نسخه ی pcکرایسیس 2 به صورت غیرقانونی منتشر شد

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
drtcro7dhs32ps269lpi.jpg

همان طور که در جریان هستید شماره اول crysis با کپی های غیرقانونی خود باعث شد که استودیو کرایتیک دچار ضررهای هنگفتی شود و به همین خاطر تصمیم گرفت بازی را از انحصار pc خارج کند و برای کنسولها هم منتشر کند. حالا مثل اینکه دوباره کابوسهای آنها شروع شده و در شرایطی که هنوز 37 روز از انتشار نسخه قانونی crysis 2 مانده نسخه غیر قانونی این بازی توسط هکرها در سایتهای مختلف قرار گرفته. چند ساعت پیش تصاویر نسخه pc کرایسیس2 در اینترنت پخش شد و نشان دهنده گرافیک بسیار بالای این بازی بودند و این تصاویر از نسخه ای که بدون اجازه الکترونیک آرتز منتشر شده گرفته شده اند. در این نسخه غیرقانونی، کل بازی به صورت کامل به همراه بخش چندنفره و حتا فایل های DRM وجود دارد. الکترونیک آرتز در بیانیه جدیدش این کار را محکوم کرده و اعلام کرده که این این نسخه کامل نیست و با نسخه ی نهایی بازی فرق دارد. باید دید این حرف الکترونیک آرتز درست است یا نه.

منبع

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بخاطر همین هستش که معتقدم مردم باید به حق کپی رایت احترام بزارن اگه پس فردا کرایتک برشکست کنه همین افراد بودن که موجب این عمل شدن مخصوصا این هکر ها و.... ها .

شرکت ها هرچقد پول بیشتری بدست بیارن بازی بهتری میسازن و به مشتری بیشتر احترام میزارن جز ACTI . این وسط .... هستش .

شرکت ها بازی میسازن که مردم با خریدش حال کنن اصلا منظورم ایران نیست برای این که ایران کلا یه دسته مشکلات داره که تا اون ها رو حل نکنه نمیشه ازش ایرادی گرفت .

بلکه خارجی ها منظورم هستش . برای چی باید بازی شرکتی که به بد بختی بازی رو ساخته این گونه پخش بشه فکر میکنید همین خارجی ها صبر میکنن که نسخه اصلی بیاد اسمش بیاد الان در حال کپی و دانلود هستن 100% .

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
شرکت ها بازی میسازن که مردم با خریدش حال کنن اصلا منظورم ایران نیست برای این که ایران کلا یه دسته مشکلات داره که تا اون ها رو حل نکنه نمیشه ازش ایرادی گرفت .

بلکه خارجی ها منظورم هستش . برای چی باید بازی شرکتی که به بد بختی بازی رو ساخته این گونه پخش بشه فکر میکنید همین خارجی ها صبر میکنن که نسخه اصلی بیاد اسمش بیاد الان در حال کپی و دانلود هستن 100% .

ببینم شما اگه همین خارجی ها بازی رو ندزدن و پخش نکنن از کجا میخای بازی رو گیر بیاری؟
این اتفاق میافتید حالا 10 روز زودتر اینجوری شده :| کسایی هم که دنبال رعایت قانون هستن اگه زودتر از اینا هم میشد بازم اصلش رو میخریدن کسایی هم که دنبال بازی کپی بودن حالا دانلود میکنن و حالش رو میبرن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ببینم شما اگه همین خارجی ها بازی رو ندزدن و پخش نکنن از کجا میخای بازی رو گیر بیاری؟

مشکل شما این هستش که همیشه خودت رو نگاه میکنی میگی هرچی به نفع من باشه گور بابای اون سازنده . همون مشکل مفت باشه کوفت باشه هستش .

تا وقتی که هر کی به فکر خودش باشه کشور ما هم همین هستش که هستش و وقتی شما جنسی میخری اصلا برای شرکت مهم نیست که این جنس رو فروخته و گرانتی و پشتیبانی که قرابانش برم اینم از این هستش .

بهتره یکم جلو تر از جلو پات رو ببینی در آینده .

من خودم به شخصه وقتی پول چیزی رو ندارم نمیخرم حتی اگه داشته باشم نگاه میکنم شاید بتونم اون پول رو خرج چیز بهتری بکنم اما بعضی ها هستن فکر شما رو دارن به هر دلیلی باید چیزی که میخوان رو به دست بیارن حتی شده از راه اشتباه .

این فرق فکر کردن من با افرادی هستش که باید همه چیزی که میخوان داشته باشن .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من خودم کپی استفاده میکنم نمیگم .... هستش بلکه دارم میگم وقتی میشه کار درست رو انجام داد برای چی اشتباه در صورتی که تو کشور ما هم بازی ها و فیلم سینما و سریال و وسایل که میخوام باشه و هم گرانتی داشته باشه که من نگران خرابیش نباشم برای چی برم کار اشتباه رو انجام بدم .

و ما نباید برای منافع شخصی حق کس دیگه ای رو زیر پا بزاریم . در صورتی که واقعا میشد در کشور ما هم مثل خیلی از کشور های دیگه .... باشه من یک نفر اصلا این عمل رو اصلا انجام نمیدادم برای این که کلا به شخصه حق کس دیگه خوردن رو در خانواده خود من به من یاد داده نشده و همیشه گفته شده به حق دیگران احترام بزارید تا دیگران به حق شما احترام بزارن .

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بخاطر همین هستش که معتقدم مردم باید به حق کپی رایت احترام بزارن اگه پس فردا کرایتک برشکست کنه همین افراد بودن که موجب این عمل شدن مخصوصا این هکر ها و.... ها .
اگر Goldش هم لیک میشد بازم بالای 1 میلیون کپی از این عنوان روی pc فروش خواهد کرد (این کامنت رو میتونی بوک مارک کنی برای اینده).
داریم ساعتی 1500 حقوق میگیرم و بنzـین رو به دلار میزنیم شما پرچ آنتی-پایرسی درستت گرفتی؟ شعار دادن رو تموم کنید.

• Like
Reactions: 54M113

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
لینک دانلود رو نمیذارم ولی اینو داشته باشین:
Code:
Genre: Action (Shooter / Survival Horror) / 3D / 3rd Person
Developer: Crytek
Publisher: Electronic Arts
Platform: PC
Release Date: 11/02/2011
Retail Release Date : 22/03/2011

System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo 2 Ghz , AMD Athlon 64 X2 2 Ghz
-VIDEO: Nvidia GeForce 8800 GT 512MB / AMD Radeon HD 3850 512 Мб
-RAM: 2 Gb for XP / 3 GB for Vista
-SOUND: DX-Compatible
-HDD: 9 GB

Getting Into The Game :-

1. Mount the image.
2. Copy this folder to your hard drive.
3. Run the file from the folder Crysis2.exe Bin32.
4. To offer a login to click Skip
5. Play.[QUOTE][SIZE=5][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]Full Version ~ 9.2GB [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/QUOTE]
This is the full version, but an early build, leaked to the network. You can run any level, there are rollers, etc. But it is visible that the beta - some of the inscriptions are not final, etc.
فکر نمیکنم نسخه ی کامل فقط 9 گیگ باشه. در ضمن چند نفر در کامنت ها و خود کسی که گذاشته بود گفته بودن Beta هست. تنظیمات گرافیکی هم مشکل داره که یه Fix عجیب و غریب داره. نسخه کامل نیست. خیالتون راحت :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
لینک دانلود رو نمیذارم ولی اینو داشته باشین:
Code:
Genre: Action (Shooter / Survival Horror) / 3D / 3rd Person
Developer: Crytek
Publisher: Electronic Arts
Platform: PC
Release Date: 11/02/2011
Retail Release Date : 22/03/2011

System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo 2 Ghz , AMD Athlon 64 X2 2 Ghz
-VIDEO: Nvidia GeForce 8800 GT 512MB / AMD Radeon HD 3850 512 Мб
-RAM: 2 Gb for XP / 3 GB for Vista
-SOUND: DX-Compatible
-HDD: 9 GB

Getting Into The Game :-

1. Mount the image.
2. Copy this folder to your hard drive.
3. Run the file from the folder Crysis2.exe Bin32.
4. To offer a login to click Skip
5. Play.
فکر نمیکنم نسخه ی کامل فقط 9 گیگ باشه. در ضمن چند نفر در کامنت ها و خود کسی که گذاشته بود گفته بودن Beta هست. تنظیمات گرافیکی هم مشکل داره که یه Fix عجیب و غریب داره. نسخه کامل نیست. خیالتون راحت :D
خدا خیرت بده خیالمون راحت شد:D فکرشو بکنین بازی 1 ماه زود تر بیاد:)) پس اگه بتاش 9 گیگه پس کاملش چند گیگه!!!(یا خدا 3برابر نشه:D)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگر Goldش هم لیک میشد بازم بالای 1 میلیون کپی از این عنوان روی pc فروش خواهد کرد (این کامنت رو میتونی بوک مارک کنی برای اینده).
داریم ساعتی 1500 حقوق میگیرم و بنzـین رو به دلار میزنیم شما پرچ آنتی-پایرسی درستت گرفتی؟ شعار دادن رو تموم کنید.

اصلا پرچم مرچم کجا بود .:d

انتظار داری پول زور نباشه وقتی تومان رو به دلار تبدیل میکنی و بعد هم یک پولی فرای اون به ... های داخلی میدی .

من اصلا شعار هم ندادم که بخوایم شعار بدونیمش بلکه دارم میگم حق چیزی نیست که من یا شما مشخص کنیم به نفعمون هستش بخوریم کجا به نفعمون نیست نخوریم .

این شعار نیست بلکه یه حقیقت هستش که شما باز فکر میکنی شعار هستش .

یک موضوع هم راجب یک میلیون بگم به نظرت در صورتی که 2 میلیون فروش کنه امکانش هستش که این استدیو بزرگ تر بشه و بتونه روی 2 عنوان کار کنه البته امکان داره یکی هم مثل ACTI باشه که هرچقدر بریزن تو حلقش بازم هم طلب بکنه با پس رفت .;) پس دو امکان هستش دو عنوان شاید بعدم بشه 3 عنوان خوب اون وقت هستش که سلیقه بهتری از افراد میتونن بازی که بیشتر به سلیقشون میخوره رو بخرن بجای بازی های که هر سال یک شمارش میاد .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
با اینکه برای انجام بازیش لحظه شماری میکنم ولی صبر میکنم تا 1 ماه دیگه.
فکر میکنم کار درستی نباشه که خودمونو با این نسخه ی دزدی سرگرم کنیم.

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
شما چرا داری بحث بی پایان می کنید با هم ؟
این نسخه رو همون کرایتک داده بیرون و بنا به دلایلی که معلوم نیست نخواسته به طور عام مطرح بشه و مردم فکر کنن این نسخه دزدیه . اما مگر میشه از یک همچین شرکتی یک فایل از یک همچین پروژه عظیمی که می تونه برای شرکت سود عظیمی داشته باشه درز کنه بیرون ؟
مگر خیلی بی در و پیکر باشه که بعیده .

حالا فقط این نسخه ناقص و پر از باگ رو به طور غیر رسمی به اسم نسخه دزدیده شده منتشر کرده تا گیمرها رو بیشتر از قبل تشنه این بازی کنه .
از طرفی اگر همین هکر ها بازی ها رو هک نکنن و کرک نشه 95 درصد از من و شماهایی که تو سرزمین گل و بلبل زندگی می کنیم باید با پی سی گیمینگ خداحافظی کنیم .
پس اون های که اوریج میخرن نوش جونشون و بقیقه هم که دست به دامن هکرها نشستن و منتظرن تا بازی کرک بشه بازم کار بدی انجام ندادن . چاره ای جز بازی کردن بازی کرک شده ندارن .

• Like
Reactions: hosein me

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
این نسخه رو همون کرایتک داده بیرون و بنا به دلایلی که معلوم نیست نخواسته به طور عام مطرح بشه و مردم فکر کنن این نسخه دزدیه . اما مگر میشه از یک همچین شرکتی یک فایل از یک همچین پروژه عظیمی که می تونه برای شرکت سود عظیمی داشته باشه درز کنه بیرون ؟
مگر خیلی بی در و پیکر باشه که بعیده .
والا فکر نمیکنم Microsoft و Bungie هم بی در و پیکر باشن که Halo Reach سه هفته و Halo 3 هم نزدیک دو سه هفته قبل از انتشار رسمی روی اینترنت Leak شدن. این دلیل محکمی نیست.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
بی خودی به هکر ها فحش ندین تا نشون بدین مثلا خیلی با شخصیت و اوریج خور هستین !

ما کلا با همین رفقای دزدد دریایی گیمر شدیم و خواهیم ماند :d

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
تا الان راحت 3-4 نفری دیدم که توی تاپیک هاوکس 2 میومدن میگفتن پس چرا هکرا هنوز کاری نکردن بعد حالا اومدن اینجا به هکرا فحش میدن =)) :D

در کل ما همینیم همینم میمونیم...

• Like
Reactions: mehdihoo

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
همین کرایسیس 2 اگر تا 4 روز بعد از ریلیز کرک نمیشد همه اونایی که قصد سنگساره هکر هارو دارند ایمیل های لاو و درخواست های از تهه عمق میفرستادن برای هکر های معروف تا بلکمم زود تر به مُراد دلشون برسن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر