نحوه بازی کردن BF 3 -Aftermath

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
سلام من امروز BF 3 - afrermath رو خریدم و دانلود کردم اما چطوری باید با این نقشه های جدید بازی کنم؟؟؟ تو قسمت Multiplayer هم هیچی اضافه نشده ! حتی تو server browser هم چیزی نیست !

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام من امروز BF 3 - afrermath رو خریدم و دانلود کردم اما چطوری باید با این نقشه های جدید بازی کنم؟؟؟ تو قسمت Multiplayer هم هیچی اضافه نشده ! حتی تو server browser هم چیزی نیست !
باید Multiplayer 5 رو دانلود کنید به علاوه خود Aftermath ! حدود 3 گیگ میشن رو هم ...
به میدان جنگ واقعی خوش آمدی...

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دوستان BF 3 - afrermath قیمتش چنده ؟ با مایکروسافت پوینت باید از لایو خرید ؟
انلاین پس bf3 هشتصد پوینت هست ؟
ممنون

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان من تو کف بتلم!!!!!!!کسی انلاینشو بازی کرده بیاد 1راهنمایی کنه تا منم برم انلاین پسشو بگیرم
برای آنلاین بازی کردن بتل شما باید 800 پوینت آنلاینپس بازی رو خریداری کنید به علاوه آخرین آپدیت هایی که داده ، اگر بدون DLC بخوای بازی کنی فقط مولتی پلیر 5 رو دانلود کن اما اگر DLC ها رو هم می خوای بگیری باید اونا رو هم دانلود کنی...

دوستان BF 3 - afrermath قیمتش چنده ؟ با مایکروسافت پوینت باید از لایو خرید ؟
انلاین پس bf3 هشتصد پوینت هست ؟
ممنون
بله آنلاینپس 800 پوینت هست که باید برای خرید هم از طریق شیر کردن چیز پی ان استفاده کنید، قیمت Aftermath هم به تنهایی 1200 پوینت هست که 4 تا نقشه جدید و اسلحه زوبین هست...

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان از یه انلاین پس چند بار میشه استفاده کرد؟و اینکه چجوری از طریق سایت xbox انلاین پس میشه خرید؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان از یه انلاین پس چند بار میشه استفاده کرد؟و اینکه چجوری از طریق سایت xbox انلاین پس میشه خرید؟
از طریق سایت نمیشه خرید، آنلاین پس رو که بخری از زمانی که میخری تا زمانی که ایکس باکس داری می تونی ازش استفاده کنی;)

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
اول یک آپدیت 201 مگابایتی اول بازی و بعد آپدیت مولتی پلیر 5 و Rent a server حدود 3 گیگ میشن با هم ...

این 3 گیگ دانلود اجباریه ؟ یعنی اگه 201 مگابایت رو دانلود کنیم نمیتونیم بازی کنیم؟ بعد برا دانلودش میتونیم یه کم دانلود کنیم بعد کنسل کنیم اونوقت از ادامش میاد آخه من امتحان کردم مثلا یه برنامه رو گذاشتم برا دانلود بعد کنسلش کردم دفعه ی بعد که رفتم سراغش از ادامش اومده.میخوام ببینم اگه ارزش داره برم پوینت بگیرم براش

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
این 3 گیگ دانلود اجباریه ؟ یعنی اگه 201 مگابایت رو دانلود کنیم نمیتونیم بازی کنیم؟ بعد برا دانلودش میتونیم یه کم دانلود کنیم بعد کنسل کنیم اونوقت از ادامش میاد آخه من امتحان کردم مثلا یه برنامه رو گذاشتم برا دانلود بعد کنسلش کردم دفعه ی بعد که رفتم سراغش از ادامش اومده.میخوام ببینم اگه ارزش داره برم پوینت بگیرم براش
ارزش که بر میگرده به سلیقه شما به عنوان گیمر اما اگه نظر شخصی منو میخوای می تونم بگم بهترین بازی شوتر که انجام دادم همین بازی بوده. آپدیت 201 مگابایتی اول بازی رو انجام بدی می تونی بازی کنی اما سرور ها و سرباز های گیمر خیلی محدود هستن ، نیازی نیست به خودت فشار بیاری همه رو یکجا دانلود کنی چون با این نت های داغون ما چیزی جز اعصاب خورد کنی نیست! پیشنهاد می کنم اول مولتی پلیر 5 و بعد Rent a server رو دانلود کنی.
روش دانلود کردن هم خیلی ساده ست! شما وقتی یک فایلی رو برای دانلود میزاری در لایو، زمانی که شما روی داشبورد هستی دانلود شما فعال میشه و وقتی وارد هر بازی بشید خودش به صورت اتوماتیک استاپ میشه ! و وقتی شما دوباره به داشبورد بیای دانلود فعال میشه، نباید کنسل کنی ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر