نسخه ی PC بازی Box Crasher منتشر شد / دانلود به صورت رایگان

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
دوستان اینم نسخه ی PC بازی که برایتان قرار داده ایم ! می توانید به راحتی این نسخه رو از پایین دانلود کنید و از آن لذت ببرید !

در پایین تصاویر Box Crasher را مشاهده می کنید :​

com.gamesroom.boxcrasher1.jpg

com.gamesroom.boxcrasher2.jpg

com.gamesroom.boxcrasher3.jpg

دانلود به صورت رایگان

توضیحات بیشتر بازی :

بالاخره بعد از ماه تا تلاش با سورپرایز فوق العاده ای خدمت حضورتان رسیده ایم ! اگر به دنبال یک بازی هستید که فقط وارد بازی بشوید و سریع خارج بشوید، اصلاً این بازی را دانلود نکنید چون مطمئناً به آن اعتیاد پیدا خواهید کرد !!
جعبه خُرد کن! یک بازی اعتیاد آور با هزاران ویژگی متفاوت، یک ایده ی نو در صنعت گیم گوشی می باشد که مطمئناً تا به حال تجربه ی آن را نداشته اید . جعبه خرد کن ( Box Crasher ) کاملاً رایگان بوده و دارای ویژگی خرید درون برنامه ای می باشد که شما می توانید از فروشگاه تعبیه شده در داخل بازی، ویژگی های خود را Upgrade کنید تا بتوانید راحت تر، جعبه های مورد هدف خود را نابود کنید !!

امتیازات خود را ثبت کنید و با دوستانتان رقابت کنید :

ویژگی دیگری که در مورد جعبه خرد کن ( Box Crasher ) شایان ذکر است، این است که شما در بازی می توانید برای خود، نام کاربری مشخصی تعیین کنید و رکورد های خود را ثبت کنید و امتیاز خود را با دیگر دوستانتان مقایسه کنید .

ویژگی های دیگر بازی :

۱- گرافیک بسیار زیبا و هنری
۲- رایگان بودن بازی
۳- کیفیت صدای بسیار بالا
۴- تنظیمات گرافیک در بازی ( این ویژگی باعث می شود که شما در گوشی های بسیار ضعیف آندروید نیز بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید )
۵- وجود فروشگاه در بازی برای خرید محصولات
۶- جدول Rank یا امتیازات کاربران
۷- دارای مراحل بسیار متنوع
۸- ماموریت های مختلف
۹- موسیقی متن بسیار زیبا و متناسب با مراحل
۱۰ – آموزش کامل بازی در اولین اجرا

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی بسیار زیبایی بود. گرافیک خوب و ساده ای داشت ولی خب اگه کمی رنگ و لعابش بیشتر بود بهتر میشد مثلا شاید با امکان تعویض رنگ توپ. قسمت امتیازات هم که خیلی عالی بود. یه باگی که دیدم این بود که هنگام صحنه آهسته شدن, اگه دوباره از روی فِلِش های زرد رد بشیم, برای بار دوم بهمون صحنه آهسته نمیده. رندوم بودن بازی خیلی به تکراری نشدن مراحل کمک می کرد, روند بازی هم بصورت مناسبی سخت میشد. یکی از بهترین بازیهای ایرانی بود که تا حالا بازی کردم. درستش همینه که وقتی سازنده ای, دانش, توان و بودجه ی ساخت یه بازی AAA رو نداره, بیخودی وقت و پول خودشو و گیمرها رو هدر نده و یکراست بره سراغ بازیهای ایندی مثل همین کاری که این بازیساز خوش ذوق انجام داد.

این هم امتیاز من b-)

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
مرسی از دوستان که دارن واقعاً بازی میکنن ! خیلی از دوستان هم واقعاً دارن از بازی حمایت می کنن که من از همین جا دستشان رو می بوسم ! اگر دوستان آشنایی یا کسی در سایت های دانلود بازی داشتند بازی را برای معرفی به آن سایت بدهند تا بتوانیم بازی را در کل ایران نشر کنیم ! :bighug:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
آقا مرسی من یه خورده نسخه اندرویدشو بازی کردم خوب بوود ولی وجدانن تو آپدیت بعدیتون اون دکمه ی repeat رو retry کنید یه جوری میشم میبینمش انگار سر کلاس زبانم .. اوری بادی لیسن اند ریپیت ریتراااااااای

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
آقا مرسی من یه خورده نسخه اندرویدشو بازی کردم خوب بوود ولی وجدانن تو آپدیت بعدیتون اون دکمه ی repeat رو retry کنید یه جوری میشم میبینمش انگار سر کلاس زبانم .. اوری بادی لیسن اند ریپیت ریتراااااااای

باشه داداش حتما اعمال می شه ! :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بازیش فاز می ده متی :D ولی بعضی اوقات میخوام کمبو بزنم نمیگیره روشون ... یا میزنم روشون ولی از جونم کم می کنه نمی دونم واسه چی :D !

- - -ویرایش - - -

این پول ها نقش چی رو داره تو بازی ؟ ... یه قابلیت اسپرت کردن یا خریدن چیز های خاص اضافه کن :D !

- - -ویرایش - - -

فهمیدم پول ها به چه درد می خورن :D یه hot key تویه نسخه pc ـش برا قدرتاش مشخص کن مثلا 1 2 3 4 !

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
آقا تبریک میگم خدمت شما بازی خوبی بود.

قربان شما، منتظر رکورد های شما هستیم ! :x

بازیش فاز می ده متی :D ولی بعضی اوقات میخوام کمبو بزنم نمیگیره روشون ... یا میزنم روشون ولی از جونم کم می کنه نمی دونم واسه چی :D !

- - -ویرایش - - -

این پول ها نقش چی رو داره تو بازی ؟ ... یه قابلیت اسپرت کردن یا خریدن چیز های خاص اضافه کن :D !

- - -ویرایش - - -

فهمیدم پول ها به چه درد می خورن :D یه hot key تویه نسخه pc ـش برا قدرتاش مشخص کن مثلا 1 2 3 4 !

قربونت ممد ! :D آقا این پولو و ... که مشخصه دیگه ! می تونی RK , SR و ... بگیری ! اون ویژگی اسچورت هم قطعاً اضافه خواهد شد

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
آقا عالی بود...
عناوین روی گوشی مخصوصا این کم حجما بعد از یه مدت واقعا خسته کننده میشه ولی این یکی عالیه:x
امیدوارم جای انگری بردز رو بگیره:">

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
آقا عالی بود...
عناوین روی گوشی مخصوصا این کم حجما بعد از یه مدت واقعا خسته کننده میشه ولی این یکی عالیه:x
امیدوارم جای انگری بردز رو بگیره:">

نظر لطفتون هست :x

نفر 20 ـمم :D !

:D

رکورد خودمم زدن !!

منو هم سریع از نفر اول کشیدن پایین سه سوته. الان چهارم شدم. معلومه رقیب ها خیلی قدرن :D

:D:D

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
ممنون از بابت بازی سرگرم کننده و خوش ساختت . :bighug:

میشه ساعت ها نشست و بازی کرد و امتیاز جمع کرد .

برای من این بازی شما و دوستات مثل بازی Subway Surfers سرگرم کننده هست و اصل هم همینه .

امیدوارم در اینده هم ادامه بدی ساخت عناوین مد نظرت رو و ازت بازیهای سرگرم کننده و لذت بخشی مثل همین عنوان ببینیم . :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر