نظر Fils-Aime پیرامون لیست بازی های PS4 و Xbox one: خسته کننده

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
meatman.jpg

رئیس کمپانی نینتندو آمریکا آقای Reggie Fils-Aime طی جدیدترین مصاحبه خود در IGN از ارزش Wii U در پاییز امسال دفاع می کنند.
چندی قبل اعلام شد که از تاریخ 20 سپتامبر قیمت کنسول Wii U در آمریکا پنجاه دلار پایین خواهد آمد. از آقای Reggie سوال شد که مشوق مردم برای انتخاب نینتندو چیست؟ این در حالی است که کنسول این کمپانی 100 دلار از رقیبان ارزانتر است.
آقای Reggie Fils-Aime پاسخ می دهند:
همه چیز درباره بازی ها است. سیستم های رقیب لیست بازی های خود را که قرار است عرضه شود اعلام کرده اند. من اجازه دارم که بگویم Meh (خسته کننده). من پس از نگاه به لیست خودمان حسی خوبی دارم. ما Zelda،Donkey Kong،Mario و عناوین بزرگی نظیر Pikmin 3 و Wonderful 101 را داریم. من حس خوبی نسبت به این لیست و ارزشی که برای مشتریان قرار می دهیم دارم.
لازم به ذکر است رقیبان Nintendo نیز تکنولوژی هایی جدیدی را به همراه دارند نظیر cloud و قابلیت بازی به صورت cross-platfrom بین کنسول خانگی و دستی. برای این مورد Nintendo چه پاسخی دارد؟
آقای Fils-Aime ادامه می دهند:
ما تکنولوژی cloud را از طریق Wii U ارائه می کنیم. Nintendo TVii تماما تکنولوژی cloud است. تفاوت اینجاست که ما درباره تکنولوژی صحبت نمی کنیم. ما می خواهیم درباره تجربه صحبت کنیم. ما می خواهیم مصرف کنندگان سرگرم شوند. Nintendo در مقابل دیگر رقبا به جای تکنولوژی به ارزش سرگرمی و تفریج میپردازد.
به نظر شما عملکرد Nintendo در پاییز امسال چگونه خواهد بود؟
IGN

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
.فعلا که به ضرب باندل و کاهش قیمت داره میفروشه
کاهش قیمت از 20 سپتامبر اعمال می شه:d
بعد هم اخر سال یک سری عناوین براش میاد که طرفدارهای خیلی زیادی داره.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
اره واقعا تکنولوژی ویتا نشون داد تکنولوژی چقدر مهمه کنسول دستی شده دکمه ی خاموش و روشن کنسول ps4
تکنولوژی مهمه منم از سخت افزار قوی بدم نمیاد اما چیزی که من میخوام گیم پلی قوی و داستان خوب هست
نینتندو تو بیشتر کنسول ها کنسولاش از کنسول های رقیب قوی تر بود اما نیتجه نشون داده که قوی بودن کنسول دلیلی بر بردش نیست
منم نمیگم تکنولوژی پیشرفت نکنه اتفاقا هر چه پیشرفت بکنه بهتره اما نکته ی مهم توی کنسول ها رو رجی بهش اشاره کرده
ارزش سرگرمی و تفریج

الان Wii U دقیقا به خاطر اینکه دیگه مفرح و سرگرم کننده نیست داره شکست میخوره بازی های کم و سطح پایینش دیگه جوابگو نیست با یکی دو بازی هم نمیشه مردم رو راضی نگه داشت
شما میگی بازی ها به تکنولوژی اهمیت داره ولی من دارم به شما میگم کدوم بازی..؟ Zombi U..؟ الان ماکرو با این کینکت کلا بساط نینتیدو رو برچیده چون یک سرگرمی نوین هست برای قشر کژوال ولی نینتیدو چی داره..؟ یک دسته تبلت مانند که هیچ جذابیتی به آدم نمیده

یکم برید تحقیق کنید خواهشا
خرده فروشی GAMESTOP گفته که وضعش اخر سال بهتر می شه.بعد از معرفی باندل زلدا الان جزء یکی از بهترین ها هست از لحاظ فروش قسمت Wii U

کسی هم نگفت تکنولوژی مهم نیست.
بالاخره Wii هم برای نینتندو در این سال ها محدودیت ایجاد می کرد و دیگه کشش نداشت.باید کنسول نسل جدید می دادند.

به حرف GS مگه میشه اعتماد کرد..؟ این همه نینتیدو وقت داشت هیچ کاری نکرد حالا که دو تا غول سازنده کنسولها می خوان تو تعطیلات بیان نینتیدو افتاده یادش که پیشرفت کنه..؟

Wii اگر نسل قبل پیشرفت کرد مال این بود خانواده ها به این نتیجه رسیده بودن که یک اسباب بازی هست و برای بچه هاشون مناسبه ولی Wii U دیگه اون شرایط رو نداره معلوم نیست باید تو قسمت ک|ژوال قرارش بدیم یا هاردکور..؟ هیچ گیمر هاردکوری هم نمیاد PS4 و XBOX ONE رو با صدها بازی هاردکور ول کنه بره سراغ Wii u که شاید دو تا بازی هاردکور دسته اول هم نداشته باشه..!

در کل اگر نینتیدو میخواد Wii U رو از این باطلاق در بیاره باید روی کژوال تمرکز بیشتری بکنه و قیمت کنسولش رو بیاره پایین تا دوباره مثل نسل قبل افراد کژوال دوست که اکثرشون سنین پایینی دارن بیان سراغش

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
کاهش قیمت از 20 سپتامبر اعمال می شه:d
بعد هم اخر سال یک سری عناوین براش میاد که طرفدارهای خیلی زیادی داره.

یک سری میگن فروشش خوبه برین فقط تو گوگل بزنید WiiU sales عناوین خبری رو ببینین

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به حرف GS مگه میشه اعتماد کرد..؟ این همه نینتیدو وقت داشت هیچ کاری نکرد حالا که دو تا غول سازنده کنسولها می خوان تو تعطیلات بیان نینتیدو افتاده یادش که پیشرفت کنه..؟
نینتندو گفته که دلیل تاخیر در بازی ها,سخت افزار جدید بوده که هنوز اشنایی کامل نداشتند و الان بازی ها افتاده اخر سال,زلدا و ماریو انقدر محبوب هستند که می تونن همین اخر سال فروش Wii U رو افزایش بدن.
Wii اگر نسل قبل پیشرفت کرد مال این بود خانواده ها به این نتیجه رسیده بودن که یک اسباب بازی هست و برای بچه هاشون مناسبه ولی Wii U دیگه اون شرایط رو نداره معلوم نیست باید تو قسمت ک|ژوال قرارش بدیم یا هاردکور..؟ هیچ گیمر هاردکوری هم نمیاد PS4 و XBOX ONE رو با صدها بازی هاردکور ول کنه بره سراغ Wii u که شاید دو تا بازی هاردکور دسته اول هم نداشته باشه..!
اره کل کسانی که Wii دارن بچه هستند.:|حتما روز لانچ Wii هم مهد کودک ها بچه ها رو بردن به خرده فروشی ها8-|
Wii U تقریبا می شه گفت که بین این دو قشر تمرکز کرده البته بیشتر روی کژوال تا هارد کورد,اما برای هاردکور ها هم بازی های خوبی داره.
این که کسی هم نمی ره اون دو تا رو ول کنه بچسبه به Wii U فقط زمان مشخص می کنه نه شما!
در کل اگر نینتیدو میخواد Wii U رو از این باطلاق در بیاره باید روی کژوال تمرکز بیشتری بکنه و قیمت کنسولش رو بیاره پایین تا دوباره مثل نسل قبل افراد کژوال دوست که اکثرشون سنین پایینی دارن بیان سراغش
همین دیروز کاهش قیمت خورد و تاریخ عرضه بعضی از بازی هاش هم مشخص شد.اخر سال با بازی های تردپارتی و فرست پارتی درجه 1 و صد البته کاهش قیمت,سازندگان مستقل می تونه به موفقیت برسه.
---------------
یک سری میگن فروشش خوبه برین فقط تو گوگل بزنید WiiU sales عناوین خبری رو ببینین
شوخی کردن!
Wii U در ژاپن اکثر اوقات بین 6 تا 12 هزارتا فروش می کنه.
امریکا و اروپا هم وضع خوبی نداره.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
الان Wii U دقیقا به خاطر اینکه دیگه مفرح و سرگرم کننده نیست داره شکست میخوره بازی های کم و سطح پایینش دیگه جوابگو نیست با یکی دو بازی هم نمیشه مردم رو راضی نگه داشتشما میگی بازی ها به تکنولوژی اهمیت داره ولی من دارم به شما میگم کدوم بازی..؟ Zombi U..؟ الان ماکرو با این کینکت کلا بساط نینتیدو رو برچیده چون یک سرگرمی نوین هست برای قشر کژوال ولی نینتیدو چی داره..؟ یک دسته تبلت مانند که هیچ جذابیتی به آدم نمیدهبه حرف GS مگه میشه اعتماد کرد..؟ این همه نینتیدو وقت داشت هیچ کاری نکرد حالا که دو تا غول سازنده کنسولها می خوان تو تعطیلات بیان نینتیدو افتاده یادش که پیشرفت کنه..؟Wii اگر نسل قبل پیشرفت کرد مال این بود خانواده ها به این نتیجه رسیده بودن که یک اسباب بازی هست و برای بچه هاشون مناسبه ولی Wii U دیگه اون شرایط رو نداره معلوم نیست باید تو قسمت ک|ژوال قرارش بدیم یا هاردکور..؟ هیچ گیمر هاردکوری هم نمیاد PS4 و XBOX ONE رو با صدها بازی هاردکور ول کنه بره سراغ Wii u که شاید دو تا بازی هاردکور دسته اول هم نداشته باشه..!در کل اگر نینتیدو میخواد Wii U رو از این باطلاق در بیاره باید روی کژوال تمرکز بیشتری بکنه و قیمت کنسولش رو بیاره پایین تا دوباره مثل نسل قبل افراد کژوال دوست که اکثرشون سنین پایینی دارن بیان سراغش
باو سطح پستات پايين اومده از وقتي هي فن بازي در مياري......شما تو وي به غير از وي اسپرت كدوم بازي ديگش رو بازي كردي؟اره جاست دنس هم داره ولي در عوض از اونور ماريوي داره كه تركوند!شما ماريو رو همينجوري بازي ميكني ميري ميگي اه اه اه چه بازي پچه گونه اي بود!رسته كه درجه سني نداره ولي مثلا ماريو گلكسي واقعا پير ميشدم سر يسري از مرحله هاش!دانكي كونگ رو سه مرحلش رو بري كه منفجر ميشي!!!!يه نكته خيييييلي مهم:هاردكور بودن با خشن بودن خييييلي فرق داره!از اونطرف هم بخواي نگاه كني ميبيني طرف ٧ سالشه داره تو گيم نت واركرفت يا كانتر ميزنه!زلدا خودش يه دنياييه بره خودش!حيف كه بدست غيور مردان انقلابي (لول) هاردكور *****ه وگرنه منبع از ويكي پديا ميزاشتم!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
الان Wii U دقیقا به خاطر اینکه دیگه مفرح و سرگرم کننده نیست داره شکست میخوره بازی های کم و سطح پایینش دیگه جوابگو نیست با یکی دو بازی هم نمیشه مردم رو راضی نگه داشت
شما میگی بازی ها به تکنولوژی اهمیت داره ولی من دارم به شما میگم کدوم بازی..؟ Zombi U..؟ الان ماکرو با این کینکت کلا بساط نینتیدو رو برچیده چون یک سرگرمی نوین هست برای قشر کژوال ولی نینتیدو چی داره..؟ یک دسته تبلت مانند که هیچ جذابیتی به آدم نمیده

جان من طرز فکررو نگاه
wii اسباب بازی هستش ! میشه بپرسم شما با 360 چی کار میکردین ;;)

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
آتش نشاني داره مياد :
WII U WII U WII U WII U
:d
به خدا خسته شديم از سوپر ماريو . سوپرماريو گالكسي سوپر ماريو كوفت سوپر ماريو درد .

- - -ویرایش - - -

ويتا الان تو ژاپن فروشش از WII U بيشتره /:)
ژاپن لول؟سونی جرات نداره آمار رسمی فروش ویتا رو اعلام کنه
سوپر ماریو رو زیر سوال می‌‌برید لول منم می‌تونم بازی مورد علاقتون رو با بالاترین متا زیر سوال ببرم خیلی راحته از ماریو ناراحتی بازی نکن البته فکر نکنم تا حالا ماریو بازی کرده باشید پس کسی هم مجبورتون نکرده بازی کنید با بگه تو رو خدا بازی رو تهیه کنید
ماریو فقط یک نسخه‌اش روی یک کنسول دستی 30 میلیون نسخه فروش داشته

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
نوشته شده توسط [B:
Neil Druckmann[/B];2810551]ژاپن لول؟
آتش نشاني داره مياد :
WII U WII U WII U WII U
yahoo_4.gif

به خدا خسته شديم از سوپر ماريو . سوپرماريو گالكسي سوپر ماريو كوفت سوپر ماريو درد .

- - -ویرایش - - -

ويتا الان تو ژاپن فروشش از WII U بيشتره
yahoo_23.gif
the last of us هم متاش کمتر از ماریو هستش هم فروشش
خواهشا هر وقت بازی انحصاری پر فروش در حد ماریو داشتید از این حرفا بزنید

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آتش نشاني داره مياد :
WII U WII U WII U WII U
:d

- - -ویرایش - - -

ويتا الان تو ژاپن فروشش از WII U بيشتره /:)
والّا ما هم از اسمش خسته شدیم وگرنه بازیهاش که بی نظیر اند!!!یکیشم تو رو یاد قبلیه نمی ندازه(برعکس بعضی ها)
آخه وقتی نه سوپر ماریو بازی کردی،نه سوپر ماریو گلکسی،نه سوپر ماریو کوفت و نه سوپر ماریو درد،لازم نیست بگی خسته شدیم.میخوام ببینم کدوم یکی از انحصاری های سونی حریف همین یه ماریو میشه،بقیش پیش کش!!!
بعدم فکر کنم باید Vita رو با 3DS مقایسه کنیم و Wii u رو هم با دیگر کنسول های خونگی!!و در اون صورت ویتا رفت تو خاطرات.... meh!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر