نسخه pc بازی walking dead survival instinct کنسل شد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
شرکت اکتیویژن ناشر عنوان «مردگان متحرک: غریزه و بقا» چندی پیش در فیس بوک رسمی خود اعلام کرد ورژن و نسخه رایانه های شخصی عنوان «مردگان متحرک: غریزه و بقا» لغو شده است و این عنوان برای پلتفرم PC عرضه نمی شود.

گروه I.G.E اعلام کرده است:
“اکتیویژن به صورت رسمی عرضه عنوان «مردگان متحرک: غریزه و بقا» بر روی رایانه های شخصی را لغو کرده است. بنابراین منتظر عرضه این عنوان تنها بر روی کنسول های Xbox 360,PS3 و Wii U باشید.”
Activision Cancels PC Version of Walking Dead: Survival Instinct : Games : Gamenguide

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من قصد توهین ندارم ها.
چون جو خودمونی و دوستانه است دارم میگم.
بوی سوختن نمیاد ؟
این جا که نمیاد! شاید غذاتون داره می سوزه!:-/:d
آخه داداشم، یه نگاه بکن به این عنوان! جان حاجی نگاه کن!:d چی داره این عنوان آخه؟:-/

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من قصد توهین ندارم ها.
چون جو خودمونی و دوستانه است دارم میگم.
بوی سوختن نمیاد ؟

به هر حال باید یه جوری توجیه کنن خودشون رو دیگه داداش !

بازی برا PC نمیاد ، بازیش چرته !:d

بازی میاد تنظیمات گرافیکی درست و درمون نداره ، بازم بازیش چرته و یا اصلا گرافیک نداره و ...:d

بزرگترین انحصاری فلان کنسول شایعه رو PC اومدنش تکذیب میشه ، بازم میگن بازی داغونیه و میخوام نیاد و به ما نمیخوره و ....... ! :d

سرگرمی جماعتی که دسترسی به بیشتر از نصف بازیهای هر نسل رو ندارن همین هست دیگه رفیق ! :d بزار خوش باشن ! :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
به هر حال باید یه جوری توجیه کنن خودشون رو دیگه داداش !

بازی برا PC نمیاد ، بازیش چرته !:d

بازی میاد تنظیمات گرافیکی درست و درمون نداره ، بازم بازیش چرته و یا اصلا گرافیک نداره و ...:d

بزرگترین انحصاری فلان کنسول شایعه رو PC اومدنش تکذیب میشه ، بازم میگن بازی داغونیه و میخوام نیاد و به ما نمیخوره و ....... ! :d

سرگرمی جماعتی که دسترسی به بیشتر از نصف بازیهای هر نسل رو ندارن همین هست دیگه رفیق ! :d بزار خوش باشن ! :d
حرفت از دم غلط اتفاقا کنسول‌داران دسترسی به بیشتر بازی‌های نسل رو ندارند بیشتر بازی‌ها مولتی هست روی PC‌هم می‌امد استفاده هم می‌کنند نیازی به بازی‌های این شرکت یعنی اکتیو روی PC با این وضع پورت نیست. پورت مهمه گرافیک هم بد باشه پورت باز مهمه
یک نگاه به پلتفرم‌های من و باخودت بنداز بعد ببین کی به چی درستری داره کی نداره. خودت PC هیتر هستی پس با PC نیا نت به همین راحتی.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
یه توصیه دوستانه :
جون هرکی دوست دارین تعصب رو بزارین کنار.
به خدا حیفه بمیرین و RDR رو بازی نکنین. من خودم به خاطر این بازی تعصب رو کنار گذاشتم و برای اولین بار تو عمرم بعد آتاری کنسول گرفتم. البته حتی تو خونه هم نمیدونستن. از بس که کنسول هیتر بودم.
به خدا بیشتر حیفه باز بمیرین البته زبونم لال و انحصاری های کنسولی رو بازی نکنین.
شما که تا حالا این قدر تعصب داشتین نتیجه اش چی شده ؟
من خودم الان 2 تا 580 SLI دارم که هنوز رو سیستم نبسته ام. سال دیگه ام اگه عمری باشه و وسعمون برسه میخوام 780 رو SLI کنم. ولی چه ارزشی داره اینهمه پول وقتی RDR و HR و Uncharted و TLOU و BTS رو نشه بازی کرد !
خودتون کلاه خودتونو قاضی کنین.
تو سبک ریسینگ تا حالا تجربه چیزی در حد GT5 با فرمون رو داشتین ؟ نداشتین . چون ندارین ( نه که ندارین ها، نمیخواین داشته باشین. درست مثل من تا پارسال ) نمیدونین چی رو از دست میدین.
ببخشید که طولانی شد.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
حرفت از دم غلط اتفاقا کنسول‌داران دسترسی به بیشتر بازی‌های نسل رو ندارند بیشتر بازی‌ها مولتی هست روی PC‌هم می‌امد استفاده هم می‌کنند نیازی به بازی‌های این شرکت یعنی اکتیو روی PC با این وضع پورت نیست. پورت مهمه گرافیک هم بد باشه پورت باز مهمه
یک نگاه به پلتفرم‌های من و باخودت بنداز بعد ببین کی به چی درستری داره کی نداره. خودت PC هیتر هستی پس با PC نیا نت به همین راحتی.

به عنوان شوخی نگاه میکنیم به ای جمله ...

خود تعداد انحصاری های طرف سونی رو جمع کنیم ، نصف نسل بسته شده ، چه برسه به انحصاری های ماکرو و انحصاری مشترک دو کنسول ....

بدون احتساب انحصار زمانی های سنگین کنسولی ....

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
یه توصیه دوستانه :
جون هرکی دوست دارین تعصب رو بزارین کنار.
به خدا حیفه بمیرین و RDR رو بازی نکنین. من خودم به خاطر این بازی تعصب رو کنار گذاشتم و برای اولین بار تو عمرم بعد آتاری کنسول گرفتم. البته حتی تو خونه هم نمیدونستن. از بس که کنسول هیتر بودم.
به خدا بیشتر حیفه باز بمیرین البته زبونم لال و انحصاری های کنسولی رو بازی نکنین.
شما که تا حالا این قدر تعصب داشتین نتیجه اش چی شده ؟
من خودم الان 2 تا 580 SLI دارم که هنوز رو سیستم نبسته ام. سال دیگه ام اگه عمری باشه و وسعمون برسه میخوام 780 رو SLI کنم. ولی چه ارزشی داره اینهمه پول وقتی RDR و HR و Uncharted و TLOU و BTS رو نشه بازی کرد !
خودتون کلاه خودتونو قاضی کنین.
تو سبک ریسینگ تا حالا تجربه چیزی در حد GT5 با فرمون رو داشتین ؟ نداشتین . چون ندارین ( نه که ندارین ها، نمیخواین داشته باشین. درست مثل من تا پارسال ) نمیدونین چی رو از دست میدین.
ببخشید که طولانی شد.

نه اینجا جای این حرف هاست ؟ امدی همینا رو بگی ؟ داداش من اصلا mmo و fps و rts بازی میکنم که برای من خلاصه میشه تو pc حالا پرابلم ؟ حتما باید شر درست کنین تو تاپیک ؟

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
نه اینجا جای این حرف هاست ؟ امدی همینا رو بگی ؟ داداش من اصلا mmo و fps و rts بازی میکنم که برای من خلاصه میشه تو pc حالا پرابلم ؟ حتما باید شر درست کنین تو تاپیک ؟

منم همینو گفتم. تعصب کورت میکنه. خودت هم همینو داری میگی.

پ ن : یواشکی تو کلوپ pc هیترها چیکار میکردی ؟:-$

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بهتر همین بازی های آشغال برای PC تائید نشن خیالمون راحت تره!! کلا اکتی دنباله پوله و دیده این نسخه براش بر روی PC سود نداره برای همین کنسلش کرده!
تکبیر!
داشتم میدیدم چه مدل کاربرای تو این کلوب هستن تعداد و خود کاربرا که دیدم همه چی دستم امد.
یه مشت بچه پیش دبستانی فقیرن که کارت گرافیک دایرکست 11 ندارن...:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر