نسخه جدید انجمن های سایت

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام خسته نباسید*:dمدیر های سایت کاربران سایت همه همه
اگه میشه چند تا قالب به سایت اضافه کنید..قالب سفیده منو یاد یه سایته دیگه میندازه..حس بازی سنترو بهم نمیده:dقالب مشکی هم آدم گیج میشه.......البته مشگیه نسبت به سفید بهتره یکی دوتا دیگه هم اضافه کنید باشه:d

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
با سلام
خدمت مدیریت بازی سنتر
ضمن تشکر از زحمات شما نظرات خودم را بیان می کنم
1- فروم در قسمت تنظیمات گاها دچار مشکل می شود. این تنها ایرادی بود که من دیدم. و در کل سایت بهبود داشته.
:):):):) :):):):)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
درود خسته نباشی اشکان جان
اول اینکه فکر کنم این تعقیرات لازم بود بعد از چند سال شاید اولش برای بعضی ها سخت باشه ولی عادت می کنید چند تا پیشنهاد داشتم وسوال
1:این قسمت بلوک آخرین ها به سمت چپ انجمن های سایت اضافه شده را اگه میشه به قسمت پایین یا بالا منتقلش کنید چون الان تقریبا تا نصف صفحه اصلی فروم را پر کرده بعد نصف بیشتر صفحه سمت چپ خالی هست
این هم تصویر برای درک بهتر

2:این ساعت سایت واقعا اصلا به چشم نمیاد اون پایین هست اگه امکانش هست منتقلش کنید به سمت بالا سمت چپ صفحه
2: ادیتور جدید،را من هر چی گشنم پیداش نکردم تو تنظیمات دقیقا جاش کجاش یا برا من اینطوری شده !!!!!!!!!!
3:این ستاره ها به نظرم نوار سبزشون خیلی جالب نیست و البته اندازه ستاره ها خیلی کوچک هستند در ضمن سیستم لول سایت تا شماره چند هست !!!!!!!!!!!!
4:تعداد ستاره ها را هم اگه بشه عوض کرد یعنی مثل سیستم قبلی بعد از یک مدت توقف نکنه به نظر خیلی بهتر هست
برای می تونید از لول 8یا 9 به بعد هر 1000 امتیاز 1 ستاره اضافه کنی
1) یه دکمه در کنار بلوک ها (سمت چپ) اضافه شد که می تونین بلوک رو ببندین یا باز کنین از این به بعد.
2) ساعت جای مناسبی در بال براش وجود نداره.
3) ادیتور انتخاب کردنی نیست که. همین الان شما از ایدتور جدید داری استفاده می کنی.
کمی قالبش آشنا به نظر میاد !

http://www.vbiran.ir/thread6405.html
یادم نمیاد جایی گفته باشیم که این قالب طرحش اختصاصی هست! تمام قالب های قدیمی سایت هم قالب های آماده بودن. تازه این قالب به نسبت قبلی ها خیلی تغییرات درش داده شده. اگر مثلاً فکر می کنی قالب از این سایت فارسی برداشته شده که سخت در اشتباهی چون همین سایت قالباشو از سایت های خارجی می گیره.
متاسفانه این افکار بچگانه چیزی هست که همه جا هست و کاریشم نمی شه کرد.

• Like
Reactions: shefer

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
سلام و خسته نباشید:
من از فایرفاکس 5 استفاده میکنم و مشکلی که هست اینه که امکان جدید سایت یعنی
"بازگردانی محتوای ذخیره شده" برای من وجود نداره. و همونطور که گفتم از مرورگر پیشنهادی خودتون استفاده میکنم. چه علتی ممکنه داشته باشه؟

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
خیلی بهم ریختس که
gnpc7ywsblrq54bs8k3b.jpg

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام و خسته نباشید:
من از فایرفاکس 5 استفاده میکنم و مشکلی که هست اینه که امکان جدید سایت یعنی
"بازگردانی محتوای ذخیره شده" برای من وجود نداره. و همونطور که گفتم از مرورگر پیشنهادی خودتون استفاده میکنم. چه علتی ممکنه داشته باشه؟

شما هر چیزی که بنویسید که همون لحظه ذخیره نمی شه. حدوداً هر 45 ثانیه یکبار مطالب نوشته شده ذخیره می شن. وقتی هم ذخیره می شن یه نوشته زرد زیر ادیتور می یاد. بعد دکمه بازگردانی محتوای ذخیره شده وقتی میاد که شما پنجره رو ببندی و دوباره او نتاپیک رو باز کنی. وقتی داری توی ادیتور چیزی می نویسی که اون نماید.
خیلی بهم ریختس که
gnpc7ywsblrq54bs8k3b.jpg
درست شد.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
لطفا اگه امکان داره (تعداد پست ها برای نمایش در هر صفحه) را به 40 یا 50 نوشته (پست) در هر صفحه برسونید (مثل اکثر فرومهای دیگه) تا کمتر صفحه باز کنیم D:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
چ
1) یه دکمه در کنار بلوک ها (سمت چپ) اضافه شد که می تونین بلوک رو ببندین یا باز کنین از این به بعد.

3) ادیتور انتخاب کردنی نیست که. همین الان شما از ایدتور جدید داری استفاده می کنی.

.
اشکان جان منظورم این هست که نوشتی متوجه نشدم ؟ میشه بیشتر توضیح بدید
صفحه پروفایل کاربران به طور کلی دستخوش تغییر و تحول شده است، به همین دلیل کلیه شخصی سازی های پروفایل حذف شده و کاربران Premium بایستی مجدداً با استفاده از ادیتور جدید، صفحه خود را ویرایش کنند
الان شخصی سازی حذف شده من می خواهم پروفایلم مثل قبل ویرایش کنم و رنگ هاشو عوض کنم و تصویر قرار دهم همون شخصی سازی منظورم هست چطوری می تونم صفحه خود را ویرایش کنم !!!!!!!!!!دقیقا باید کدوم قسمت برم برای این کار !
بعد این دکمه که گفتی در کنار بلوک ها سمت چپ اضافه شده که می تونید بلوک ببندید خیلی چیز خوبی هست واقعا فقط عالی بودولی یک مشکل بر خوردم من الان بستمش دیگه ناپدید شده و نمیشه دوباره بازش کنم :-/

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
لطفا اگه امکان داره (تعداد پست ها برای نمایش در هر صفحه) را به 40 یا 50 نوشته (پست) در هر صفحه برسونید (مثل اکثر فرومهای دیگه) تا کمتر صفحه باز کنیم D:
توی بخش "تنظیمات کلی" (زیر مجموعه "عملیات انجمن") میتونین تعدادش رو تا 30 پست توی هر صفحه افزایش بدین.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
الان شخصی سازی حذف شده من می خواهم پروفایلم مثل قبل ویرایش کنم و رنگ هاشو عوض کنم و تصویر قرار دهم همون شخصی سازی منظورم هست چطوری می تونم صفحه خود را ویرایش کنم !!!!!!!!!!دقیقا باید کدوم قسمت برم برای این کار !
برو توی پروفایل خودت. روبروی تب های "پیام بازدیدکننده" و "دوست" و ... علامت یک پالت نقاشی هست، روش کلیک کن

یه مشکلی دارم. رفتم تو منوی "تنظیمات کلی" و روز شروع هفته رو شنبه انتخاب کردم.
حالا وقتی میخوام برم تو منوی "جدیدترین ها" میگه پیغام جدیدی وجود ندارد، اما هنوز "اخرین ارسالها" درست کار میکنه.

اصلا برای چی روز شروع هفته باید یکشنبه باشه؟ :d

• Like
Reactions: hosein me

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
چ
اشکان جان منظورم این هست که نوشتی متوجه نشدم ؟ میشه بیشتر توضیح بدید

بعد این دکمه که گفتی در کنار بلوک ها سمت چپ اضافه شده که می تونید بلوک ببینید خیلی چیز خوبی هست واقعا فقط عالی بودولی یک مشکل بر خوردم من الان بستمش دیگه ناپدید شده و نمیشه دوباره بازش کنم :-/
اینجا توضیح دادم در موردش:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=46444

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
یک نکته دیگه در مورد تفکیک متن اصلی با امضاء هست که واقعا آدم رو به اشتباه میندازه

مثلا همین پست 145 تو همین تاپیک رو نگاه کنید من فکر کردم این کاربر اسپم نوشته و داره یک جورایی توهین میکنه حتی میخواستم گزارش تخلف رد کنم که با دقت بیشتر فهمیدم این قسمتی که در مورد گوسفند نوشته جزء امضاش هست..!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=46443&p=1532458&viewfull=1#post1532458

نکته اول که مشکل از خود کاربراس و قبلا هم بود با قالب های مشکی.
در مورد دوم تاپیک های خوانده نشده بقلشون یه دایره نارنجی دارن که خیلی راحت و سریع قابل پیدا و جدا کردن با چشم هستن.

1- گفتم شاید بشه مثلا بعضی رنگ ها رو تو قالب مشکی به رنگ پیش فرض که سفید هست تغییر بدین (اتوماتیک) مثلا چه طوری وقتی اونهای که تو قالب سفید با خط مشکی مینویسند تو قالب مشکی تغییر به سفید میکنه همینطوری هم برای اون رنگ ها خاص اعمال بشه
2- خیلی عالی من ندیده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر