نصب Homebrew Channel به وسیله Twilight Hack

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
من مگا من 9 رو گرفتم از 3 جای مختلف uc ولی نسب میکنه ولی اجرا نمیشه تو چند تا بازی دیگه هم این مشکلو دارم ری استارت میشه دلیلش چیه ممنون:(

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
شما برنامه region changer رو بگیر البته دانلود کردی دست به فایل نزن یعنی فری نکنش مطمین بشم چه رجیونی هستش

بعدش برنامه رو از homebrew chanel اجرا کون کنسول رو روی رجیون بازی که دانلود کردی بذار دستگاه رسیت میشه بعدش اومد بالا باز ی 100 درصد اجرا میشه من همیشه همین کار رو میکنم خیلی ساده هستش

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
به محض اينكه با مرده صحبت مي كني صفحه سياه ميشه و يه سري نوشته مياد.
مي خواي بازي wiiware نصب كني يا homebrew channel ؟
مطمئني اون save هاي زلدا تو صفحه اول رو درست كپي كردي؟
ريجنت چيه؟؟

dpv.tv

کاربر سایت
Jan 22, 2009
8
اون مرحله حل شد مرسی- سوال جدید

صفحه سیاه شد و یک و خواست زدم و منویی باز شد که میگفت
1-homebrew channel
2-bootMii
3-DVDX
اینارو هم نصب کردم ولی dvd رو نمیخونه منو نداره ....فقط حباب خالی نشون میده

dpv.tv

کاربر سایت
Jan 22, 2009
8
برای کپی خور کردن Wii باید !

برای کپی خور کردن کنسول به صورت نرم افزاری من می خوام این کار رو انجام بدم....مراحل رو هم به نظرم درست رفتم اما نشد.

dpv.tv

کاربر سایت
Jan 22, 2009
8
کمک برای کپی خور کردن نرافزاری wii

برنامه homebrew channel رو ریختم ولی dvd بازی رو قبول نمیکنه حالا نمیدونم شاید برنامه مورد نظر رو نریختم... ID yahoo : dpv_tv

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
برنامه homebrew channel رو ریختم ولی dvd بازی رو قبول نمیکنه حالا نمیدونم شاید برنامه مورد نظر رو نریختم... ID yahoo : dpv_tv
سلام بسر گل
باید بعد از نصب HBC برنامه ی GECKO OS رو دانلود کرده و فلدر اون رو درون SD در فلدر APPS که خودت درستش می کنی بریزی بعد هم با رفتن به HBC می بینی که یه برنامه اون جا هست بعد از اجای اون از تو GECKO OS رو LUNCH GAME می زنی و حالش رو می بری

موفق باشی

dpv.tv

کاربر سایت
Jan 22, 2009
8
ببین (Homebrew channel HBC) رو ریختم حالا میرم Gecko رو دانلود می کنم که کردم حالا میرم تو APPS و Gecko رو میریزم تو APPS که اسم فولدر جکو میشه Gecko191 ولی وقتی میرم توی هامبرچنل فقط یه بار میزنه loading SD بعد هیچ اتفاقی نمیفته و وقتی دگمه Home رو روی ریموت می زنم بالای صفحه سمت چپ مینویسه NETWORKING NOT INTIALIZED و فقط گزینه قابل کارم BootMii هست که میرم توش Wii میهنگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر