شایعه نشانه هایی از بازی جدید Media Molecule ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
سلام !

اخیراً تعدادی از کاربران فروم Neogaf علامت سوال عجیبی را در سایت رسمی Media Molecule (استودیوی سازنده LittleBigPlanet) مشاهده کرده اند. علامت سوالی که در بخش بازی های این استودیو دیده شده و بین عناوین Tearaway و LittleBigPlanet قرار گرفته است.

asdsadsadsa.png

با کلیک کردن روی این علامت سوال، به صفحه ای وارد می شویم که Toyah نام دارد و لینکی از ویدئوی It`s a Mystery نیز در این صفحه دیده می شود.
Toyah Willcox نام خواننده ای است که از سال 1977 کار خود را آغاز کرده و در سال 1981 آلبومی تحت عنوان Anthem را عرضه کرده که It`s a Mystery نیز یکی از آهنگ های همین آلبوم است.

adsadsad.jpg

اگر از اسم این آهنگ (این یه رازه) و اشاره این اسم به پروژه مرموز Media Molecule بگذریم، مورد دیگری نیز جلب توجه می کند. در آگوست سال گذشته، مسئولین Media Molecule صحبت هایی انجام دادند و از پروژه دوم خود در کنار Tearaway سخن گفتند. پروژه ای که در آن زمان به این صورت بیان شد:
The other project is very much in an early stage and is a toy
به این معنی که این پروژه هنوز در مراحل ابتدایی کار بوده و سازندگان در حال تجربه و آزمون و خطا روی آن هستند. در اینجا کلمه Toy نیز دیده می شود که شباهت زیادی به نام Toyah دارد.
همه این موارد دست به دست هم داده تا این علامت سوال عجیب در سایت Media Molecule را پروژه بعدی آن ها بدانیم. هنوز مسئولین استودیو صحبتی در این زمینه نکرده اند، ولی با نزدیک بودن به 20 فوریه و رونمایی از کنسول PlayStation 4، احتمال دارد این پروژه نیز در آن تاریخ معرفی شود.

موفق باشین

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
مرسی آریا. خبر یا شایعه خوبی بود!

هرچند IP جدید از MM خیلی جذابه اما من بیشتر منتظرم LBP3 رو روی Orbis ببینم! ولی در مجموع هرچه از MM رسد، نکوست!

اگه SM و SP هم IP های جدید ساخته باشن واقعا انحصاری های Sony وحشتناک میشن!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
مرسی آریا. خبر یا شایعه خوبی بود!

هرچند IP جدید از MM خیلی جذابه اما من بیشتر منتظرم LBP3 رو روی Orbis ببینم! ولی در مجموع هرچه از MM رسد، نکوست!

اگه SM و SP هم IP های جدید ساخته باشن واقعا انحصاری های Sony وحشتناک میشن!
یه شایعه اومده که Sumo Digital داره LBP3 رو میسازه و مثل اینکه شایعه قوی ای هم هست ! :D اگه این طور باشه ، MM میره سراغ یه IP جدید.
من که دوست دارم IP جدید ازشون ببینم ! LBP سری خیلی خوبی هست و جزو خلاقانه ترین بازی های این نسل بود ، ولی به نظرم یه IP جدید میتونه دست MM رو بازتر بذاره. مگر اینکه مثلاً LittleBigUniverse رو بسازن که یه چیز خیلی وسیعی باشه و دنیای کاملاً 3D داشته باشه و چیزی فراتر از LBP ها باشه ! :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اوه اوه ! مثل اینکه MM‏ دست به کار شده ! :D
واقعا تصور اینکه LBP3 چه جوری میتونه باشه , دیوانه کننده اس ! :D
ماکان سانتا رو بیخیال شو باو فکر نکنم فعلا پروژه ی جدیدی داشته باشن اما ساکرپانچ کاملا تو خفا هستش
یعنی IP‏ جدید و یا INF3 ? :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
من دوست دارم از MM یک IP جدید ببینم! :d
Tearaway که من رو مجذوب خودش کرده! خیلی جالبه! :x:((
---
مهدی اتفاقا منتظر سانتا باش! حالا یا 20ـم یا E3 ، مطمئنا یک IP جدید رو میکنند! :d تیمشون چندبرابر شده و قبلا هم گفته بودن روی یک بازی دیگه در حال کار کردن هستن! خداکنه توی سبک H&S باشه همچنان! :-s اما توی خبرها و افرادی که استخدام کردن FPS و Open World و این چیزا به چشم میخورد :-s

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بر عکس شما من اصلا منتظر GoW 4 و Uncharted 4 و KZ4 و LBP 3 و Infamous 3 و ... نیستم و با توجه به سابقه سونی امیدوارم همه این استودیو ها IP های جدید معرفی کنن :x

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هرجا سخن از mm باشد نام بنده در ان میدرخشد :|
بهترین بازیه قرن :D! به امیدخدا یا lbp3 باشه یا یه عنوان خیلی خوف که creator هم داشته باشه :D!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
ماکان سانتا رو بیخیال شو باو فکر نکنم فعلا پروژه ی جدیدی داشته باشن اما ساکرپانچ کاملا تو خفا هستش

دستت درد نکنه دیگه! اصل کاری همین SM هست! قبلا خبرش بود که (دقیقم یادم نیست) 2 یا 3 تا IP جدید داشته که حالا یک یا دوتاش (بازم دقیقم یادم نیست) کنسل شد. تهش این که حداقل یک IP جدید رو SM داره و قطعا جزو بازی هایی هم هست که با معرفی Orbis توی E3 میتونیم ببینیم.

مگر اینکه مثلاً LittleBigUniverse رو بسازن که یه چیز خیلی وسیعی باشه و دنیای کاملاً 3D داشته باشه و چیزی فراتر از LBP ها باشه ! :biggrin1:

اینم ایده خوبیه ها!:D

یه شایعه اومده که Sumo Digital داره LBP3 رو میسازه و مثل اینکه شایعه قوی ای هم هست ! :biggrin1:

:| اصلا خوشم نیومد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
البته LBP رو کمپانی های دیگه هم میتونن عالی بسازن , مثلاً همین نسخه ویتا رو Tarsier Studios رو ساخت و خیلی باحال از آب دراومد و متاش 88 شد !

مدیا مولکول هم قبلاً گفته که دیگه LBP نمیسازه ! اما مطمئناً سونی نسخه سوم این بازی رو نمیده دست یه استودیو تازه کار , حتی اگه مجبور بشه میده ND بسازتش :d ( این حرفمو زیاد جدی نگیرین :d )

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
البته LBP رو کمپانی های دیگه هم میتونن عالی بسازن , مثلاً همین نسخه ویتا رو Tarsier Studios رو ساخت و خیلی باحال از آب دراومد و متاش 88 شد !

مدیا مولکول هم قبلاً گفته که دیگه LBP نمیسازه ! اما مطمئناً سونی نسخه سوم این بازی رو نمیده دست یه استودیو تازه کار , حتی اگه مجبور بشه میده ND بسازتش :d ( این حرفمو زیاد جدی نگیرین :d )

LBP VITA رو كه DOUBLE ELEVEN ساخت گمونم :|

در كل از تمامي چيز هايي كه MM بسازه حمايت مي كنيم استوديو فوق خفن و خوبيه
همش هم شوتر و بازي خشن مشن نميسازه خوبه :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من LBP میخوام
onion071.gif

هر چند به قدری به تیم MM ایمان و ارادت دارم که اگه بخوان هرچیزی بسازن شک ندارم فوق العاده میشه
onion053.gif

پ.ن:Sumo Digital آخرین چیز خوبی که ساخته چی بوده!؟:-/ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر