نسخه بتا بخش چند نفره Call of Duty: Black Ops3 رکورد تستر بتا کنسول ps4 را شکست

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
Call-of-Duty-Black-Ops-3.jpg

درود

هفته پیش نسخه بتا بخش چند نفره عنوانCall of Duty: Black Ops 3 در دسترس دارندگان کنسول ps4 قرار گرفت. شرکت اکتیویژن اعلام کرد که عنوان Call of Duty: Black Ops 3 رکورد تعداد تستر بتا بخش چند نفره یک بازی را در کنسول ps4 شکسته است.

اقای Rob Kostich معاون ارشد و مدیر عمومی از ندای وظیفه در این باره میگوید:
" ما به طرفداران اطمینان میدهیم بهترین بازی ممکن را در هنگام عرضه بازی به ان ها تحویل بدهیم. زدن رکورد بتا بخش چند نفره در کنسول ps4 نشان دهنده ی احساس هیجان طرفدران برای انجام بازی و همچنین کیفیت کار استودیو Treyarch است.

علاوه بر این به یاد داشته باشیداین بتا بخش کوچکی از تجربه کلی چند نفره و ان چیزی است که ما در 6 نوامبر به صورت یک بازی کامل منتشر میکنیم. کمپین درگیر کننده ، بخش چند نفره و مد زامبی"

در همین راستا، آقای Mark Lamia، مدیر استودیو Treyarch می گوید:

"ما در تلاش بودیم تا بازی را به دست مهم ترین افراد یعنی طرفدران برسانیم. ما نمیتوانیم به اندازه کافی از کسانی که در این نسخه بتا شرکت کردند و ما را از نظرات ارزشمند خود جهت ارایه بهترین کیفیت ممکن در زمان انتشار بازی اگاه ساختند تشکر کنیم.این بتا و ورود پرشور طرفداران ما را در این مسیر کمک کرده است."

اقای Adam Boyes ناشر و توسعه روابط سرگرمی کامپیوتری سونی امریکا هم گفت:

"انجام نسخه بتا توسط میلیون ها نفر از طرفدران کنسول پلی استیشن پاسخ بزرگی بود و ان نشان دهندی ترکیب قدرت پرفروشترین فرانچایز کنسولی با پرفروش ترین کنسول گیم حال حاضر است. علاوه بر این هیچ راه بهتری برای استقبال از فرانچایز ندای وظیفه به خانه جدید خود پلی استیشن 4 وجود نداشت."

طبق گفته دو کمپانی، با توجه به آمار و ارقام منتشر شده، نسخه بتا Call of Duty: Black Ops 3 بیشترین تعداد دانلود، دفعات بازی و مدت زمان تجربه را در نسخه بتا یک عنوان PS4 شکسته و میلیون ها نفر از دارندگان کنسول نسل هشتمی سونی این عنوان را تجربه کرده اند.

Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ ۶ نوامبر سال جاری برای پلتفرم های PS4، PC، Xbox one، Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
CoD هیچ وقت تغییرات بنیادین توی گیم پلیش نداره چون اصلا دلیلی برای این کار نیست! دقت کنید خود اینها هستن که این ژانر رو ساختن و هر لحظه اراده کنن میتونن بهترین FPS و ایضا خلاقانه ترین رو بسازن اما اگه نمیکنن تنها به خاطر نیاز مارکته! ان میلیون نفری که CoD بازی میکنن برخلاف دوستان هیتر دقیقا همین گیم پلی رو میخوان. پس حق با اکتیویژن هست که اقلیت مخالف رو اصلا حساب نکنه.

بنظرم هرکی FPS به قول خودش هاردکور تری میخواد میتونه بره مثلا Halo بازی کنه! مثل من که اصلا سمت CoD هم پیدام نمیشه.

ببخشید که این رو می‌گم امّا Treyarch ژانر First Person Shooter رو نساخته، بلکه استودیوهایی مثل Valve و id Software و Bungie بودن که از قدیم‌الایّام توی این ژانر فرمان‌روایی می‌کردن و استانداردهای این ژانر رو پایه‌گذاری کردن. بنابراین شخصاً Treyarch رو عددی حساب نمی‌کنم، چه برسه به پایه‌گذار FPS یا چیزی شبیه به این.
بحث تونستن رو هم که همه می‌تونن، در واقع تونستن اصلاً مهم نیست، مهم اینه که ما در عمل ببینیم یه بازی خوب ساخته شده؛ وقتی این اتفاق قرار نیست بیفته، تونستن‌شون به درد خودشون می‌خوره.
نکته‌ی اصلی اینه که این بازی داره نونِ نسخه‌های گذشته و اسم و رسمش رو می‌خوره وگرنه این‌همه بازخوردهای منفی (از جمله نمره‌ی میانگین افتضاح 5/10 بین 1800 رای از کاربرای Steam واسه‌ی همین Betaـیی که بعضی‌ها توی همین‌سایت دارن می‌گن خیلی‌خوب بود) دریافت نمی‌کرد. ما به عنوان یه گیمر باید انتقادات و نظرات خودمون رو به گوش بقیه و به‌خصوص سازنده‌ها برسونیم. این‌که بگیم خب بریم Halo بازی کنیم و بذاریم Acti بزنه COD رو به فنا بده رو قبول ندارم. خیلی‌ها هستن X1 ندارن، چه‌طوری Halo بازی کنن؟ اصلاً همین Halo هم از کجا معلوم اگه ما ساکت بشینیم، همین راه COD رو ادامه نده؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
جدیدا بعضی از دوستان مثل کوه رفتن پشت cod نمیدونم چرا شاید اتفاقی افتاده|-);;)
حرف های جدید هم میشنویم مثلا cod ژانر fps ر ساخت
دقت کنید خود اینها هستن که این ژانر رو ساختن
هر لحظه اراده کنن میتونن بهترین FPS و ایضا خلاقانه ترین رو بسازن
بنده اولین باری هست که میبینم این همه فش و لعنت تبدیل شده به تعریف و تمجید
بازی که تو هر تاپیک 100 تا فش میخورد بر اثر انحصاری معنوی تبدیل شده به این که ژانر fps ر آورد و اینکه اکتی میتونه خلاقانه ترین fps ر بسازه که پشت سره هم داریم میبینیم :d
اکتی به جز بانجی بقیه ی استدیو های خلاقش ر:d بهتره بریزه دور
یه فکت هست که هر شرکتی به خاطر منافعش تو این صنعت هست به این مورد کار ندارم ولی اینکه مسعله ای که خود اکتی گفته(کژوال بودن طرفدارن کد) ر هم دارن انکار میکنن بعضی ها (به هر دلیلی;;))خیلی جالب هست

آخرین ویرایش:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
حق می‌دم امام Half-Life 3 ظهور نکنه و سازنده‌ش با ترس و لرز بگه مردم دیگه این‌سبک بازی‌ها رو دوست ندارن. :-b
با این یه تیکه کاملا موافقم;)
البته The Last Of Us رو هم نباید فراموش کنیم! به هر حال اونم داستان محوره اما چه بسا ظرفدارای CoD پرستی! من دیدم که از TLOU به عنوان یه بازی حوصله سر بر و چرت و پرت(یا خدا دستام دارم میلرزن موقع تایپ این اراجیف کژوال ها:d) یاد میکنند!
به هر حال نظر من اینه که یه عده آدم عوام همیشه تو صنعت گیم هستند که تو هر دوره ای سمت یه بازی میرن حالا چند ساله که سمت CoD رفتن و اینجاست که کار رو سمت Half-Life و این سبک بازی ها خراب کرده.
اسم خودشونم گذاشتن گیمر چون مثلا تونستن کمپین CoD AW رو 3 بار تموم کنند:|/:)(دیدم که میگم...)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Treyarch از روز اول کارش اسکی رفتن از IW بود, جالبه هنوزم این اخلاقشون رو کنار نزاشتن و اسکی رو روی Respawn انجام میدن:))
"انجام نسخه بتا توسط میلیون ها نفر از طرفدران کنسول پلی استیشن پاسخ بزرگی بود و ان نشان دهندی ترکیب قدرت پرفروشترین فرانچایز کنسولی با پرفروش ترین کنسول گیم حال حاضر است. علاوه بر این هیچ راه بهتری برای استقبال از فرانچایز ندای وظیفه به خانه جدید خود پلی استیشن 4 وجود نداشت."
تبریک اندرو جون:d

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
Treyarch از روز اول کارش اسکی رفتن از IW بود, جالبه هنوزم این اخلاقشون رو کنار نزاشتن و اسکی رو روی Respawn انجام میدن:))

WAW و BO رو هم از روی IW اسکی رفته بودن؟ :|
اینکه این بازی با توجه به ویدیو هایی که ازش دیدم مضخرفی بیش نبوده هیچ شکی ندارم ( نظر شخصی :d) ، ولی فقط کافیه اون اکتی به یکی از استدیو های سازنده بگه که بازی رو برگردونه به دوره ی جنگ جهانی دوم، اون وقت هست که می بینید کرور کرور آدمی که دارن می نالن از این همه تفنگ های لیزری و ربات های پرنده و بپر بپر های اگزو اسکلتون و مضخرفاتی از این دست ، دوباره شروع میکنن به تعریف و تمجید از بازی! البته ممکنه در اون صورت به دلیل کندشدن گیم پلی (نسبت به این نسخه های اخیر) یه مقداری رو فروشش تأثیر بذاره ! شایدم به خاطر همینم هست که اکتی میترسه فروشش کم بشه که این نسخه های مضخرف رو داره میده تو بازار!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

BOI و WoW که جز بهترینای سری بودن و اصلا اسکی نبودن همین BOII ـم قبل TitanFall ریلیز شد :D

آخه این استدیوها که ما داریم ازشون اسم میبریم فقط اسمشون مونده وگرنه همین IW، استدیویی که MW1 و 2 رو ساخته چطور ممکنه یک بازی در سطح CoD Ghosts بسازن 8-|

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
CoD هیچ وقت تغییرات بنیادین توی گیم پلیش نداره چون اصلا دلیلی برای این کار نیست! دقت کنید خود اینها هستن که این ژانر رو ساختن و هر لحظه اراده کنن میتونن بهترین FPS و ایضا خلاقانه ترین رو بسازن اما اگه نمیکنن تنها به خاطر نیاز مارکته! ان میلیون نفری که CoD بازی میکنن برخلاف دوستان هیتر دقیقا همین گیم پلی رو میخوان. پس حق با اکتیویژن هست که اقلیت مخالف رو اصلا حساب نکنه.

بنظرم هرکی FPS به قول خودش هاردکور تری میخواد میتونه بره مثلا Halo بازی کنه! مثل من که اصلا سمت CoD هم پیدام نمیشه.

تنها چیزی که اینا ابداع کردن صحنه های سینمایی اسکریپت شده و همچنین صحنه هاییه که گیمر رو محدود به دیدن یک قاب زیبا در یک زمان خاص میکنه. که اینم ابداع کنندش Infinity Ward افسانه ای بود نه این Infinity Ward لنگ و چلاق یا امثال Treyarch.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
یک عده که حامی سر سخت BF بودن الان بعد از قرارداد جدید COD شدن حامی این بازی حالا نمی دونم چرا و بماند کاری نداریم ولی اکتیوژن درسته هر ساله عنوان COD رو عرضه میکنه ولی اینم باید در نظر بگیریم که سه استودیو مجزا دارن روی این عنوان کار میکنن که هر کدومشون سه سال زمان دارن که زمان قابل قبولی هست به نظر من باید تو نسخه های آینده با توجه به این زمان شاهد یک جهشی باشیم

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
بيخيال انحصاري معنوي و اين چرت و پرتا بشيد دیگه! خسته نشديد ؟!
وقتي يه بازي رو بدون هيچ تغيير و تحولي ميدن دست مردم و ميليوني ازش استقبال ميشه چرا بايد بيان يه خرج اضافي بكنن و بازي رو عوض كنن؟! واقعا چرا؟! شما خودت بودي ميليون ها طرفدارا رو كه به همين بازي كه شماها بهش ميگين اشغال رو ول ميكردي و ميچسبيدي به يكسري فن قديمي (تازه همون اونا هم بازی رو میخرن) ؟! :|
پ.ن: قابل توجه اونايي كه بعد از اين پست ميخوان مهر cod فن رو بزنن رو پيشوني ما بگم كه من از اولش هم cod باز نبودم و نخواهم شد !

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بيخيال انحصاري معنوي و اين چرت و پرتا بشيد دیگه! خسته نشديد ؟!
وقتي يه بازي رو بدون هيچ تغيير و تحولي ميدن دست مردم و ميليوني ازش استقبال ميشه چرا بايد بيان يه خرج اضافي بكنن و بازي رو عوض كنن؟! واقعا چرا؟! شما خودت بودي ميليون ها طرفدارا رو كه به همين بازي كه شماها بهش ميگين اشغال رو ول ميكردي و ميچسبيدي به يكسري فن قديمي (تازه همون اونا هم بازی رو میخرن) ؟! :|
پ.ن: قابل توجه اونايي كه بعد از اين پست ميخوان مهر cod فن رو بزنن رو پيشوني ما بگم كه من از اولش هم cod باز نبودم و نخواهم شد !
جواب شما در پست قبلی من بود
یه فکت هست که هر شرکتی به خاطر منافعش تو این صنعت هست به این مورد کار ندارم ولی اینکه مسعله ای که خود اکتی گفته(کژوال بودن طرفدارن کد) ر هم دارن انکار میکنن بعضی ها (به هر دلیلی;;))خیلی جالب هست
100% اکتی داره به نفع خودش کار میکنه و باید هم همین طور باشه ولی حرف من تغییر موضه ی بعضی از دوستان هست که دارن از cod طرفداری میکنن در صورتی که چند وقت پیش کد هیتر بودن ولی الآن شده خالق ژانر
;;) @Cloud Strife: چند وقت پیش:
جایاین آشغال منتظر CoD بعدی IW باشید
در حال حاضر:d:
دقت کنید خود اینها هستن که این ژانر رو ساختن
هر لحظه اراده کنن میتونن بهترین FPS و ایضا خلاقانه ترین رو بسازن
:|:)اینجاست که این جمله تیلور نقض میشه:
haters gonna
Hate, hate, hate, hate, hate:d
انقدر دوستان پست های زیر خاکی من ر بیرون میکشن یک بار هم من اینکار ر کنم:d

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
جواب شما در پست قبلی من بود

100% اکتی داره به نفع خودش کار میکنه و باید هم همین طور باشه ولی حرف من تغییر موضه ی بعضی از دوستان هست که دارن از cod طرفداری میکنن در صورتی که چند وقت پیش کد هیتر بودن ولی الآن شده خالق ژانر
;;) @Cloud Strife: چند وقت پیش:

در حال حاضر:d:

:|:)اینجاست که این جمله تیلور نقض میشه:
haters gonna
Hate, hate, hate, hate, hate:d
انقدر دوستان پست های زیر خاکی من ر بیرون میکشن یک بار هم من اینکار ر کنم:d
البته این بار دوم شمائه که پست های زیر خاکی کاربرهای بازی سنتر رو بیرون میکشی، منم میتونم برای دومین بار این کار رو در قبال شما انجام بدم که احتمالا برای دومین بار پست های جفتمون پاک میشه ;) واقعا عجیبه کسی که نه تنها U-turn زده بلکه حرفهای خودش رو هم طی دو سه ماه 180 درجه تغییر داده به دیگران گیر بده 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر