نسخه رایگان آنریل انجین 3 Unreal Developemnet Kit

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
آقا من اومدم این آموزش رو بگیرم اما فرمتش تو pc من قاط زده لطفا zip شدش رو بزارید.
ممنون.
من میخوام mafia 3 رو بسازم:d:d=))=))
البته جدا از شوخی میخوام یه بازی هر چند کوچیک بسازم;;)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
آقا من اومدم این آموزش رو بگیرم اما فرمتش تو pc من قاط زده لطفا zip شدش رو بزارید.
ممنون.
من میخوام mafia 3 رو بسازم:d:d=))=))
البته جدا از شوخی میخوام یه بازی هر چند کوچیک بسازم;;)
سلام.
برای مشاهده ی این متن شما به نرم افزار Adobe Readerاحتیاج دارید که میتونید ورژن 9.4.0رو از لینگ زیر دانلود کنید.
اینجا
رمز فایل
www.p30download.com

آخرین ویرایش:

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
هي.....
ياد دوران جاهليت (بازي سازي :d) بخير .....
دمت گرم داداش كار خيلي خوبي رو شروع كردي چون آموزشاش خيلي كمن فقط قربون دستت آموزشي براي ايمپورت كردن آبجكتاي سه بعدي به بازي رو نوشتي؟ يا قصد نوشتن داري؟

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
چند تصویر از این انجین

my63dzgsjxkuf85rs0dm.jpg

vjhlw6r3gusme8di096.jpg

33rgsx4hl8p0090br5f9.jpg

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
من قصد دارم تفریحی یه بازی واسه خودم درست کنم :d
سه عدد سوال:
1- زبان برنامه نویسی موتور چیه؟؟؟
2- یه لینک درست حسابی ***** نشده بدید بی زحمت
3- از کجا میشه کد های مخصوص برنامه نویسی موتور رو گرفت مثلا یه سری کد های پیش فرض برای کاراکتر که تو اکثر موتور ها فکر کنم یه چیزایی گذاشتن
4- :| :| اگه یکی کاره گرافیکی بلد نباشه ولی برنامه نویسی بلد باشه مثل بنده پوسته گرافیکی از کجا تهیه کنه برای تفریحی بازی درست کردن

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
من قصد دارم تفریحی یه بازی واسه خودم درست کنم :d
سه عدد سوال:
1- زبان برنامه نویسی موتور چیه؟؟؟
2- یه لینک درست حسابی ***** نشده بدید بی زحمت
3- از کجا میشه کد های مخصوص برنامه نویسی موتور رو گرفت مثلا یه سری کد های پیش فرض برای کاراکتر که تو اکثر موتور ها فکر کنم یه چیزایی گذاشتن
4- :| :| اگه یکی کاره گرافیکی بلد نباشه ولی برنامه نویسی بلد باشه مثل بنده پوسته گرافیکی از کجا تهیه کنه برای تفریحی بازی درست کردن
سلام
این موتور هم باهاش میشخ بدون کد بازی ساخت هم با کد هیچ فرقی هم با هم ندارن که مثلا من بگم تو کد دستتون بازتره و...
لینک هم آخرین نسخه یعنی 4.9 پیشمهاد من سایتشه که خب ******
کدهاشم هم تو سایتش میشه پیدا کرد ولی الن همه دنبال اینن بدون کد بسازن برای یونیتی هم پکیجی دادن که دیگه توش کدنویسی نیاز نیست
این موتور برای بازی تفریحی ساختن به هیچ وجه بدردتون نمیخوره باید یه گروه داشته باشید اگه کارتون تفریحیه برید سراغ یونیتی

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
سلام
این موتور هم باهاش میشخ بدون کد بازی ساخت هم با کد هیچ فرقی هم با هم ندارن که مثلا من بگم تو کد دستتون بازتره و...
لینک هم آخرین نسخه یعنی 4.9 پیشمهاد من سایتشه که خب ******
کدهاشم هم تو سایتش میشه پیدا کرد ولی الن همه دنبال اینن بدون کد بسازن برای یونیتی هم پکیجی دادن که دیگه توش کدنویسی نیاز نیست
این موتور برای بازی تفریحی ساختن به هیچ وجه بدردتون نمیخوره باید یه گروه داشته باشید اگه کارتون تفریحیه برید سراغ یونیتی

1-خب اخه من فقط با turbo c++ یا visual c++ برنامه نویسی کردم یه بازی دو بعدی ماشین رونی ساختم با زبان های دیگه تاحالا کار نکردم برای همین برام مهم بود چه زبانی میخواد
2-اخه مشکل اینه اگه بخوام مثلا یه کاراکتر با قدرت های خاص درست کنم که پیش فرضش نباشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟
3-اون بکیچ یونیتی رو از کجا نسخه سالمشو تهیه کنم؟؟؟؟
4- بعد یه سوال یونیتی بهتره یا کرای انجین... کرای انجین بدون برنامه نویسی میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر