نظرسنجی: xperia z vs galaxy s4 vs optimus g pro vs htc one

بهترین گوشی بازار در حال حاضر از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    141

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
5 روز هست s4 خریدم کاملا تحقیق کردم z رو هم زیرو رو کردم ولی s4 واقعا بهتر بود کیفیت صفحه نمایش فوق العادست بهتر از این تا الان به بازار نیومده بالاترین جزییات و بهترین کنتراست بعد از کار کردن کاملا متوجه میشید که با سریعترین گوشی سرو کار دارید خیلی سریع و بدون کوچکترین لگ در مورد دوربین هم s4 یک سرو گردن بالاتر هست در اخر هم با وجود اینکهz هم گوشیه خوبی هست من به شما s4 رو توصیه می کنم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
^ متاسفانه بیشتر که باهاش کار کنی لگ TouchWiz مشخص میشه ! که اگه یه لانچر دیگه نصب کنی همه چیز مثل موشک سریع میشه !!!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,987
نام
sami
یکی از دوستام xperia z داره در کل اصلا گوشیه مالی نیست.صداش ضعیفه-دوربینش در حد و حدودای دوربینای 8 مگاپیکسله-صفحشم اصلا مالی نیست با این که full hd وقتی میذارم کنار htc one x خودم خندم میگیره مثل مهتابی میمونه زاویه دیدم که تعطیل
ویرایش:یادم رفته بود در مورد نکات مثبت گوشی xperia z بگم چون خیلی باهاش کار کردم:کیفیت و زیبایی فوق العاده بدنه-ضد آب بودنش-قیمت مناسب ترش نسبت به رقباش
در کل s4 خیلی خیلی بهتره اگه کسی میخواد s4 بگیره به نظر من یکی دو ماهه صبر کنه یکم واردات htc one زیاد بشه قیمتش واقعی بشه بره اونو بگیره لامصب یکسری دستم گرفتم دلم نمیخواست ولش کنم
این مشکل در اجرای بازی و فیلم full hd یه سری شایعاتی که یک سایت کودن ایرانی که اسمه خودشونو گذاشتن سایت تخصصی اطلاعات موبایل درآوردن(احمقا نمیدونن video player باگ داره میگن گوشی مشکل داره=)))
در کل بین این سه تا گوشی شاخ بازار به نظر من htc one از همشون شاختره.خدا نصیب همه کنه

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلی خوبه که دوستان نظراتشون رو می دن خرید با اطلاعات کامل همیشه بهترین انتخابه منم یه چنتا عکس اپلود کردم می ذارم امیدوارم لذت ببرید

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,987
نام
sami
خیلی خوبه که دوستان نظراتشون رو می دن خرید با اطلاعات کامل همیشه بهترین انتخابه منم یه چنتا عکس اپلود کردم می ذارم امیدوارم لذت ببرید
دوست عزیز واقعیتش منz کنار s4 یا one نذاشتم ولی یک چیزی که خیلی به چشم میاد اینه که صفحش نورش خیلی خیلی زیاده.انگار یه مهتابی رو به زور توپوندن تو گوشی تا نوره صفحشو زیاد کنن
به خاطر همین دیگه رنگا از حالت طبیعی در اومدن و بیشتر متمایل به سفید شدن
از این عکسام زیاد چیزی نمیشه فهمید چون ممکنه گوشیا از لحاظ شدت نور صفحه تنظیم نباشن.ولی هر کی z داره این آپدیت آخرو نصب کنه خیلی رو کیفیت صفحه و دوربین و رابط کاربری تاثیر داره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوست عزیز واقعیتش منz کنار s4 یا one نذاشتم ولی یک چیزی که خیلی به چشم میاد اینه که صفحش نورش خیلی خیلی زیاده.انگار یه مهتابی رو به زور توپوندن تو گوشی تا نوره صفحشو زیاد کنن
به خاطر همین دیگه رنگا از حالت طبیعی در اومدن و بیشتر متمایل به سفید شدن
از این عکسام زیاد چیزی نمیشه فهمید چون ممکنه گوشیا از لحاظ شدت نور صفحه تنظیم نباشن.ولی هر کی z داره این آپدیت آخرو نصب کنه خیلی رو کیفیت صفحه و دوربین و رابط کاربری تاثیر داره
عکس ها در حداکثر میزان نور صفحه هستن در بالاترین حالت. خوب برادر نور صفحه روکم می کنی:d میزان WITH BALANCE Z که عالیه در اپدیت جدیدشم می شه تغییرشم داد به نظرم کسایی که عاشق رنگ های طبیعی هستن نه اغراق شده Z بهترین گزینه هست اما کسایی که صفحه ی پر رنگ دوست دارن(خودم:d) مسلما S4 بهتره(البته اگه اهل بازی هستن چون BV2 خیلی پر رنگ می کنه) من خودم دنبال مدل 905 S4 هستم که کارایی به مراتب بهتری در گیم ها داره اما فعلا هیچ جا نیست فقط و فقطم به خاطر رنگ ها پر رنگش که جذابیت بسیار زیادی به بازی ها می ده و الا به شدت از Z راضی هستم فعلا صبر می کنم اگه در اپدیت 4.2.2 تنظیمی برای رنگ صفحه اضافه کنه قطعا نگهش می دارم چون از لحاظ های دیگه برتری محسوسی به گوشی های دیگه داره

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان من دیروز S4 رو آپدیت کردم ( آپدیت 370 مگی ) خیلی از مشکلات گوشی حل شد و قابلیت نصب برنامه و بازی روی مموری کارت هم اضافه شد اگه کسی از دوستان S4 داره پیشنهاد میکنم آپدیت کنه !
آپدیت به صورت OTA و به راحتی در دسترس هست !

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من یه عکس بین دو تا گوشی گذاشتم توی علائدین هر کسی که اونجا بود قبول کرد که کیفیت صفحه sony z بهتر از s4 هست حتی کسی که براش تبلیغ می کرد در عین ناباوری قبول کرد پس بازم می گم گول تبلیغات رو نخورید هی می گن محصولات سامسونگ بی کیفیتن خوب بی کیفیتن دیگه من بهترین مدل led خریدم خیلی هم راضی بودم اما بعد 5 ماه سوخت گارانتی اومد خونمون خودش اعتراف کرد سامسونگ کیفیت نداره و همه ی لوازم خونش سونی هست همه توی این سایت می دونن من با سونی خیلی حال نمی کنم اما هیچ وقت حقایق رو زیر پام نمی ذارم شما به نظرت s4 از همه بهتره خوب بهتره اما به نظر من با هم برابر هستن نظر شما هم محترمه. در ضمن سایت gfx نگاه بندازید امتیازش 12.6 فریم هست بهترینش هم tegra 4 هست با 18.2 فریم
دوست عزیز دیگه همه دنیا قبول دارن صفحه اس4شاهکاره و زد در حد اس4نیست ولی شما گیر دادین بهتره و گول تبلیغات نخورین؟؟
گفتم که صفحه روشن تر =کیفیت بهتر نیست

ای بابا هر کی میاد از سامسونگ بد بگه میگه یه تلویزیون سامسونگ داشتم سوخت؟؟
اولا تی وی های سامسونگ تو ایران با قطعات درجه چندم تولید میشن و معلومه کیفیت ساختش تعطیله

حالا این ایرانیه سونی که ژاپنی1.6میلیون تی وی سوخت یا احتمال سوختن داشت مجبور شد عوضشون کنه
1.6میلیون تو بازار تی وی عدد خیلی بزرگیه

کیفیت سامسونگ ثابت شدست و واقعیتیه باید قبول کنین البته شما کیفیت رو فقط تو اسم جنس بدنه میبینین

واقعیت اینه..صفحه.دوربین.طراحی(راحتی)سخت افزار.نرم افزار و..اس4از زد بهتره این فقط نظر شخصی نیست این چیزیه که هر کی که با دو گوشی کار کرده اینو تاید کرده..حالا هی شما بگو گول تبلیغات میخوریم

نمیدونم اگه سامسونگ فقط تبلیغه چرا میزان وفاداری مشتریش از همه برندها بالاتره حتی از اپل؟؟
چون اگه کسی سامسونگ بخره بفهمه کیفیت نداره و همش تبلیغ بوده خب نگه مرض داره باز بره سامسونگ بخره؟؟

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من چون S و S2 و S3 رو داشتم و همگی بهترین گوشی زمان خودشون بودن واسه همین به S4 رای دادم بدون اینکه اونو تست کنم.
الان با تمام جرات میگم S4 اسم گلکسی رو خراب کرد.
هیچ چیزش منو راضی نکرد.
الان 100% نظرم رو وان هستش.
پیشاپیش از رای خودم عذر میخوام.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Xperia-Z-10.3.A.0.423-Firmware.png

بالاخره اپدیت رسمی 4.2.2 برای z عرضه شد در این اپدیت لانچر به طور کلی از اول طراحی شده سرعت گوشی مثل موشک شده تمامی لگ بازی ها و لانچر به گفته ی کاربرها حل شده کیفیت عکس باز هم ارتقا پیدا کرده مخصوصا در محیط های تاریک و در بسته علاوه بر این ها امکان استفاده بی سیم از دسته ی ps3 هم اضافه شده که بسیار عالی به نظر می رسه در کل نظرات در مورد اپدیت بسیار عالی هست ریجن اسیا هنوز نیومده اما به راحتی از لینکی که ی ذارم اپدیت کنید easyroot جدید هم برای روت کردن بدون از دست دادن گارانتی(loocked bootloader) عرضه شده تغییرات اپدیت 253 هم در این اپدیت هست که بسیاری مشکلات در اون رفع شده بود

تغییرات:

• XZ JB .423 much smoother than previous version.
  • Superior Auto mode takes better pictures, indoor locations.
  • No Screenshot option in power menu, means now you have to take screenshots by the combination of “Power + Volume down” button.
  • New Lock screen lags a bit, takes time to load.
  • Camera is loading slow, taking around 5-7 seconds.
  • DualShock 3 Wireless Controller Settings option.

اپدیت برای ریجن اسیا:
Update Sony Xperia Z to Official Android 4.2.2 Jelly Bean Firmware

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اگر مثل من نوت 10.1 ندارید لااقل آزاده باشید :D بیشوخی :D
راستی زد فول اچ دی رو 30 فریم فیلم میگیره ؟ بنظر شما کودوم بهتره؟ زد بزرگتره یا اس ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر مثل من نوت 10.1 ندارید لااقل آزاده باشید :D بیشوخی :D
راستی زد فول اچ دی رو 30 فریم فیلم میگیره ؟ بنظر شما کودوم بهتره؟ زد بزرگتره یا اس ؟

اره فیلم برداریش که عالیه من هیچ ایرادی درش ندیدم حقیقتش شما باید به نسبت کاراییتون تصمیم بگیرید از اون جایی که z ultra با سایز 6.4 هم معرفی شده این می شه z کوچیکه:d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
از کی تاحالا سامسونگ تقلید کار شده شاهکار؟! هنوزم CPU در مقابل 1.3 A7 اپل حرفی واسه زدن نداره فقط رقمشو میبرن بالا و خودشون داره به در و دیوار میکوبه که بگه آره مام قوی هستیم!
قرن 21 به 2 قسمت تقسیم شده! قبل آیفون و بعد آیفون! خوش باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر