نظر Fils-Aime پیرامون لیست بازی های PS4 و Xbox one: خسته کننده

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
meatman.jpg

رئیس کمپانی نینتندو آمریکا آقای Reggie Fils-Aime طی جدیدترین مصاحبه خود در IGN از ارزش Wii U در پاییز امسال دفاع می کنند.
چندی قبل اعلام شد که از تاریخ 20 سپتامبر قیمت کنسول Wii U در آمریکا پنجاه دلار پایین خواهد آمد. از آقای Reggie سوال شد که مشوق مردم برای انتخاب نینتندو چیست؟ این در حالی است که کنسول این کمپانی 100 دلار از رقیبان ارزانتر است.
آقای Reggie Fils-Aime پاسخ می دهند:
همه چیز درباره بازی ها است. سیستم های رقیب لیست بازی های خود را که قرار است عرضه شود اعلام کرده اند. من اجازه دارم که بگویم Meh (خسته کننده). من پس از نگاه به لیست خودمان حسی خوبی دارم. ما Zelda،Donkey Kong،Mario و عناوین بزرگی نظیر Pikmin 3 و Wonderful 101 را داریم. من حس خوبی نسبت به این لیست و ارزشی که برای مشتریان قرار می دهیم دارم.
لازم به ذکر است رقیبان Nintendo نیز تکنولوژی هایی جدیدی را به همراه دارند نظیر cloud و قابلیت بازی به صورت cross-platfrom بین کنسول خانگی و دستی. برای این مورد Nintendo چه پاسخی دارد؟
آقای Fils-Aime ادامه می دهند:
ما تکنولوژی cloud را از طریق Wii U ارائه می کنیم. Nintendo TVii تماما تکنولوژی cloud است. تفاوت اینجاست که ما درباره تکنولوژی صحبت نمی کنیم. ما می خواهیم درباره تجربه صحبت کنیم. ما می خواهیم مصرف کنندگان سرگرم شوند. Nintendo در مقابل دیگر رقبا به جای تکنولوژی به ارزش سرگرمی و تفریج میپردازد.
به نظر شما عملکرد Nintendo در پاییز امسال چگونه خواهد بود؟
IGN

آخرین ویرایش:
M

!_Meshki_!

the last of us هم متاش کمتر از ماریو هستش هم فروشش
خواهشا هر وقت بازی انحصاری پر فروش در حد ماریو داشتید از این حرفا بزنید

TLOU چند ماهه اومده ؟ /:) چنتا نسخه ازش اومده ؟ /:)بعد اونوقت درجه سني ماريو رو با درچه ي سني TLOU مقايسه مي كنيد ؟
انحصاري پرفروش هم داريم GT با پنج تا نسخه شصت و اندي ميليون فروش كرده . ماريو بالاي 100 تا نسخه ازش اومده .

WII U كنسولي ـه كه استديو هاي Third Party زيادي تمايل همكاري باهاش رو ندارن . First Party ها هم كه تجربه زيادي رو تو ساختن بازي هاي HD ندارن . وقتي نينتندو داشت با WII مي تاخت بايد به فكر اين جا هم مي بود .

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
من نمیدونم چرا هرچی میشه سریع گیر میدید به این ماریو بدبخت بازی هاش به این خوبی . شخصیت به این خفنی :x
:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
جالبه WiiU رو نه میشه از لحاظ نرم افزاری با PS4 و XBone مقایسه کرد نه از لحاظ سخت افزاری

بعد از 2-3 سال و عرضه بازی های 1st party هر دو کنسول, این دوستمون متوجه میشه که که Epic Fail و meh اصلی خود ایشونه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ژاپن لول؟سونی جرات نداره آمار رسمی فروش ویتا رو اعلام کنه

آقایی که هی لول لول میکنی، دیدن اینکه شما داری رو هوا حرف میزنی کاری نداره خوشبختانه، یه نگاه به vgcharts بنداز برادر میبینی که فروش wiiu از vita کمتره تو ژاپن.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
TLOU چند ماهه اومده ؟ /:) چنتا نسخه ازش اومده ؟ /:)بعد اونوقت درجه سني ماريو رو با درچه ي سني TLOU مقايسه مي كنيد ؟
انحصاري پرفروش هم داريم GT با پنج تا نسخه شصت و اندي ميليون فروش كرده . ماريو بالاي 100 تا نسخه ازش اومده .

WII U كنسولي ـه كه استديو هاي Third Party زيادي تمايل همكاري باهاش رو ندارن . First Party ها هم كه تجربه زيادي رو تو ساختن بازي هاي HD ندارن . وقتي نينتندو داشت با WII مي تاخت بايد به فكر اين جا هم مي بود .

اصلا Tlou نه همون GT که خیلی قدمت داره و طرفدار زیاد داره
ببینم فروشش چقدر بود تونست با همون ماریو کارت که به قول شما بچه گونه هستش فروشش یکی بشه
بی خیال شما خوش باشید با 8 هسته و 8 گیگ رم GDDR5 که بازیها رو هنوز نمیتونن 60 فریم اجرا کنن یا مثلا BF4 روی 720P اجرا میشه
wiiu هم نمیتونه اما ادعایی هم در مورد سخت افزار نکرده که ال و بله

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
آقایی که هی لول لول میکنی، دیدن اینکه شما داری رو هوا حرف میزنی کاری نداره خوشبختانه، یه نگاه به vgcharts بنداز برادر میبینی که فروش wiiu از vita کمتره تو ژاپن.
vgcharts از کی تا حالا اعتبار پیدا کرده/
منظورم من اینه چی شد یهو بازار ژاپن برای کاربران بازی سنتر مهم شد مگه بازار ژاپن یک طوری نبود یا بازارش که کلا تو بازی سنتر حساب نمیشه؟کسی با فروش بیشتر ویتا مشکلی نداره.
یک سری با Wii U بازی نکردن طوری نظر قاطعانه می‌دند اخرشم میگن کل دنیا و نظر شخص .
در کل نظر کاربرای بازی سنتر شده meh...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
vgcharts از کی تا حالا اعتبار پیدا کرده/
منظورم من اینه چی شد یهو بازار ژاپن برای کاربران بازی سنتر مهم شد مگه بازار ژاپن یک طوری نبود یا بازارش که کلا تو بازی سنتر حساب نمیشه؟کسی با فروش بیشتر ویتا مشکلی نداره.
یک سری با Wii U بازی نکردن طوری نظر قاطعانه می‌دند اخرشم میگن کل دنیا و نظر شخص .
در کل نظر کاربرای بازی سنتر شده meh...

شما یه search بزن کلا میبینی که تو کل دنیا هم فروش WiiU کمتر از Vita هست. من اصلا کاری به این حرفایی که این عمو زده و لشگر سینه چاکان Sony و Microsoft که الان دارن میپرن به Nintendo ندارم.WiiU جفت پا با مغز هم بخوره زمین Nintendo حالا حالاها از جاش تکون نمیخوره ولی در کل باید قبول کرد که از نظر بازی Nintendo خوب عمل نکرده. WiiU هم فروشش اصلا خوب نیست واقعیته شما چرا میایی میزنی زیرش حالا؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ماریو خالی ماریو تنیس ماریو فوتبال ماریو فایتینگ داداش ماریو خواهر ماریو ماریو با مانع ماریو بی مانع اصلا بازی ای که اسم ماریو نداشته باشه بازی نیست خسته کنندس

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان نینتندو فن که از سر ناچاری به ویتا هجوم آوردن توجه کنن که ویتا اگه فروشش بده,سونی خودش میدونه و حداقلش اینه که نمیاد همچین فتوایی در کنه!

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
ماریو خالی ماریو تنیس ماریو فوتبال ماریو فایتینگ داداش ماریو خواهر ماریو ماریو با مانع ماریو بی مانع اصلا بازی ای که اسم ماریو نداشته باشه بازی نیست خسته کنندس
بدبخت ماریو :| یجوری میگید که انگار تنها عنوان انحصاری Nintendo ماریو هستش . من موندم Nintendo اون همه عنوان انحصاری داره همه کلید کردن رو ماریو . بابا بخدا زلدا و متروید و ... هم بازین :|

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اینقدر سخته که قبول کنین wiiu یه شکست یوده؟ نه third party درست حسابی روش میاد و اگه هم بیاد تو فروش ضعیف عمل می کنه. همین wonderfull 101 به زور تو بازار ژاپن 16ام شد. همون بازی که بزرگترین تیم platinium games رو به خودش اختصاص داده. سال پیش که میگفتین به 1 ساله اوضاع درست میشه که امسال بدتر هم شد. 1 انحصاری که بتونه به فروشش کمک کنه رو هم نداره. هرکی باشه خسته میشه که رو هرکنسول ماریو n و زلدا y و...رو که نینتندو تو هرنسل جدید کنسولش میده رو بازی کنه. الان این ماریو هایی که رو wii u اومدن چه قدر رو فروشش تاثیر گذاشتن؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اینقدر سخته که قبول کنین wiiu یه شکست یوده؟ نه third party درست حسابی روش میاد و اگه هم بیاد تو فروش ضعیف عمل می کنه. همین wonderfull 101 به زور تو بازار ژاپن 16ام شد. همون بازی که بزرگترین تیم platinium games رو به خودش اختصاص داده. سال پیش که میگفتین به 1 ساله اوضاع درست میشه که امسال بدتر هم شد. 1 انحصاری که بتونه به فروشش کمک کنه رو هم نداره. هرکی باشه خسته میشه که رو هرکنسول ماریو n و زلدا y و...رو که نینتندو تو هرنسل جدید کنسولش میده رو بازی کنه. الان این ماریو هایی که رو wii u اومدن چه قدر رو فروشش تاثیر گذاشتن؟
لول کنسولی که 1 سال از عرضه‌اش نگذشته شکست خورده حساب می‌کنید. کی می‌گه سیستم سلر نداره؟ شما اصلا کنسول‌های نینتند رو داشتی واله زشته بازی با متای 90 به بالا رو زیر سوال ببری. با این منطق شما پس ویتا 1 سال از عرضه‌اش گذشته پس باید فاتحه‌اش رو بخونیم نه نمی‌دونم کاربرای بازی سنتر تا کی می‌خواند به هیتر بازی خودشون ادامه بدند سر 3DS هم اوایل از این حرفا بود گفتید آی ویتا میاد 3DS پودر میشه دیدم چی شد DS,Wii, 3DS هر 3 فروش ضعفی داشتند در اوایل کارشون به دیدم چی شدند.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نکنه جدیدا به یک سال نکشیده می گن کنسول شکست خورده یا موفق شده:|بله اون به خاطر مارکتینگ ضعیف بود و نه چیز دیگه ای,هنوز به 1 سال نرسیده.:|یک ماریو هم بیشتر نیومده8-|
اون بازی ها هم انقدر فوق العاده و سود اور هستند که هم به نماد نینتندو تبدیل شدند و هم اون ها رو عرضه می کنه تا بتونه فروش قابل توجهی رو مشاهده کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر