نسخه ی Modern Warfare 2 ، PC با تاخیر مواجه نخواهد شد اما ... !!!!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
چندی پیش شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه نسخه ی PC بازی Modern Warfare 2 کمی دیر تر از نسخه ی کنسولی آن یعنی در تاریخ 24 نوامبر به بازار عرضه خواهد شد.

اما Robert Bowling یکی از اعضای infinity Ward ضمن رد این شایعه مدعی شد که هیچ تاخیری برای نسخه ی Modern Warfare 2 ، PC رخ نخواهد داد.

اما خبر بد برای PC Gamer ها اینکه Modern Warfare 2 از dedicated servers و همچنین PC mod tools پشتیبانی نخواهد کرد .. در MW2 از یک تکنولوژی سرور اختصاصی موسوم به IW.NET استفاده شده که Gamer ها برای بخش Multiplayer بازی کاملا به آن وابسته خواهند بود ...

به نظر می رسد که این اقدام infinity Ward که خشم جامعه ی PC Gamer را نیز در پی داشته در جهت کاهش میزان Piracy در این پلتفرم باشد.

هم اکنون شما می توانید با امضاء خود در petition زیر اعتراض خود را به گوش infinity Ward برسانید.

Dedicated Servers for CoD:MW2

معترضان اعتقاد دارند که استفاده از IWNet و پشتیبانی نکردن از dedicated servers ، بخش MP این بازی را در پلتفرم PC به شدت تحت شعاع قرار خواهد داد و بخش MP در نسخه ی PC بیش از پیش کنسولیزه خواهد شد

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
با این سبک و سیاق فکر کنم گند بزنن به قسمت MP و توی مسابقات مثل CB و ESL و ... از همون CoD4 استفاده بشه.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,267
نام
سروش
!!!.
زحمتی نیست دوتا شرکت رو نام ببرید که فی سیبل الله کار میکنن.
ممنون

سرور ها اختصاصی و حذف mod یکی از بزرگترین اشتباهات infinity Ward بود که انجام داد
البته برا نسخه pc چون نسخه کنسولی همیشه اینطور بوده
بحث فی سیبل الله هم نیست حالا هرکی اصلی میخوره یا دزدی درکل MP بازی به نظر من فنا شد:smile:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ممنون بابت خبر برای همین کارشون هم اعتراضات زیادی هم از سوی کاربرها شد در سایتها که طی اعتراضی که 37.000 نفر امضا کردند که به فروش زیاد این بازی امید ندارند و اگه بازی در سریهای قبل فروش چشم گیر داشته به خاطر گیمرهای PC بوده این حرکت به خاطر این حرکت عجیب Infinity Ward بود

و در همین راستا هم رقیب اصلی این بازی یعنی DICE, در صحبتی که با Twitter داشته کفته ما Dedicated Server FTW و خیلی چیزهای دیگرا در بازی قرار دادیم

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من درست نیوفتاد قضیه چیه یعنی مولتی پلیر چی میشه :D یه توضیح بدید من میخواستم با چند تا از دوستان نسخه ارجینال رو بگیریم یه توضیح جامع به من بدید چه بدیهای داره این اتفاق

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
والا با Demo هایی که من از Bad Company 2 دیدم، Multi ایش از COD هم بیشتر حال میده.

میزنیم تو کار Bad company2 !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر