نظر سنجی در مورد تغییرات اساسی در Xbox360 در آینده

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بچه ها نظر شما در مورد این خبر چیه آیا خیلی فرق میکنه توی اجرا بازی ها چون تو بخشی از خبر اومده سریعتر میشه چون خنک تر میشه سرعتش میره بالا یا سخت افزار قویتره ؟ نظرات خودتونو بگین..:love:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
خوب شد بحثش پیش اومد که من این خبر رو که تازه خوندم واستون بذارم:

منبع:http://www.xbitlabs.com/news/multimedia/display/20070105101955.html

Microsoft Prepares Improved Version of Xbox 360.
Microsoft Readies Third Xbox 360 Flavour

Microsoft Corp. is working on a yet another version of the Xbox 360 game console that will have digital audio and video output and more storage, according to a media report. It is unclear whether the console will feature a built-in HD DVD drive, but it is still remarkable that the world’s largest software maker updates its existing console lineup.

The new improved version of the Microsoft Xbox 360 game console code-named Zephyr will feature 120GB hard disk drive, HDMI connector and will be based on the 65nm version of the three-core PowerPC-architecture custom processor by IBM, according to Engadget web-site. It remains to be seen whether the console will include a built-in HD DVD drive, but that would be a likely scenario, as HDMI connector provides 1920x1080 (progressive scan) resolution, which benefits high definition videos on the first place.

The media report claims that the improved flavour of the Xbox 360 will be available “soon”, however, it is unclear how exactly “soon”, as the 65nm version of the console’s processor had been delayed till mid-2007 and it hardly makes sense for Microsoft to update its console in Summer. Pricing of the console is also unclear.

Microsoft Xbox 360 console is based around triple-core microprocessor developed by IBM, high-definition visual processing unit designed by ATI Technologies featuring unified shader architecture, I/O controller engineered by SiS and some other key components. The gaming machine provides a broad set of multimedia capabilities, including high-definition movies and TV programs downloads in addition to games. Microsoft Xbox 360 core without hard drive is currently priced at $299, whereas the model featuring 20GB HDD and wireless controller has recommended price of $399 in Europe and the U.S. Microsoft also offers HD DVD add-on drive for the console for $199.

Microsoft did not comment on the news-story.

اگر کسی توضیحات یا ترجمه خواست بگه!;)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
این هم ترجمه البته خلاصه:

مایکروسافت داره یه ورژن جدید کنسول 360(سومین مدل 360 بعد از کور و پریمیوم) رو به بازار عرضه کنه..هنوز معلوم نیست که آیا این 360 توش HDDVD Player باشه ولی حتما تغییراتی رو خواهد داشت!(منظور درایو هست)

Zephyr که اسم این مدل نامگذاری شده 120GB حافظه و کابل HDMI (با قابلیت رزولوشن 1920x1080) و ورژن 65 نانومتری پردازنده ی سه هسته ای IBM رو داره!

نه قیمتش معلومه نه زمانش معلومه(گفتن زود میاد) ولی اون پردازنده که گفتم تا اواسط 2007 کارش طول میکشه!بجز اون پردازنده یه گرافیک قوی هم توسط ATI خواهد داشت!

آخر هم نوشته که قیمت کور الان 299$ و کور با دسته ی بیسیم هم 399$ و قیمت HDDVD Drive هم 199$ قیمت داره!

خلاصه بود!:biggrin1:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اقایون من که دیگه دارم دیوونه میشم :( . دیگه اشکم دراومده :(( :(( . حدودا یه ماهه که میخوام X360 بگیرم ولی با شنیدن این شایعه(که یکی دو هفته پیش مطرح شد) بدجور مردد و دودل شده ام. نمیدونم بخرم نخرم :-" :-"
میترسم برم بخرم پس فردا مایکروسافت بیاد این شایعه رو تایید کنه و اوقته که یه ضد حال اساسی میخوره به ماها که قبلا X360 خریدیم. اخه امکانات جدید رو نگا کنین :
built-in HD DVD drive- HDMI connector -- 120GB hard disk drive - 65nm version of the three-core PowerPC .
بچه ها ترو خدا شماها بگین من چیکار کنم ؟؟ هان ؟؟

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
من از طرف ماکروسافت میگم : بخر بازی کن من کنسول جدید رو دیرتر میدم بازار بخر حالتو بکن بخر mass effect بازی کن:p

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بجز اون پردازنده یه گرافیک قوی هم توسط ATI خواهد داشت!
البته نگفته که اون ورژن جدید یه گرافیک قوی تر خواهد داشت بلکه در آخر کار خواسته یه توضیحی هم در مورد قدرت خود 360 بده که در مورد معماری کارت ati ش توضیح داده.

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
من فکر میکنم همزمان با عرضه PS3 ماکروسافت سیاستی جدید برای مقابله با سونی داشته باشه یعنی بیاد این مدل x360 رو عرضه کنه ( با مشخصاتی که دوستان گفتند و البته درایو HD-DVD اینترنال و بدون تغییر در سیستم گرافیک ) و قیمتی حدود 499 دلار براش تعیین کنه. و از طرفی x360 core رو تا 249 دلار و pre رو تا 349 دلار پایین بیاره.:eek:
البته همونطور که گفتم این فقط حدس شخصی منه!:cool:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
من از طرف ماکروسافت میگم : بخر بازی کن من کنسول جدید رو دیرتر میدم بازار بخر حالتو بکن بخر mass effect بازی کن:p
سلام بر نماینده مایکروسافت :p :p . بابا ایولا !!! نمیدونستم نماینده های مایکروسافت حتی تو فروم ما ام هسن :eek: :eek:
ببین دوست عزیز :love: :love: مسعله اصلا دیرتر یا زودتر عرضه شدن سری دوم X360 نیست ( تازه این کنسول جدید نیستا !!!) . حرف من اینه که وقتی یه کمپانی میاد یه کنسولو میسازه و میریزه تو بازار اصن چه معنی داره که تا قبل از اومدن کنسول جدیدش (که معمولا 5-6 سال طول میکشه) همون کنسولو از لحاظ سخت افزاری ارتقا بده ؟؟ پس دیگه فرق بین PC و کنسول چی میشه ؟؟
اصلا یکی از دلایلی که من و خیلیای دیگه طرفدار کنسول هستیم اینه که ادم تا یه کنسول میخره حداقل تا 3-4 خیالش از بابت اجرای بازی ها راحته و مثه PC نیست که اگه شما همین الان بهترین سیستم رو با بالاترین هزینه بخرید باید 1/5 الی 2 سال دیگه ارتقاش بدین و نمیتونین بازیا رو با بهترین کیفیت اجرا کنید. این موضوع یکی از مزیت های بزرگ کنسول نسبت به PC هستش.
Good Luck ;) ;)

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
اما به نظر من ماکروسافت نمیتونه توی سخت افزار این 360 جدید کار کنه چون ..... ! اما هارد و و... رو میزارن روش میدن ! چون الکی که نیست بیاد سخت افزارش رو عوض کنه !!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
اخه امکانات جدید رو نگا کنین :
built-in HD DVD drive- HDMI connector -- 120GB hard disk drive - 65nm version of the three-core PowerPC .
بچه ها ترو خدا شماها بگین من چیکار کنم ؟؟ هان ؟؟

دوستان مگه کی گفته که این مدل جدید قراره HDDVD Drive توش داشته باشه...هنوز چیزی معلوم نیست:

It remains to be seen whether the console will include a built-in HD DVD drive,

It is unclear whether the console will feature a built-in HD DVD drive,

زیاد دلتون به درایو HD DVD خوش نکنید چون هنوز معلوم نیست...اگر هم مدل جدید بیاد هیچ فرقی با اینا از نظر بازی نمی کنه...بازیها رو همین ها که ما داریم هم اجرا میشن!

بخر بازی کن من کنسول جدید رو دیرتر میدم بازار بخر حالتو بکن بخر mass effect بازی کن

هنوز mass effect نیومده وگرنه همین الان من داشتم بازی می کردم :love:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
سلام بر نماینده مایکروسافت :p :p . بابا ایولا !!! نمیدونستم نماینده های مایکروسافت حتی تو فروم ما ام هسن :eek: :eek:
ببین دوست عزیز :love: :love: مسعله اصلا دیرتر یا زودتر عرضه شدن سری دوم X360 نیست ( تازه این کنسول جدید نیستا !!!) . حرف من اینه که وقتی یه کمپانی میاد یه کنسولو میسازه و میریزه تو بازار اصن چه معنی داره که تا قبل از اومدن کنسول جدیدش (که معمولا 5-6 سال طول میکشه) همون کنسولو از لحاظ سخت افزاری ارتقا بده ؟؟ پس دیگه فرق بین PC و کنسول چی میشه ؟؟
اصلا یکی از دلایلی که من و خیلیای دیگه طرفدار کنسول هستیم اینه که ادم تا یه کنسول میخره حداقل تا 3-4 خیالش از بابت اجرای بازی ها راحته و مثه PC نیست که اگه شما همین الان بهترین سیستم رو با بالاترین هزینه بخرید باید 1/5 الی 2 سال دیگه ارتقاش بدین و نمیتونین بازیا رو با بهترین کیفیت اجرا کنید. این موضوع یکی از مزیت های بزرگ کنسول نسبت به PC هستش.
Good Luck ;) ;)

ببین دوست عزیز کنسولهای جدید و قدیم از لحاظ بازی هیچ فرقی ندارن و هردو با یه کیفیت بازی رو اجرا میکنن ولی سری جدید یه سری امکانات زیادتر داره که مثلا هارد حجیمتر یا حرارت کمتر که این ها واسه ما مهم نیست زیاد چون اولا معلوم نیست کی این کنسول بیاد ثانیا ما الان داریم با بازی ها حال میکنیم و انتظار بیشتر معنی نداره
hdmi هم که واسه بازی با component فرقی نداره و کیفیت یکیه پس خودتو علاف نکن تازه مطمئنن قیمت این کنسول بالاتره
ولی اگه میتونی صبر کن قیمت بیاد پایین تر چون بزودی ماکروسافت قیمتها رو پایین میاره البته اگه میتونی صبر کنی;)
البته سونی هم اینکارو میکنه نمونش ps2 جدید که روش مودم داره و ارزون شده و اینکارا طبیعیه

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان مگه کی گفته که این مدل جدید قراره HDDVD Drive توش داشته باشه...هنوز چیزی معلوم نیست

:love:
حالا شما فقط همین HDDVD Drive رو گرفتی ؟؟ تازه من که خودم همون اول گفتم که کل این خبر فعلا فقط یه شایعه است و مایکروسافت هیچ اظهارنظری دراین باره نکرده ولی شایعه ی قویی هست.

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
بابا بخرید چه فرقی میکنه فرض کنید این کنسول اومد با همین Hd و هارد بالاتر اولا هارد زیاد به دردتون نمیخوره
الان شما برید بخرید عمرا 1 درصد هم ضرر کنید مگر این که مایکروسافت بیاد از سخت افزار هایی با کیفیت (نه قدرت)بیشتر استفاده کنه که اونجوری مگه مردم مرز دارن برن کنسول های دیگه رو بخرن به نظر من مایکروسافت به جای این کارا باید سرویس گلدش رو مجانی کنه مثل سو.نی اون موقع میشه یه کنسول بی نقص همه بازی ها هم که داره واسش میاد پس چرا حتی 1 روز هم واسه خریدنش صبر کنیم
ببینید من یه چیزی امروز بهتون گفتم یه سال بد اگه هم این کنسول جدید ! اومد میفهمید که چی گفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر