نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان بار ها گفتن من هم یه بار دیگه میگم : اگر کسی به خاطر گرفتن اعتبار فعالیت میکنه همون بهتر که حقش ضایع بشه و فعالیت نکنه.اگه اینجوریه خیلی ها هم میخوان هی رتبه ی کاربریشون بره بالا و ستاره هاشون زیاد بشه که بعد بگن آره ما خیلی " شاخ " هستیم به گزینه 2 و 3 رای میدن.
شما وقتی اومدی نظرسنجی رو زیرسوال میبری و میگی اینجوری انصاف نیست یعنی غیرمستقیم داری میگی رای هاشون حساب نیست و بدرد نخوره و نباید حساب بشه.
ولی خب یه جوری بیان میکنی که آخرش یه راه دررو وجود داشته باشه.
مسئله این حرفا نیست
مسئله اینه که منی که 4 سال زحمت کشیدم به این مرتبه رسیدم با اون کاربری که 3 روزه عوض شده و شمایی که 6 ماهه عضو شدی یکی میشم !!!
معلومه که درد داره !!!
چطور ممکنه اعتبار مهم نباشه ؟
تو خودت رتبه 11 داشتی این حرفو میزدی الان؟
والله به قران اگه همچین چیزایی که الان میگی رو میگفتی !
دوست عزیز منطقی نظر بده !!!
کسایی که میخوان شروع کنن به رتبه بالا بردن خیلی فرق میکنن با کسایی که رتبه رو تا تهش رفتن جلو !!!
فکر کنید بعد نظر بدید !
مگه کار یک روز دو روزه توی یک فروم که این همه کاربر با سواد و با دانش و با تجربه داره بشه رسید به رتبه ی بالا که خیلی ها دلشون بخواد بیان و به رتبه ی بالا برسن !!!!!!!!

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
مسئله این حرفا نیست
مسئله اینه که منی که 4 سال زحمت کشیدم به این مرتبه رسیدم با اون کاربری که 3 روزه عوض شده و شمایی که 6 ماهه عضو شدی یکی میشم !!!
معلومه که درد داره !!!
کسایی که میخوان شروع کنن به رتبه بالا بردن خیلی فرق میکنن با کسایی که رتبه رو تا تهش رفتن جلو !!!
فکر کنید بعد نظر بدید !
مگه کار یک روز دو روزه توی یک فروم که این همه کاربر با سواد و با دانش و با تجربه داره بشه رسید به رتبه ی بالا که خیلی ها دلشون بخواد بیان و به رتبه ی بالا برسن !!!!!!!!
شما خودت چطوری و چرا فعال شدی جدی؟:D

• Like
Reactions: Kavigne

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من یه چیزی رو بگم و برم ؛ خیلی از کسایی که این جا دارن ازین مدل ادبیات استفاده میکنن :
فرق منی که انقد زحمت کشیدم و فعال شدم با فلانی که فلان جوری فعال شده چیه؟
اساسا اسپمرهایی هستند ، که تو تاریخ عضویتشون کمتر از 5% پستهاشون مفید بوده و الآن بالای 2 ، 3 هزار اعتبار دارن . اگر میتونید ، خلاف گفته من رو ثابت کنید ...
به شخصه اعتقاد دارم نهایتا 20% کسایی که تگ کاربر فعال دارن ، واقعا پستهای مفیدی میدن و فعالتشون مفید هست ؛ قبلا هم اشکان گفت ؛ کسایی که این تگ رو دارن به این منظوره که مدام به سایت سر میزنن و فعالیت میکنن . و این تگ ، وجه تمایز این کاربرا ، با کساییه که شاید ماهی ، یا دو هفته ای یبار یه سری به بازیسنتر میزنن .
پس خواهشا ، ننه من غریبم بازی در نیارید و فعالیت اسپمری خودتون رو مفید جلوه ندید . حنای شما ، رنگی نداره .

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
هر کار خواستید بکنید فقط اینکه یه سیستمی پیاده کنید که فقط تعداد پست های مفید افراد ، اونها رو از بقیه متمایز کنه.
باید یه فرقی بین اون کسی که در هر هزار تا پست یه پست مفید داره رو با کسی که در صد تا پست 50 پست مفید داره باشه.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
مسئله این حرفا نیست
معلومه که درد داره !!!
فکر کنید بعد نظر بدید !
کوروش جان یه چیزی میگم بین خودمون باشه :D ولی شما و خیلی های دیگه اکثر اعتبارات رو زمانی گرفتی که میزان اعتبار کیلویی میرفت بالا. یه کاربر معمولی اعتبار میداد 15-16 تا میرفت بالا.مال بعضی ها تا 40 هم میرفت!! الان شاخ ترین کاربر های سایت اعتبار میدن بیشتر از 12 تا بالا نمیره!!!! حالا من و امسال من که با این سیستم زحمت کشیدیدم و اعتبار گرفتیم و داریم میگیریم فرقمون با شما و بقیه که اونجوری اعتبار گرفتن چیه؟ این رو فقط برا این گفتم که بگم هرجوری هم بخوایم حساب کنیم باز هم کاملا عادلانه نیست بودن یا نبودن این سیستم.
در ضمن من نمیگم اعتبار برام مهم نیست.چرا مهم هست ولی به جان خودت به جان خودم چه همینی که هست چه رتبه ی 20 هم بود باز هم حذف شدنش برام کوچکتریم مسئله ای نبود!! چون زمانی که میبینم این اعتبار و ریت ها باعث بوجود اومدن مشکلاتی برا سایت شده و داره ازش سواستفاده میشه و داره باعث ناحق شدن حق یه عده میشه ترجیح میدم کلا نباشه برا هیچکس که این مشکلات هم وجود نداشته باشه.
همین الان خیلی از کاربر های فرم هستن که رتبه ی خیلی بالایی دارن ولی اعتبارشون رو غیرفعال کردن.چون نیازی بهش ندارن.به اندازه ی کافی شناخته شده هستن و حرفشون حتی برا من که تازه عضو شدم هم عین سند هست.
والله فعالیت مفید باعث شناخته شدن یه کاربر میشه نه تعداد ستاره ها و رتبه ی کاربری و ریتش!! همین الان میتونم کاربرانی رو بهت معرفی کنم که حتی ریت فعال ندارن ولی از نظر مفید بودن پست ها در سطحی هستن که خیلی از همین کاربران فعالی که میگی زحمت کشیدن و رتبه ی کاربری فلان رو بدست آوردن در مقابلش کاربر نوب هم نیست چه برسه کاربر فعال!!! حالا این عادلانه هست به نظر شما؟
شما هم اصلا نگران نباش. جزو کاربر های قدیمی و شناخته شده ی سایت هستی چه رتبه ی کاربریت 1 باشه چه 100 باور کن هیچ تاثیری روی اعضا نداره.
در آخر هم میگم سیستم اعتبار و تشکر بسیار چیز خوبی هست ولی به شرط اینکه فرهنگ استفاده ازش وجود داشته باشه. وگرنه عین شمشیر دولبه عمل میکنه.کلا هر چیزی که فرهنگ استفاده ازش نباشه همین طوره.
در حال حاظر هم فرهنگش وجود نداره و فرهنگ سازیش هم حداقل از عهده ی این سایت خارجه پس بهتره حذف بشه.

• Like
Reactions: Fu11 GAME

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ولی شما و خیلی های دیگه اکثر اعتبارات رو زمانی گرفتی که میزان اعتبار کیلویی میرفت بالا. یه کاربر معمولی اعتبار میداد 15-16 تا میرفت بالا.مال بعضی ها تا 40 هم میرفت!! الان شاخ ترین کاربر های سایت اعتبار میدن بیشتر از 12 تا بالا نمیره!!!! حالا من و امسال من که با این سیستم زحمت کشیدیدم و اعتبار گرفتیم و داریم میگیریم فرقمون با شما و بقیه که اونجوری اعتبار گرفتن چیه؟ این رو فقط برا این گفتم که بگم هرجوری هم بخوایم حساب کنیم باز هم کاملا عادلانه نیست بودن یا نبودن این سیستم.

اِ پس قدیم اینطور بوده؟!!!وجدانا این یه تیکه رو نمیدونستم! دیدم هر چی دوستان بهم اعتبار لطف میکنن چیزی اضافه نمیشه یا نهایتا 6 تا!
به خاطر این اطلاعات عمومی ای که بهم دادی یه اعتبار مهمونت میکنم:x

اگه با این امتیاز ها کسی فعال شده که دیگه همه چیز معلومه!!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان خواهشا انقدر سر اعتبار به هم دیگه تیکه نندازید، هیچ ارزشی نداره این چیزا. نگران آرا الکی هم نباشید. آخر سر یه جوری ما نتیجه گیری از این آمار می کنیم که هیچ کس پیش خودش نگه این نظرسنجی بی اعتبار بود و آمارش درست نیست.

• Like
Reactions: Kavigne

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
درسته که من یه نظر دادم و فکر کنم اشکان جان گفتن پیشنهاد ندین ولی می خواستم بگم که برای هر انجمن یکی دو تا مدیر انجمن نه مثل حالا که چند تا انجمن دارای چند تا مدیر انجمن تکراری است نباشه و هر مدیر هر پست تازه ای رو بخوننو به اون اعتبار بدن...

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
وای!!!!!!! یا خدا ! ول کنین این بحث رو ! بابا نکنید ! این اعتباره داره باعث میشه همینجوری بهم تیکه بندازین !!! کاربر فعال بابا مشخصه دیگه ! کسی که پستش مفید باشه مشخصه که فعال هستش ! من خودم مخالف برداشتن اعتبارم ! در رابطه با حرف یکی از بچه ها هم که میگن اعتبار کیلویی یه زمانی داده میشد اینجوریام نیست !! من خودم بارها از همین کاربرهای فعال پست های مفید دیدم ! زحمت همدیگرو نادیده نگیرین !

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ولی شما و خیلی های دیگه اکثر اعتبارات رو زمانی گرفتی که میزان اعتبار کیلویی میرفت بالا. یه کاربر معمولی اعتبار میداد 15-16 تا میرفت بالا.مال بعضی ها تا 40 هم میرفت!! الان شاخ ترین کاربر های سایت اعتبار میدن بیشتر از 12 تا بالا نمیره!!!! حالا من و امسال من که با این سیستم زحمت کشیدیدم و اعتبار گرفتیم و داریم میگیریم فرقمون با شما و بقیه که اونجوری اعتبار گرفتن چیه؟ این رو فقط برا این گفتم که بگم هرجوری هم بخوایم حساب کنیم باز هم کاملا عادلانه نیست بودن یا نبودن این سیستم.

با اجازه اشکان عزیز البته -------------- بهنام جان خب این مشکل اعضاء قدیمی و زحمت کش سایت نیست . شما هم می تونستی زود تر عضو شی و به این طرح کم شدن مقدار اعتبار برخورد نکنی :d در مورد زحمت شما هم با پست دادن فرق می کنه دوست عزیز . کاربرانی هستند که تاریخ عضویتشون با شما برابری می کنه و حتی تعداد پست هاشون کمتر ولی بخاطر فعالیت های مستمر توی بخش های مختلف الان کاربر فعال هستند .
حرف کوروش رو کاملا قبول دارم ! همون طور که قبلا هم گفتن صلاح نیست تگ هم گرفته شه . مگه کلا چقدر کاربر فعال توی سایت هست ؟ دیگه نهایت 100 نفر ! خب این 100 نفر تفکیک شن . قطعا یک فرقی بین کسانی که تاریخ عضویت چند سالـه + کلی پست دادن با این اعضا جدید فعال هست ! البته بعضا جدید فعال هم هست که از این ها فعال تر هست .

در ضمن من نمیگم اعتبار برام مهم نیست.چرا مهم هست ولی به جان خودت به جان خودم چه همینی که هست چه رتبه ی 20 هم بود باز هم حذف شدنش برام کوچکتریم مسئله ای نبود!! چون زمانی که میبینم این اعتبار و ریت ها باعث بوجود اومدن مشکلاتی برا سایت شده و داره ازش سواستفاده میشه و داره باعث ناحق شدن حق یه عده میشه ترجیح میدم کلا نباشه برا هیچکس که این مشکلات هم وجود نداشته باشه.

این حرف منطقی هست ولی اینکه زحمت دوستان از بین بره یک خود خواهی بیش نیست
پس خواهشا ، ننه من غریبم بازی در نیارید و فعالیت اسپمری خودتون رو مفید جلوه ندید . حنای شما ، رنگی نداره .

کیوان جان از شما انتظار نداشتم ! کوروش حرفش منطقی هست . این هم کی واقعا فعال هست یا نیست به تشخصی مدیر هاست . حرف من و کوروش هم همین هست . باید تمایزی بین کاربران فعال فعلی باشه . یعنی چی ؟ یعنی اگه بر فرض مثال 100 نفر کاربر فعال داریم ، نمی تونیم بگیم که همه ی 100 نفر با رفیق بازی و اسپم دادن شدن فعال ! نهایت 30 تا 40% اینجوری باشه . پس اگه بخوایم تگ همه رو بگیریم حق اون 60 تا 70% بقیه ضایع می شه . شما که دوست نداری حق کسی ضایع بشه ؟

• Like
Reactions: koorosh sh

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
اگه اعتبار برداشته بشه برای دو گروه ضرر میکنه 1-کاربران فعال چون باید عادی بشن 2- برای دستندرکاران سایت اعم از مدیرا ،ناظما و ... که باید دوباره بیان کاربرای فعال رو با پست های هزاری تک تک نگاه کنن و پیدا کنن...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من یه چیزی رو بگم و برم ؛ خیلی از کسایی که این جا دارن ازین مدل ادبیات استفاده میکنن :

اساسا اسپمرهایی هستند ، که تو تاریخ عضویتشون کمتر از 5% پستهاشون مفید بوده و الآن بالای 2 ، 3 هزار اعتبار دارن . اگر میتونید ، خلاف گفته من رو ثابت کنید ...
به شخصه اعتقاد دارم نهایتا 20% کسایی که تگ کاربر فعال دارن ، واقعا پستهای مفیدی میدن و فعالتشون مفید هست ؛ قبلا هم اشکان گفت ؛ کسایی که این تگ رو دارن به این منظوره که مدام به سایت سر میزنن و فعالیت میکنن . و این تگ ، وجه تمایز این کاربرا ، با کساییه که شاید ماهی ، یا دو هفته ای یبار یه سری به بازیسنتر میزنن .
دوست گرامی ملاک پست مفید شما نیستی
شما کلا در حدی نیستی که تشخیص بدی چه پستی مفیده چه پستی نیست !
اگر پستی برای یک نفر مفید باشه بهش اعتبار میده !
دلیلی نداره همه یک پست رو مفید بدونن !
انقدر که میفهمی ؟؟؟
موید باشید

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
من فهیمدم پس با این ستاره ها
reputation_pos.png
فعال شدم، عجب. ولی خدایی من یه روز از انجمن رفتم بیرون و دوباره اومدم تو دیدم چندتا ستاره و یه کاربر فعالی زیر اسمم نمایان شده، پس بگو که حقو حق کشی بوده.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کوروش جان یه چیزی میگم بین خودمون باشه :D ولی شما و خیلی های دیگه اکثر اعتبارات رو زمانی گرفتی که میزان اعتبار کیلویی میرفت بالا. یه کاربر معمولی اعتبار میداد 15-16 تا میرفت بالا.مال بعضی ها تا 40 هم میرفت!! الان شاخ ترین کاربر های سایت اعتبار میدن بیشتر از 12 تا بالا نمیره!!!! حالا من و امسال من که با این سیستم زحمت کشیدیدم و اعتبار گرفتیم و داریم میگیریم فرقمون با شما و بقیه که اونجوری اعتبار گرفتن چیه؟ این رو فقط برا این گفتم که بگم هرجوری هم بخوایم حساب کنیم باز هم کاملا عادلانه نیست بودن یا نبودن این سیستم.
همین الان خیلی از کاربر های فرم هستن که رتبه ی خیلی بالایی دارن ولی اعتبارشون رو غیرفعال کردن.چون نیازی بهش ندارن.به اندازه ی کافی شناخته شده هستن و حرفشون حتی برا من که تازه عضو شدم هم عین سند هست.
والله فعالیت مفید باعث شناخته شدن یه کاربر میشه نه تعداد ستاره ها و رتبه ی کاربری و ریتش!! همین الان میتونم کاربرانی رو بهت معرفی کنم که حتی ریت فعال ندارن ولی از نظر مفید بودن پست ها در سطحی هستن که خیلی از همین کاربران فعالی که میگی زحمت کشیدن و رتبه ی کاربری فلان رو بدست آوردن در مقابلش کاربر نوب هم نیست چه برسه کاربر فعال!!! حالا این عادلانه هست به نظر شما؟
شما هم اصلا نگران نباش. جزو کاربر های قدیمی و شناخته شده ی سایت هستی چه رتبه ی کاربریت 1 باشه چه 100 باور کن هیچ تاثیری روی اعضا نداره.
در آخر هم میگم سیستم اعتبار و تشکر بسیار چیز خوبی هست ولی به شرط اینکه فرهنگ استفاده ازش وجود داشته باشه. وگرنه عین شمشیر دولبه عمل میکنه.کلا هر چیزی که فرهنگ استفاده ازش نباشه همین طوره.
در حال حاظر هم فرهنگش وجود نداره و فرهنگ سازیش هم حداقل از عهده ی این سایت خارجه پس بهتره حذف بشه.

درود !
خب کاربرانی که امتیازات سنگین میدادن مگه چندتا بودن زمان ما ؟ :d
همین الانش اگر نگاه کنید کاربر رتبه ی 10 به بالا به تعداد انگشتای دسته !
فرضا 4000 امتیاز چیزی نیست که بشه بصورت کیلویی زیادش کرد !
کلا از حق نگذرید، به این راحتیا نیست به این رتبه رسیدن ;)
--------------------
خب من در جریان حق و ناحقی نیستم که با اعتبارات بوجود اومده، اگر به من توضیحی بدید ممنون میشم !
----------------
ببین دقیقا موضوعی هست که اسپات های زیادی داره !
عین معادله ی چند مجهولیه !
ببین میگی کاربر بر اساس فعالیتش شناخته میشه ! این کاملا درسته
اما وجود اعتبار هم لازمه در کنار این
قبلا گفتم
شما فرض کن یک کاربر 2 روزه عضو شده و چندتا سوال ایمرجنسی و فوری داره !
باید یک هفته صبر کنه تا ببینه کدوم کاربر فعاله و سوالشو از اون بپرسه ؟
یا تا وارد فروم میشه ببینه یک کاربر رتبه ی 10 داره و سریع سوالشو ازش بپرسه و سریع هم جوابشو بگیره ؟؟
اگر همچین کسی رو نبینه مطمئن باش میره سراغ ناظما و مدیرا !!!
اونا هم فرصت ندارن جوابشو بدن، چون سرشون خیلی شلوغه !!!!!
بی نهایت جنبه میشه تعریف کرد برا کاربری فعال و تگ فعال و اعتبار !!!
میبینی ؟
پیچیده تر از این حرفاست ! و احتیاج به تامل و تفکر فراوان داره برای رسیدگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر