نسخه ی PC بازی Box Crasher منتشر شد / دانلود به صورت رایگان

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
دوستان اینم نسخه ی PC بازی که برایتان قرار داده ایم ! می توانید به راحتی این نسخه رو از پایین دانلود کنید و از آن لذت ببرید !

در پایین تصاویر Box Crasher را مشاهده می کنید :​

com.gamesroom.boxcrasher1.jpg

com.gamesroom.boxcrasher2.jpg

com.gamesroom.boxcrasher3.jpg

دانلود به صورت رایگان

توضیحات بیشتر بازی :

بالاخره بعد از ماه تا تلاش با سورپرایز فوق العاده ای خدمت حضورتان رسیده ایم ! اگر به دنبال یک بازی هستید که فقط وارد بازی بشوید و سریع خارج بشوید، اصلاً این بازی را دانلود نکنید چون مطمئناً به آن اعتیاد پیدا خواهید کرد !!
جعبه خُرد کن! یک بازی اعتیاد آور با هزاران ویژگی متفاوت، یک ایده ی نو در صنعت گیم گوشی می باشد که مطمئناً تا به حال تجربه ی آن را نداشته اید . جعبه خرد کن ( Box Crasher ) کاملاً رایگان بوده و دارای ویژگی خرید درون برنامه ای می باشد که شما می توانید از فروشگاه تعبیه شده در داخل بازی، ویژگی های خود را Upgrade کنید تا بتوانید راحت تر، جعبه های مورد هدف خود را نابود کنید !!

امتیازات خود را ثبت کنید و با دوستانتان رقابت کنید :

ویژگی دیگری که در مورد جعبه خرد کن ( Box Crasher ) شایان ذکر است، این است که شما در بازی می توانید برای خود، نام کاربری مشخصی تعیین کنید و رکورد های خود را ثبت کنید و امتیاز خود را با دیگر دوستانتان مقایسه کنید .

ویژگی های دیگر بازی :

۱- گرافیک بسیار زیبا و هنری
۲- رایگان بودن بازی
۳- کیفیت صدای بسیار بالا
۴- تنظیمات گرافیک در بازی ( این ویژگی باعث می شود که شما در گوشی های بسیار ضعیف آندروید نیز بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید )
۵- وجود فروشگاه در بازی برای خرید محصولات
۶- جدول Rank یا امتیازات کاربران
۷- دارای مراحل بسیار متنوع
۸- ماموریت های مختلف
۹- موسیقی متن بسیار زیبا و متناسب با مراحل
۱۰ – آموزش کامل بازی در اولین اجرا

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
بازی فوق العاده خوب از آب درومده که با آپدیتای بعدیتون چیزایی بهش اضافه کنین که رسما کامل میشه !
مراحل از اون بشکه های بنفش به بعد وااااقعا سخت و چلنجنــاک میشه :D درکل خسته نباشین ♥
یه سوال : این قدرت هایی که خریداری میکنیم حتما باید با موس روشون کلیک کنیم برا استفادشون ؟
اگه اینجوری باشه فکر میکنم با اندروید بازی کردن ( برای رکور زدن ) آسونتر از Pc باشه !

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
من واسه آندروید دانلود کردم اما یک سری باگ ها و مشکلاتی داره که دهنمو صاف کرده :d
مثلا اون فلش های سبز رنگ که سرعت رو زیاد می کنه اگه دو تا رو پشت سر هم فعال کنی با دومی نمی شه جعبه های قرمز رو شکست . یا مثلا وقتی یکی از توپ ها رو از دست می دی بعدش شیلدی چیزی نمی ده بعد تا میای خودتو جمع کنی می بینی نصف توپ هات رفت یا مثلا بعضی وقت ها که 10-12 تا جعبه سفید پشت سرهم هستن وسطشون جعبه قرمز ها دیده نمی شه از روشون رد می شی دهنت صاف می شه . جعبه قرمز ها رو هم هر نوع تماسی باهاشون داشته باشی یک توپ از دست می دی (یعنی مثل جعبه سفید / طلایی ها نمی شه روشون حرکت کرد) که خوب بعضی جاها (همون مثال قبلی مثلا) مشکل ساز می شن ...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
:-o:-o دمت گرم عاموو :d

منم رده هفتمم ایشالا تو این هفته رقیبه اصلیت میشم :d:bighug:

منم از دیروز بازیو هم روی لپتاپ و هم روی گوشی گرفتم و نصب کردم خیلی از بازی خوشم اومد ، دیگه از 3هزار که میری جلوتر بازی ترسناک میشه :d

ولی خیلی خوشم اومد خیلی بازی خوبیه ، خسته نباشی:x

فقط یه چیزی،چرا توی هیچ سایت دانلود این بازیو نزاشتی واسه دانلودد؟؟نسخه PC منظورمه:-/

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
:-o:-o دمت گرم عاموو :d

منم رده هفتمم ایشالا تو این هفته رقیبه اصلیت میشم :d:bighug:

منم از دیروز بازیو هم روی لپتاپ و هم روی گوشی گرفتم و نصب کردم خیلی از بازی خوشم اومد ، دیگه از 3هزار که میری جلوتر بازی ترسناک میشه :d

ولی خیلی خوشم اومد خیلی بازی خوبیه ، خسته نباشی:x

فقط یه چیزی،چرا توی هیچ سایت دانلود این بازیو نزاشتی واسه دانلودد؟؟نسخه PC منظورمه:-/

قربونت علی جان ! به زودی می ره واسه دانلود :x

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
@raya2

به چشم رقیب جدی میدیدمت.تو بازی Goscurry مقاومتِ بیشتری به خرج میدادی :D !

چکار میشه کرد دیگه پیر شدیم :d حالا فعلا دست کشیدم شاید بعدا دوباره یه مقدار بازم تلاش کنم. (البته ترجیح میدم سازنده یه مقدار مشکلات بازی رو حل کنه بعد شروع کنم).

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
بازی خیلی فان هستش ، فقط اون تعداد باگ رو رفع کنین و کاستومایز توپ رو هم بزارین عالی میشه !!

رقابت بسیار نزدیک هست :d

44229188209942895218.png

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بازی خیلی فان هستش ، فقط اون تعداد باگ رو رفع کنین و کاستومایز توپ رو هم بزارین عالی میشه !!

رقابت بسیار نزدیک هست :d

44229188209942895218.png

داداش من پشت سرتم به زودی جاهامون عوض میشه:> :d

شماها که با PC بازی میکنید،نمیشه واسه قدرت های بازی دکمه تعریف کرد؟؟اون دکمه ها که تعریف شده واسه Fire1و ... کار نمیکنه حتما باید با موس برم کلیک کنم روش؟ :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر