نحوه بازی کردن BF 3 -Aftermath

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها جایی رو میشناسید که بازی رو lt3 و برنرمکس داشته باشه ؟؟ همون dvd مولتیش هم باشه کافیه
من bf3 رو برا lt2 دارم الان نمیتونم استفاده کنم :( تازه همینم اونموقع به زور گیر آوردم و 15 تومن پولشو دادم !! :d
نصب hd pack رو گرافیک مولتی پلیرش هم تاثیر داره دیگه ؟؟

یه سوال دیگه :
میشه اون 3 گیگی که اولش باید دانلود کنیم ( مولتی پلیر 5 و Rent a server ) رو قبل از خریدن آنلاین پس دانلود کرد ؟؟
اگه بشه که خوبه . میزارم کم کم دانلود شه تا بعد امتحانا اگه شد انلاین پس رو بگیرم و بیام :d ( اینترنت ذغالی )x)

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
بچه ها جایی رو میشناسید که بازی رو lt3 و برنرمکس داشته باشه ؟؟ همون dvd مولتیش هم باشه کافیه
من bf3 رو برا lt2 دارم الان نمیتونم استفاده کنم :( تازه همینم اونموقع به زور گیر آوردم و 15 تومن پولشو دادم !! :d
نصب hd pack رو گرافیک مولتی پلیرش هم تاثیر داره دیگه ؟؟

یه سوال دیگه :
میشه اون 3 گیگی که اولش باید دانلود کنیم ( مولتی پلیر 5 و Rent a server ) رو قبل از خریدن آنلاین پس دانلود کرد ؟؟
اگه بشه که خوبه . میزارم کم کم دانلود شه تا بعد امتحانا اگه شد انلاین پس رو بگیرم و بیام :d ( اینترنت ذغالی )x)

میتونی خودت تبدیلش کنی به lt3 فروشگاه اینترنتی هم همجا رو رفتم نبود یا باید با تماس با ما تو سایت های خوب سفارش بدی برات بیارن فکر کنم بازی شارک این کار رو انجام بده یا خودت تبدیلش کنی. نه اون 3 گیگ رو نمیتونی دانلود کنی تا آنلاین پس رو بزنی و فعالش کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر