممکنه پایین تر هم بیاد ولی همین 88 یا 87 هم بشه خیلی خوبه. از همین اینا گذشته از امتیاز GameInformer متعجب شدم، به هر بازی معمولی که می بینه 8 به بالا میده به این زیر 8 داده lol

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
تام چیک صبر میکنه متا بالای ۹۰ بره بعدش شیرینکاری می‌کنه و با امتیاز ۱ یا ۲ متارو میاره پایین و کلی‌ با خودش حال میکنه :|
قرار هست اصلا بازی رو نقد کنه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
عالیه نمرات خیلی خوبی گرفته
همیشه از این سایتهای نُخاله که فقط قصد دارن خودشون رو نشون بدن هست

متای بالاتر از این نمره بین 87 تا 89 پیشبینی میکنم

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
VideoGamer - Review in-progres
Forza Motorsport 6 is Forza. Yes. I've been playing the second mainline Xbox One Forza game for a few hours and early impressions are that Turn 10's latest is a super slick sim racer that feels (and looks) a lot like the game that launched alongside Microsoft's latest console.
One thing that seems absolutely clear is Turn 10's move away from microtransactions. After the backlash against their inclusion in Forza 5, they are nowhere to be seen in 6. Even the new Mod Cards, used to give you perks during races, can only be bought using in-game credits. I have also been handed loads of free stuff, including a Bugatti Veyron that I won during one of the game's prize draws. Which is nice.
So that's Forza Motorsport 6. There's a lot more to see yet, with the career mode offering what looks like will be a sizable chunk of game and multiplayer bound to build a strong community. But yeah, if you like yourself some Forza, Forza 6 is the Forza for you. Forza.

xae00gf206jcitx79r6v.png

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نقد ها بزنه بره بالای 90 واقعا دلچسب تر هم میشه.اونطرف هم گفتم دیگه ریسینگ از این کامل تر چی میخواد باشه ؟! تمام عناصر لازم رو داره و کاره خوده Trun10 برای نسخه بعدی عجیب سخته !

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اونgsوgiفازشون چیه دقیقا؟به5نمره9.و.8.8دادن به این8.و7.7.
بازی از هر نظر بهتر وکامل تر شده حداقل نمره بالاتر نمیده همون نمره قبلی رو میداد.
انتظاراتشون خیلی بالا بوده انگار
با یه چیز t10 وماکرو حال میکنم اینه همیشه یه هفته قبل عرضه میذارن نمرات منتشر بده
نشون میده از کارشون مطمنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر