نسخه جدید انجمن های سایت

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
برو توی پروفایل خودت. روبروی تب های "پیام بازدیدکننده" و "دوست" و ... علامت یک پالت نقاشی هست، روش کلیک کن

یه مشکلی دارم. رفتم تو منوی "تنظیمات کلی" و روز شروع هفته رو شنبه انتخاب کردم.
حالا وقتی میخوام برم تو منوی "جدیدترین ها" میگه پیغام جدیدی وجود ندارد، اما هنوز "اخرین ارسالها" درست کار میکنه.

اصلا برای چی روز شروع هفته باید یکشنبه باشه؟ :d
برو همون تنظیمات کلی پایین صفحه و محتویاتی که در جدیدترین ها نمایش داده شوند: را مشخص کن.

روز شروع هفته برای تقویم سایت هست (که استفاده رد اینجا نمی شه) و ربطی به جستجو نداره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
واحد پول برای تمدید اشتراک دلار امریکاست. بعد از انتخاب کردن ایراد میگیره که "واحد پول اشتباه انتخاب شده است".

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
برو همون تنظیمات کلی پایین صفحه و محتویاتی که در جدیدترین ها نمایش داده شوند: را مشخص کن.

روز شروع هفته برای تقویم سایت هست (که استفاده رد اینجا نمی شه) و ربطی به جستجو نداره.
ممنون درست شد. با اینکه قبلا هم هیچ گزینه ای توش فعال نبود، اما همه رو نشون میداد

این مشکل هم تو پیوست واضحه دیگه. از قالب مشکی استفاده میکنم

Attachments

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    3.5 KB · مشاهده: 9

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آقا آخرین پستها و تاپیک هایی که هر کسی میزنه چرا تو پروفایلش نیس ؟ یا هس من نمیدونم ؟
یه راهنمایی بنمایید

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
درود مشکلات قبلی حل شده امیدوارم پیشنهادات بچه ها در جهت بهبود قاب سایت واقع بشه
اگه امکانش هست
[h=4]فهرست علائم و آیکون ها[/h]را رنگ هاشو کمی پر رنک گنید تو قاب سفید خیلی کم رنگ هستند و برای قسمت های مهم یک خط پر رنگی طراحی کنید الان چون قاب سفید هست زیاد مشخص نیستند

آقا آخرین پستها و تاپیک هایی که هر کسی میزنه چرا تو پروفایلش نیس ؟ یا هس من نمیدونم ؟
یه راهنمایی بنمایید
زیر عکس پروفایلتو نگاه کن می بینیش

1370

کاربر سایت
Mar 1, 2011
51
نام
سامان
واقعا سايت زيبا و ديدني شده.دست همتون درد نكنه!:)
فقط اين شكلكها با تاخير ظاهر ميشن علت چيه؟!:d اعتصاب كردن؟:-/:d

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
@ Navid مرسی ندیده بودم :d
----------
آقا این ذخیره سازی نوشته عالیه . الان کلی چیز نوشته بودم حواسم نبود صفحه رو ریفرش کردم همه چیز پاک شد ! ولی سریع بازیابی کردمش ! ایول آقا . ایول ! :d

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
ديگه مثل سابق نشون نمی ده چند درصد صندوق پيغام خصوصی پر شده...الان من پی امم 24 ساعت 100% پر شده بود ولی نفهميدم چون مثل سابق نمی نوشت پر شده...
لطفا اين مشكل رو برطرف كنيد.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ديگه مثل سابق نشون نمی ده چند درصد صندوق پيغام خصوصی پر شده...الان من پی امم 24 ساعت 100% پر شده بود ولی نفهميدم چون مثل سابق نمی نوشت پر شده...
لطفا اين مشكل رو برطرف كنيد.
سهیل جان اون نواری که نشون میداد چقدر صندوق پستیت پر هستش دیگه بالای صفحه نیست و بجاش اومده پایین صفحه قرار گرفته

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
اقا واقعا تغییرات زیاد و کاربردی بوده دستتون درد نکنه
دوستانی که آدرس http://forum.bazicenter.com یا سایر آدرس های سایت براشون باز نمی شه لطفاً cache مرورگرشون رو که در تنظیمات مرورگر قرار داره رو پاک کنن تا مشکل رفع بشه.
فقط ای کاش این پیغام رو تو صفحه ی اصلی سایت هم می ذاشتین الان دو روزه که میام ولی نمی تونستم بیام تو فروم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر