نصب کردن پلی دیسک gta v بر روی USB برای دارندگان اکس باکس

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
همینطور که میدونید چند وقت پیش راک استار اعلام کرده بود که دیسک دوم جی تی ای رو بروی اکس باکس های خود نصب نکنید اما افرادی در Digital Foundryراه جدیدی را پیدا کردند.نصب کردن دیسک 2 بر روی hard drive در حال حاظر باعث افت فریم و تکسچر می شد,ولی نصب کردن آن دیسک بروی USB flash drive نتیجه ی مطلوب نتیجه ی مطلوب تری را ارائه می دهد.Digital Foundry هشدار داد که این نتایج به کیفیت USB شما برمیگردد و پیشنهاد داد که اگر امکانش هست از USB 16 بجای 8 گیگ استفاده شود.اگر بازی را بر روی یو اس بی نصب کنید شاهد این خواهید بود که خیلی از تکسچر ها بهتر از زمانی هستند که بازی تنها از روی دیسک اجرا می شود.
من که خودم بدون نصب راضی هستم.

ryse

کاربر سایت
Aug 26, 2013
55
برو ایکسباکستو بفروش یه پلی 3 بخر خودتو از شر دیسک راحت کن. بشین قشنگ بازی ها رو دانلود کن

اگر اخبار رو دنبال میکردی روی ps3 همین مشکل وجود داره
اگر روی tv کمتر 42 بازی میکنید نیاز نداره. میتونید دو تا دیسک رو بریزید توی هارد ایکس باکس. اما اگر روی بالاتر42 بازی میکنید. دیسک دوم رو روی فلش پر سرعت نصب کنید.
من رو 52 از ثانیه اول تغییر رو احساس کردم. اما رو tv. کلوپ نه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
اينكه ذاتا روي 8G نصب نميشه.حجم بازي 7.7 گيگ هستش در حالي كه روي فلش 8 گيگ XBOX360 كلا 6.8 فضا ايجاد ميكنه

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من بازی رو روی usb نصب کردم و بهتر شد ولی بریدگی تصاویر توی بازی خیلی بد هست و کاملا روی اعصاب هست ! و وقتی نزدیک ماشین های در حال حرکت میشی بازی لود میشه !
کسی مشکل من رو داره ؟

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
من که از همون اولش هر دوتا دیسک رو روی هارد اکس باکس نصب کردم تا حالا هم خدارو شکر هیچ گونه مشکل افت فریم و لود تکسچر نداشتم.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,137
نام
آرمان
من که از همون اولش هر دوتا دیسک رو روی هارد اکس باکس نصب کردم تا حالا هم خدارو شکر هیچ گونه مشکل افت فریم و لود تکسچر نداشتم.

زیر دریایی بگیر برو غواصی ، خیلی راحت میبینی که فریم ریتش از 15 هم کمتر میاد

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
یه سوال فنی داشتم از ایکس باکس باز ها !!! وقتی یه بازی رو میریزیم رو فلش ... اگر فلش رو از دستگاه جدا کنیم بازی پاک میشه؟ من GTA V رو ریخته بودم فلش بعد یه نصف روز تو جیبم بود اومدم دوباره وصل کردم دیدم فلش اصلا از Config در اومده بود و خالی بود انگار!
فیفا 13 هم همینطور ... ریخته بودم رو فلش الان اینطور بلایی سرش اومد !!! مشکل از فلشه یا کلا سیستم ایکس باکس اینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر