نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دوست گرامی ملاک پست مفید شما نیستی
شما کلا در حدی نیستی که تشخیص بدی چه پستی مفیده چه پستی نیست !
اگر پستی برای یک نفر مفید باشه بهش اعتبار میده !
دلیلی نداره همه یک پست رو مفید بدونن !
انقدر که میفهمی ؟؟؟
موید باشید
لول ... مگه من گفتم من ملاک تشخیض پست مفید و اسپم هستم ؟!
نُچ ، چرا راه دور بریم ، من از خودم شروع میکنم ! هیچ وقت ، بازم میگم ، هیچ وقت نگاه نمیکنم کدوم پست مفیده و کدوم پست مفید نیست :D جدی دارم میگم ، هر کدوم از دوستام رو ببینم که پست داده باشن ، بهشون اعتبار دادم ، این رو همه دوستام میتونن بیان و بگن . مشکل من با این مدل ادبیات شماست که فکر مینید شاخ غول رو شکستید تا اعتبار جمع کردید ؛ این اعتبار ها واقعا هیچ ارزشی نداره ؛ اعتباری که با در خواست از طریق پ.خ (!) و روشهای مشابه بتونه به دست بیاد ، فکر نمیکنم دارای ارزش باشه .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
با اجازه اشکان عزیز البته -------------- بهنام جان خب این مشکل اعضاء قدیمی و زحمت کش سایت نیست . شما هم می تونستی زود تر عضو شی و به این طرح کم شدن مقدار اعتبار برخورد نکنی :d
یعنی چی؟ یعنی هرکی قدیمی بوده پیشرفت کرده نوش جونش و گور بابای عضو تازه وارد؟؟!! (با عرض معذرت)
در مورد زحمت شما هم با پست دادن فرق می کنه دوست عزیز . کاربرانی هستند که تاریخ عضویتشون با شما برابری می کنه و حتی تعداد پست هاشون کمتر ولی بخاطر فعالیت های مستمر توی بخش های مختلف الان کاربر فعال هستند .
بله من هم نگفتم این وسط من آخر کاربر فعال بودم و حقم ضایع شده! یه مسئله ی کلی هست که دامنگیر خیلی ها شده و شاید هم تا حدودی برا خود من.
حرف کوروش رو کاملا قبول دارم ! همون طور که قبلا هم گفتن صلاح نیست تگ هم گرفته شه . مگه کلا چقدر کاربر فعال توی سایت هست ؟ دیگه نهایت 100 نفر ! خب این 100 نفر تفکیک شن . قطعا یک فرقی بین کسانی که تاریخ عضویت چند سالـه + کلی پست دادن با این اعضا جدید فعال هست ! البته بعضا جدید فعال هم هست که از این ها فعال تر هست .
صد تا؟؟ ما تو هر تاپیکی میریم تعداد کاربر های فعال از کاربر های معمولی بیشتر شده.
این حرف منطقی هست ولی اینکه زحمت دوستان از بین بره یک خود خواهی بیش نیست
شما گزینه ی اول نظر سنجی رو خوندی؟( حذف سیستم به طور کامل و معیار انتخاب کاربر فعال، میزان فعالیت مفید شخص و تایید مدیران باشد ) معنیش اینه که ریت هیچکس برا همیشه نمیگیریم. برا یه مدت گرفته میشه و اگر اون فرد اون ریت رو واقعا با فعالیت مفید گرفته باشه بهش برمیگرده به زودی!! شما و بقیه ی دوستان اگه این اعتبارات و ریت ها رو واقعا با فعالیت مفید گرفته باشید نگرانیتون کاملا بی مورده مگر اینکه...
کیوان جان از شما انتظار نداشتم ! کوروش حرفش منطقی هست . این هم کی واقعا فعال هست یا نیست به تشخصی مدیر هاست . حرف من و کوروش هم همین هست . باید تمایزی بین کاربران فعال فعلی باشه . یعنی چی ؟ یعنی اگه بر فرض مثال 100 نفر کاربر فعال داریم ، نمی تونیم بگیم که همه ی 100 نفر با رفیق بازی و اسپم دادن شدن فعال ! نهایت 30 تا 40% اینجوری باشه . پس اگه بخوایم تگ همه رو بگیریم حق اون 60 تا 70% بقیه ضایع می شه . شما که دوست نداری حق کسی ضایع بشه ؟
حق کسی ضایع نخواهد شد. مطمئن باش هرکس فعالیتش مفید باشه همین الان هم تو چشم مدیران هست. خیلی مسئله سادست ریت همه گرفته میشه ، همه از اول فعالیت میکنن ، هرکی واقعا فعالیتش مفید باشه دوباره ریت میگیره هرکی هم که فعالیتش اسپم و رفیق بازی باشه نمیگیره! خیلی ساده تر از اینه که بشینن کل کاربر ها فعال فعلی رو بررسی کنن.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
لول ... مگه من گفتم من ملاک تشخیض پست مفید و اسپم هستم ؟!
نُچ ، چرا راه دور بریم ، من از خودم شروع میکنم ! هیچ وقت ، بازم میگم ، هیچ وقت نگاه نمیکنم کدوم پست مفیده و کدوم پست مفید نیست :D جدی دارم میگم ، هر کدوم از دوستام رو ببینم که پست داده باشن ، بهشون اعتبار دادم ، این رو همه دوستام میتونن بیان و بگن . مشکل من با این مدل ادبیات شماست که فکر مینید شاخ غول رو شکستید تا اعتبار جمع کردید ؛ این اعتبار ها واقعا هیچ ارزشی نداره ؛ اعتباری که با در خواست از طریق پ.خ (!) و روشهای مشابه بتونه به دست بیاد ، فکر نمیکنم دارای ارزش باشه .

شما خیلی اشتباه کردید اگر هر کدوم از دوستاتون پست دادن بهشون اعتبار دادید یا بهشون پیام خصوصی دادید که بهتون اعتبار بدن !!!!
حرکت شما اشتباهه !
ولی هرکسی که به یک درجه ای رسیده دلیل نمیشه راه شمارو پیش گرفته باشه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
شما خیلی اشتباه کردید اگر هر کدوم از دوستاتون پست دادن بهشون اعتبار دادید یا بهشون پیام خصوصی دادید که بهتون اعتبار بدن !!!!
حرکت شما اشتباهه !
ولی هرکسی که به یک درجه ای رسیده دلیل نمیشه راه شمارو پیش گرفته باشه.
پ.خ رو که شما و اکیپ شما میدن و سرویس کردین دهن مارو ! ببین ، واسه هر کی بتونید ازین حرکات بزنید ، با من نمیتونید ... مجبورم نکنید اون روی سگ من بالا بیاد و تمام اون پ.خ ها رو برم از ته Inbox ـم در بیارم . بنده یبار بخاطر اراجیف شماها کلا یوزرم رو عوض کردم ، پس ادامه ندید . Kourosh هم میتونه گواه باشه .
راه من رو پیش گرفته باشه ؟ What's my way ؟
Good Luck With That
yahoo_3.gif

Nice now .

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
پ.خ رو که شما و اکیپ شما میدن و سرویس کردین دهن مارو ! ببین ، واسه هر کی بتونید ازین حرکات بزنید ، با من نمیتونید ... مجبورم نکنید اون روی سگ من بالا بیاد و تمام اون پ.خ ها رو برم از ته Inbox ـم در بیارم . بنده یبار بخاطر اراجیف شماها کلا یوزرم رو عوض کردم ، پس ادامه ندید . Kourosh هم میتونه گواه باشه .
راه من رو پیش گرفته باشه ؟ What's my way ؟
Good Luck With That ;)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
درود !
خب کاربرانی که امتیازات سنگین میدادن مگه چندتا بودن زمان ما ؟ :d
همین الانش اگر نگاه کنید کاربر رتبه ی 10 به بالا به تعداد انگشتای دسته !
فرضا 4000 امتیاز چیزی نیست که بشه بصورت کیلویی زیادش کرد !
کلا از حق نگذرید، به این راحتیا نیست به این رتبه رسیدن ;)
--------------------
ببین کلا اعتبارات کم شده. به فرض یه نفر اعتبار میداد 40 تا اضافه میشد الان اعتبار بده 12 تا اضافه میشه. یه نفر اعتبار میداد 16 تا اضافه میشد الان 5 تا اضافه میشه. (اینا حدودیه دقیقش رو نمیدونم) میبینی از نصف هم کمتره. من میدونم که به این راحتیا نیست به اون رتبه رسیدن ولی بسیار بسیار راحت تر از کسانی بوده که الان دارن اعتبار میگیرن.
خب من در جریان حق و ناحقی نیستم که با اعتبارات بوجود اومده، اگر به من توضیحی بدید ممنون میشم !
----------------
کوروش جان مگه تاپیک رو دنبال نمیکنی؟ بدست آوردن اعتبار از طریق رفیق بازی ، اسپم و ترول و فرستادن پیام و درخواست اعتبار الان داره تو فروم بیداد میکنه.این عین ناحق شدنِ حق هست!!!
ببین دقیقا موضوعی هست که اسپات های زیادی داره !
عین معادله ی چند مجهولیه !
ببین میگی کاربر بر اساس فعالیتش شناخته میشه ! این کاملا درسته
اما وجود اعتبار هم لازمه در کنار این
قبلا گفتم
شما فرض کن یک کاربر 2 روزه عضو شده و چندتا سوال ایمرجنسی و فوری داره !
باید یک هفته صبر کنه تا ببینه کدوم کاربر فعاله و سوالشو از اون بپرسه ؟
یا تا وارد فروم میشه ببینه یک کاربر رتبه ی 10 داره و سریع سوالشو ازش بپرسه و سریع هم جوابشو بگیره ؟؟
اگر همچین کسی رو نبینه مطمئن باش میره سراغ ناظما و مدیرا !!!
اونا هم فرصت ندارن جوابشو بدن، چون سرشون خیلی شلوغه !!!!!
بی نهایت جنبه میشه تعریف کرد برا کاربری فعال و تگ فعال و اعتبار !!!
میبینی ؟
پیچیده تر از این حرفاست ! و احتیاج به تامل و تفکر فراوان داره برای رسیدگی
خب کسی که میاد تو فروم باید بره تو بخش مربوطه و داخل تاپیک مربوطه سوالش رو بپرسه.کاربرانی که در اون تاپیک فعالیت میکنن جوابش رو خیلی زود میدن. فقط هم کافیه 2 صفحه ی آخر تاپیک رو بخونه تا ببینه چه کاربرانی تو اون قسمت فعالیت خوبی دارن که سوالش رو از اونا بپرسه.
هرکسی هم که رتبه ی بالا داره دلیل بر این نیست که بتونه هر سوالی رو جواب بده. بعضی وقت ها یه کاربر تازه وارد اطلاعاتش در یک زمینه مثلا " جی تگ کردن ایکس باکس" حتی بیشتر از کاربران فعال ،ناظم و مدیر انجمنه و خیلی بهتر میتونه کار مردم رو راه بندازه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
مصداق بارز خوب بودن یه سیستم مجازی رو میشه توی این تاپیک دید ! چیزی که هیچ ارزشی نداره ! ظاهرا زندگی دوستان ختم شده به 4 تا ستاره مجازی تو یه سایت !
اگه یه ذره شک داشتم، الآن مطمئمن شدم که همون بهتر که از بیخ حذف بشه و هیچ سیستمی هم جاش نیاد ! تا هرکی فعالیت میکنه ، برای 4 تا از این سیستم ها نباشه و هر روز 3000 تا تاپیک الکی و ناقص و پست های اضافه و ... نبینیم !

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
کیوان جان متاسفانه اکثر حرفاتون درسته و چون چنین مشکلاتی وجود داره تصمیم به قرار دادن نظر سنجی و تغییر در ادامه این روند گرفته شده.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
یعنی چی؟ یعنی هرکی قدیمی بوده پیشرفت کرده نوش جونش و گور بابای عضو تازه وارد؟؟!! (با عرض معذرت)

نه عزیزم شما هم می تونی مثل بنده پیشنمایش و نقد بنویسی و خبر ترجمه کنی تا اعتبار بگیری :) حالا نه من ، مثل اون دسته عزیزانی که فعالیت مشابه داشتند .

صد تا؟؟ ما تو هر تاپیکی میریم تعداد کاربر های فعال از کاربر های معمولی بیشتر شده.

عموما همون کاربرا هستند ولی تعداد پست هاشون زیاد هست

شما گزینه ی اول نظر سنجی رو خوندی؟( حذف سیستم به طور کامل و معیار انتخاب کاربر فعال، میزان فعالیت مفید شخص و تایید مدیران باشد ) معنیش اینه که ریت هیچکس برا همیشه نمیگیریم. برا یه مدت گرفته میشه و اگر اون فرد اون ریت رو واقعا با فعالیت مفید گرفته باشه بهش برمیگرده به زودی!! شما و بقیه ی دوستان اگه این اعتبارات و ریت ها رو واقعا با فعالیت مفید گرفته باشید نگرانیتون کاملا بی مورده مگر اینکه..
.

بله ولی اگه بنده از این 1700 پستم و سه هزار اعتبارم ، حداقل 1000 پستم و 2000 امتیازم برای فعال شدنم بوده الان باید بریزم دور و از نو شروع کنم ! یعنی کلی تاپیک ترجمه و آموزش و مقاله ای که نوشتم می شه کشک و با بعضی کاربر ها مثل شما که هیچ کدوم از این فعالیت ها رو نداشتید برابر می شم ! خب این درسته ؟
حق کسی ضایع نخواهد شد. مطمئن باش هرکس فعالیتش مفید باشه همین الان هم تو چشم مدیران هست. خیلی مسئله سادست ریت همه گرفته میشه ، همه از اول فعالیت میکنن ، هرکی واقعا فعالیتش مفید باشه دوباره ریت میگیره هرکی هم که فعالیتش اسپم و رفیق بازی باشه نمیگیره! خیلی ساده تر از اینه که بشینن کل کاربر ها فعال فعلی رو بررسی کنن.

خب من یک پیشنهاد بهتر دارم ! کلا دیتا بیس سایت رو پاکسازی کنن و همه پست ها و تاپیک ها پاک بشه و پست ها رو هم 0 کنن . اینجوری بهتره :)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ببینین اقا کوروش (با اجازه من اسم کوچکتون رو میگم)،من تو این 3 ماه که عضو BC شدم،خیلی چیزا رو دیدم،البته من قابل قیاس با اعضای قدیمی نیستم ولی تو این مدت میدونم که کی واقعا فعاله و کی واقعا نیست.
همیشه کسانی که واقعا فعالن،همیشه به چشم میان.......
نمونه هاش هم هست.....
ولی اگر سیستم اعتبار حذف بشه،مسلما این وسط حق کشی صورت نمیگیره و مسئولین سایت بهترین افراد برای تشخیص افراد فعال هستند.
پس اگر تو این چند سال زحمت کشیدین،برای چی نگران این موضوع پیش پا افتاده هستین؟
خود مسئولین کاملا همه چیو زیر نظر دارن و مطمئن باشین که حق کسی ضایع نمیشه.
اونایی که تگ فعال گرفتن،اگر واقعا فعالن،و از رفتن تگ فعالی شون ناراحت هستن،نگرانیشون بی مورده.
ولی موضوع،سواستفاده برخی اعضا هست.....

• Like
Reactions: Dysphoria

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
واقعا خیلی جالبه تمام این دوستانی که دارن تریپ میان که ا فلانیم ما بمانیم من اصلا ندیدم تاپیک درست درمونی زده باشن اموزش گزاشته باشن یا چیزای مشابه الانم مدعین اوون دوستانی که میشینن کلی مطلب مینویسن هممونم میشناسیمشون نمیان اینجا این مدلی حرف بزنن

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
دوستان شماها از کجا میدونید قراره بعد این نظرسنجی و اینا چه تصمیمی از سوی مدیران گرفته بشه که با قاطعیت میگید تگ ها رو کلا جمع می‌کنن و همه فعال ها باید از نو شروع کنن و این حرفا؟ وایسید اصلا ببینید چی میشه و قطعا مدیران بهتر از من و شما میدونن چه تصمیمی بگیرن.
دوستانی هم که واقعا فعال باشن نباید جای نگرانی براشون وجود داشته باشه و فکر نمی‌کنم زحماتشون همه هیچی بشه و روز از نو روزی از نو.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
الان من به شخصه نمیدونم این همه ناراحتی برخی از دوستان برای رفتن تگ و میزان اعتبارشون چیه ؟!! الان بر فرض شماهای که میگید من فلان قد اعتبار جم کردم ، این اعتبار به چه درد تون خورده ؟ مثلا چی کار باهاش کردید ؟!! اگه اینقدر به خودتون اعتماد دارید و ادعاتون میشه کاربر مفید و فعالی هستید ، پس جای نگرانی نیست . در نبود اعتبار هم اگر واقعا فعال و مفید باشید همه شمارو به عنوان یک کاربر فعال و مفید و میبینن ولی نه مشکلتون جای دیگست این بحثش جداست .

• Like
Reactions: Behnam_Yakuza

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
بابا بیخیال.اخه به چه دَرد میخوره این فعال شدن و تگ و این حرفا
الان من تگ فعالی دارم.خُب که چی؟
یادمه اون اوایل از یکی از دوستان درخواست اعتبار کردم که ایشون هم جواب داد این ستاره ها رو میخواین چیکار؟شب میذارین بالاسرتون؟:d
این رُ هم خیلی راحت اعتراف میکنم که من اون اوایل درخواست اعتبار میکردم چون واسم خیلی مهم بود حتی تو کلوپ فعالیون هم اینُ گفتم ولی بعد از یک مدت فهمیدم که اخه این ستاره ها به چه درد ما میخوره؟همین الان اگه تگ فعالی من رُ حذف کنن باور کنید من هیچ اعتراضی نمیکنم!
بهترین جمله ای که تو این تایپیک خوندم این بود که اگر کسی واقعا فعالیت مفید داشته باشه خود مدیران و کاربران میتونن اون فرد رُ تشخیص بدن.مثلا الان کسی نیست که اقا فرهاد رُ به فعالیت و پستهای مفید تو این سایت نشناسه.غیر از اینه؟
به هر حال من هنوز هم میگم بهترین کار اضافه کردن گزینه لایک هست ولی نباید باعث افزایش درجه و این حرفا بشه.کاربر فعال خودش خود به خود نمایان میشه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نه عزیزم شما هم می تونی مثل بنده پیشنمایش و نقد بنویسی و خبر ترجمه کنی تا اعتبار بگیری :) حالا نه من ، مثل اون دسته عزیزانی که فعالیت مشابه داشتند .
بله من هم میتونم این کارار رو بکنم فقط یه تفاوت داره:
شما و امثال شما با انجام این کارهایی که گقتی " کیلویی " اعتبار گرفتی ، من و امثال من " گِرَمی ".دیگه از این واضح تر نمیشه گفت.
عموما همون کاربرا هستند ولی تعداد پست هاشون زیاد هست
.
بله ولی اگه بنده از این 1700 پستم و سه هزار اعتبارم ، حداقل 1000 پستم و 2000 امتیازم برای فعال شدنم بوده الان باید بریزم دور و از نو شروع کنم ! یعنی کلی تاپیک ترجمه و آموزش و مقاله ای که نوشتم می شه کشک و با بعضی کاربر ها مثل شما که هیچ کدوم از این فعالیت ها رو نداشتید برابر می شم ! خب این درسته ؟
شما هیچ چیزی رو نمیریزی دور! اگر فعالیتت مفید بوده باشه تو ذهن کاربر ها و مدیر ها به عنوان یک کاربر مفید برای سایت میمونی.
در ضمن شما زحمت کشیدی خبر ترجمه کردی،آموزش و نقد و برسی گذاشتی که ستاره هات پر بشه و ریت فعال بگیری بعد که خیالت راحت شد دیگه فقط گاهی وقتا بیای تو تاپیک ها یه پست دِکوری بدی که همه بینن شما فعالی و به اسطلاح کاربر "شاخی" هستی یا واقعا به خاطر خودت و سایت زحمت کشیدی؟ اگر به خاطر مورد اول بوده باید بگم اگر من جای مدیریت بودم لحظه ای در گرفتن ریت و اعتبارات اینجور افراد درنگ نمیکردم!!! چون اصلا حقشون نیست.
اگر هم به خاطر مورد دوم بوده چیزی رو از دست ندادی.به فعالیت مفیدت ادامه بده بعد از یه مدت به اون چیزی که واقعا لیاقتش رو داشتی میرسی.
در ضمن بارها گفتم باز هم میگم : کسی که فعالیتش واقعا مفید باشه هیچ وقت با کاربر تازه وارد یا اسپمر یکی نمیشه. حتی اگه هیچ ریت یا ستاره ای هم نداشته باشه. چون همه از رو فعالیتش میشناسنش.
خب من یک پیشنهاد بهتر دارم ! کلا دیتا بیس سایت رو پاکسازی کنن و همه پست ها و تاپیک ها پاک بشه و پست ها رو هم 0 کنن . اینجوری بهتره :)
اون قسمت که bold کردم که خوشمزگی بود و جوابی نداره ولی در مورد 0 کردن تعداد پست ها باید بگم خیلی از سایت ها دیگه تعداد پست رو هم حتی نشون نمیدن.دقیقا به خاطر همین مشکلاتی که تو این سایت پیش اومده. :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر