نظرسنجی: xperia z vs galaxy s4 vs optimus g pro vs htc one

بهترین گوشی بازار در حال حاضر از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    141

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
بشخصه S4 رو ترجیح می دم سخت افزار قوی دوربین قوی در حالی که xperia z پایینتر از حد انتظار عمل کرده و دوربینش هم همچین خوب نیست کیفیت ساخت بالای HTC ONE را هم نمی شه نادیده گرفت ولی در مجموع من S4 را برتر می دونم پردازنده ی قوی دوربین قوی و کیفیت صفحه نمایش فوق العاده

HANAA

کاربر سایت
Feb 2, 2012
17
من به شخصه جی پرو رو ترجیح میدم به بقیه گوشی ها
اینم دوتا نمونه از قابلیت مولتی تسکینگ خفن این گوشی که حتی کامپیوتر های چند میلیونی هم از پس این کار برنمیان
البته اپلی ها و ویندوزفونی ها اصلا نمیدونن مولتی تسکینگ چیه
اجرای همزمان بازی n.o.v.a3 و یک عدد فیلم full hd به صورت همزمان(البته الان خیلی ها تو کف نوا3 هستن چون تو هر گجتی نصب نمیشه)

اجرای همزمان بازی wild blood و یک فیلم fullhd دیگر به صورت همزمان(که بازم خیلی ها تو کفش هستن)

اقا رقیب میطلبیم:d

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^ S3 این کار رو 3 سال پیش انجام می‌داد :bighug:

در واقع ایده‌ی اصلی Quick Memo ـی LG از Floating View ـی S3 گرفته شده بود

آخرین ویرایش:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
من به شخصه جی پرو رو ترجیح میدم به بقیه گوشی ها
اینم دوتا نمونه از قابلیت مولتی تسکینگ خفن این گوشی که حتی کامپیوتر های چند میلیونی هم از پس این کار برنمیان
البته اپلی ها و ویندوزفونی ها اصلا نمیدونن مولتی تسکینگ چیه
اجرای همزمان بازی n.o.v.a3 و یک عدد فیلم full hd به صورت همزمان(البته الان خیلی ها تو کف نوا3 هستن چون تو هر گجتی نصب نمیشه)

اجرای همزمان بازی wild blood و یک فیلم fullhd دیگر به صورت همزمان(که بازم خیلی ها تو کفش هستن)

اقا رقیب میطلبیم:d

شما برای این کار ها نیازی به رقیب ندارید ، بشینید Nova بازی کنید در حالی که دارید فیلم Full HD میبینید اونم تو اون صفحه کوچیک موبایل !!!! چیز جالبیه ذوقتون رو تحسین میکنم ! ما اپلی ها نیازی به مولتی تسکیییییینگ نداریم چون نیازی نداریم وقتی داریم بازی میکنیم همزمان Titanic هم ببینیم !

- - -ویرایش - - -

از کی تاحالا سامسونگ تقلید کار شده شاهکار؟! هنوزم CPU در مقابل 1.3 A7 اپل حرفی واسه زدن نداره فقط رقمشو میبرن بالا و خودشون داره به در و دیوار میکوبه که بگه آره مام قوی هستیم!
قرن 21 به 2 قسمت تقسیم شده! قبل آیفون و بعد آیفون! خوش باشیم
خوبه حداقل یه نفر که بررسی دقیق داره هست جلوی این سامی ها بایسته .

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
گوشی iPhone 5s تو این مدل گوشی ها اصلا تعریف نمیشه یا اون کسی که نوشته سلیقش نبوده ؟؟

و این که بالا بیاین پایین بیاین ما با همون آیفون که ۲۰۰۰ هسته نداره و روش نمیشه نیمرو درست کرد یا عین خود درگیرا با نصف صفحه ی یه موبایل فیلم و بازی با هم دید داریم کیف دنیارو می کنیم ! البته این موضوع تو تمام محصولات اپل از جمله مک بوک و آیپد نیز هست !!

- - -ویرایش - - -

در کل من الان آمادگی کامل دارم سر مک بوک با هر کی بخواد طوری بحث کنم که تا مدت ها سر لپ تاپ دیگه ای نره ! هنوز تو گوشی به این درجه نرسیدم !! ان شاالله آینده :d

من اگه بخوام انتخاب کنم :

iPhone5s
HTC ONE
XPERIA Z
S4
LG کلا در حد این گوشیا نمی بینم ! کار کردم باهاشون میگم !

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
گوشی iPhone 5s تو این مدل گوشی ها اصلا تعریف نمیشه یا اون کسی که نوشته سلیقش نبوده ؟؟

و این که بالا بیاین پایین بیاین ما با همون آیفون که ۲۰۰۰ هسته نداره و روش نمیشه نیمرو درست کرد یا عین خود درگیرا با نصف صفحه ی یه موبایل فیلم و بازی با هم دید داریم کیف دنیارو می کنیم ! البته این موضوع تو تمام محصولات اپل از جمله مک بوک و آیپد نیز هست !!

- - -ویرایش - - -

در کل من الان آمادگی کامل دارم سر مک بوک با هر کی بخواد طوری بحث کنم که تا مدت ها سر لپ تاپ دیگه ای نره ! هنوز تو گوشی به این درجه نرسیدم !! ان شاالله آینده :d

من اگه بخوام انتخاب کنم :

iPhone5s
HTC ONE
XPERIA Z
S4
LG کلا در حد این گوشیا نمی بینم ! کار کردم باهاشون میگم !
اون کسی که نوشته سلیقه ش نبوده احتمالا، اما در کل iOS دیگه در مقابل Android حرفی واسه گفتن نداره! واسه من که چند ساله اندروید استفاده میکنم، وقتی iPhone میگیرم دستم واقعا از زندگی ناامید میشم :d این فقط نظر شخصی من نیست، شما یه نگاه به این لینک هم بندازی متوجه میشی. نمیگم iOS بده، اما واقعا هیچ جوره قابل مقایسه با اندروید نیست!
HTC One هم واقعا گوشی خوبی هستش، اما S4 یه فاجعه ست! Samsung یه گندی زد که هیچ جوره دیگه نتونست جمعش کنه... در مورد LG هم باهات موافقم؛ آدم اسم LG رو میشنوه یاد لباسشویی میفته :d
انتخاب من:
- Xperia Z
- HTC One
- iPhone 5S

HANAA

کاربر سایت
Feb 2, 2012
17
اولا در مورد گوشی های ال جی بهتره سری به سایت های خارجی بزنین و ببینین کدوم گوشی ها گوشی سال شدن.

حالا در مورد اپلی ها هم که نظری ندارم چون برده ی گوشی هاشون هستن و اصلا نمیدونن لذت بردن از گوشی یعنی چی و هرچی هم که تیم کوک جون بگه میگن چشم :d
و اخرین ورژن IOS هم که شدیدا از اندروید اسکی رفته

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اولا در مورد گوشی های ال جی بهتره سری به سایت های خارجی بزنین و ببینین کدوم گوشی ها گوشی سال شدن.

حالا در مورد اپلی ها هم که نظری ندارم چون برده ی گوشی هاشون هستن و اصلا نمیدونن لذت بردن از گوشی یعنی چی و هرچی هم که تیم کوک جون بگه میگن چشم :d
و اخرین ورژن IOS هم که شدیدا از اندروید اسکی رفته
دوست عزیز، حالا چون GSMArena گوشی LG G2 رو به عنوان گوشی سال انتخاب کرد که دلیل نمیشه بگیم بهترین گوشی هستش! امیدوارم دوستان منکر این موضوع نشن که GSMArena از شرکت ها پول میگیره که اونا رو بالا ببره! مثلا این موضوع تو مقایسه 3 گوشی Z1 و G2 و Note 3 کاملا واضح هستش! دوستان اگه Review رو بخونن متوجه میشن...
-------------------------------
در مورد قسمت دوم حرفات هم کاملا موافقم :d

HANAA

کاربر سایت
Feb 2, 2012
17
حالا شما هولیگان سونی هستی جای خود داره :d
من عاشق طرفدارای سونی هستم
البته از این ناراحتم که داره ورشکست میشه و کاز هیرایی عملا داره سونی رو .........میده
اما الان ال جی بعد از سامی و سیب کرم خورده و هوایی چهارمین کمپانی تو فروش گوشی هست که عملا هیچ خبری از سونی حتی تا رده ی 10 هم نیست و سونی فقط تو ایران خرش میره و حتی تو کشور خودش از اپل هم میزان فروش پایین تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر