نسخه pc بازی walking dead survival instinct کنسل شد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
شرکت اکتیویژن ناشر عنوان «مردگان متحرک: غریزه و بقا» چندی پیش در فیس بوک رسمی خود اعلام کرد ورژن و نسخه رایانه های شخصی عنوان «مردگان متحرک: غریزه و بقا» لغو شده است و این عنوان برای پلتفرم PC عرضه نمی شود.

گروه I.G.E اعلام کرده است:
“اکتیویژن به صورت رسمی عرضه عنوان «مردگان متحرک: غریزه و بقا» بر روی رایانه های شخصی را لغو کرده است. بنابراین منتظر عرضه این عنوان تنها بر روی کنسول های Xbox 360,PS3 و Wii U باشید.”
Activision Cancels PC Version of Walking Dead: Survival Instinct : Games : Gamenguide

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تو فن بازی نیاز به فن کلاب داشتن و این حرفا نیست. بله درش شکی نیست الان رفیقمون گفت صد رحمت به دبستان و پیش دبستان و استاد vavi هم صبح فرمودند DX11 ندیدید چیه، حرفای هم رزمان خودتونه;;)

ما مثل شما اینجا رو میدون رزم نمیدونیم که همرزم داشته باشیم!!
شما هم بهتره دنبال سرگرمیهای بهتری به جای شیرین زبونی تو هر تاپیکی باشی!!
اگه شماها گروهی کار نمی کنید پس چرا جوابی که به یه نفر دیگه دادم رو نقل قول می کنید؟
واقعا رو که نیست...!
منم بلدم تو چه تاپیکی بیام و کجا پست بدم!
yahoo_3.gif
چون حس کردم یه نفر نیازه بیاد بهت بگه اینقدر درافشانی نکنی همه جا!!
دوستمون نگفت من بهت گفتم!!
هر کس خودش زبون داره حرف بزنه اگه خیلی ادعای کلاس و فن نبودن تون می شه اینا رو باید بدونید!
yahoo_3.gif

بقیه شم به جنابعالی مربوط نیست.

من ادعای فن نبودنم نمیشه,اتفاقا کاملا فن PC هستم ولی برعکس شما هدف اصلیم رو اعصاب رفتن و طعنه زدن به باقی نیست.
در ضمن من از زبون کس دیگه ای نگفتم,از زبون خودم مستقیم به شما گفتم شاید که بفهمی!!
به هرحال دیگه هم حرفی باهات ندارم,امیدوارم دست از این کارا برداری چون کامل به من و همه ی اعضایی که پستات رو میبینن مربوط میشه!!
ختم کلام!

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد

مجتبی بیخیال، خیلیا اینجا بیشتر از بازیا از اینجور بحثها لذت میبرن

موقع بحث کردن طرف مقابلتو هم ببین، هم اون vivi و امثالهم چهره pcبازها و هم یه سری از دوستان چهره کنسولبازها رو خراب میکنن ...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
شما هم بهتره دنبال سرگرمیهای بهتری به جای شیرین زبونی تو هر تاپیکی باشی!!

چون حس کردم یه نفر نیازه بیاد بهت بگه اینقدر درافشانی نکنی همه جا!!
دوستمون نگفت من بهت گفتم!!

اذیت نکن خودتو این دفعه قبلی بن نشد الکی که :d تا 2 روز پیش به هر کی میرسید میگفت for ever alone الان وارد جنگ و یار کشی شده :))

مجتبی بیخیال، خیلیا اینجا بیشتر از بازیا از اینجور بحثها لذت میبرن

موقع بحث کردن طرف مقابلتو هم ببین، هم اون vivi و امثالهم چهره pcبازها و هم یه سری از دوستان چهره کنسولبازها رو خراب میکنن ...

اقا احمد بیخیال الان یه چیزی هم به تو میچسبونن میگن رفتی خط مقدم :d

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
گربه دستش به گوشت نمیرسه . میگه پیف پیف ، بو میده ... !
اگه منظورت از گربه PC داراست که وقتی دوره xbox تون تموم بشه! شما هم دستت به گوشت نمیرسه و فکر نکنم دیگه بتونی همین تیگه گوشت (PC) هم برای خودت بخری چون باید پول 2تا PS4 بدی تا بتونی رو PC بازی کنی!!!
یک ذره لحن صحبت کردن هم یاد بگیری بدک نیست!!!
چنین آشغالی ارزش بحث کردن هم نداره! یک کالاف میشه که باید زامبی بکشی!!

آخرین ویرایش:

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
من موندم اگر کنسول خوبه چرا بعضی افراد به صورت شیفتی تو این تاپیک های مربوط به PC میان اوقات فراغتشون رو میگذرونند ! خوشتون میاد از دردسر و سردرد ؟ برید خوش بگذرونید دیگه چرا وقتتون رو تو تایپک های PC تو بی احترامی به PC گیمرا میگذرونید برید با عنواین درخشانتون وقتتون رو تلف کنید و صد البته برای عنوان بسیار زیبایی چون walking dead لحظه شماری کنید و از هایپ هاتون لذت ببرید ...

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اخه نمیدونم چرا بعضیا شایعه درست میکنن از منبع های داهاتشون میان چرت مینویسن.....

این لینک دانلود واسه pc نسخه reloaded

پیج ویکیپدیاشم نیگاه میکردید بد نبود :|
اول بازی کنسل شد، بعد دوباره تایید شد!!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
چه قدر خوبه یاد بگیریم و به این بلوغ فکری برسیم که به سلیقه همدیگه احترام بگذاریم.اگر اختلاف سلیقه ها نبود و همه با یه چیز حال میکردن که این همه پلتفرم به وجود نمیومد.ولی چقدر عجیبه که همه فکر میکنن بهترین سلیقه رو دارن...نه اقا جون هر کی یه چیزی دوست داره و حال میکنه کسی هم از کسی برتر نیست...تو این دوره زمونه هم دیگه همه هم میتونن رو PC بازی کنن هم برن کنسول بخرن پس این حرفها مسخرست که فکر کنین کسی نمیتونه چیزیو تهیه کنه...4 تا تاپیک خوندم حالم گرفته شد انقدر همه دارن به هم بی احترامی میکنن سره Xbox-PS PC و ...,خوبه این جور چیزا ساخته شده واسه تفریح ما ادما و واقعا چقدر زشته که شده بهونه ای واسه ی تخلیه فشار های روحی و جنگ و دعوا! . ادم رغبت نمیکنه پست بده که هیچ رغبت نمیکنه اصلا بیاد اینجا دیگه,مگه با هم پدر کشتگی دارین! یکم مرد باشیم,عجب ملت مریض و عقده ای شدیم واقعا افسوس.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ول کنید این بحث ها رو بازی اومده - بگیریدش و این شب عیدی کام خودتون رو با واکینگ شت تلخ کنید :|:d . ای کاش اصلا رو PC عرضه نمیشد چونکه Colonial Marines صد رحمت داره به این :d .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
وای که چقدر بچه ان بعضیا !!! :|
خودتون خسته نشدید از این مسخره بازیاتون ؟
آره منم به عنوان یه PC گیمر ناراحت میشم که این عنوان برای PC نیاد !
چون به جای اجرای بازی رو رزولوشن 1080p و فریم رو 60 مجبورم رو کنسول نسخه محدود شدش رو تجربه کنم.
الان به نظرتون این سوختن داره ؟
خداییش بد نیست سر سوزنی بزرگ شید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر