نحوه اجرای همه بازی های Wii ( بازی های مشکل دار )

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
فحش میده :p

میگه : You are Stupid
کدوم ورژن نئوگاما هست؟
تا حالا چنین چیزی ندیده بودم!
بازی grand slam tennis
dvd هم princo
با همون برنامه imgburn هم میزنم.صفحه اولش EA میاد همونجا یهو یه لرزش پیدا میکنه وایمیسه. بازی تنیس قشنگ دیگه نداریم؟
می تونم ریجن بازی رو بپرسم؟

Ehsansal

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
virtua tennis 2009
با 4 رایت زدی.
بابا شاید iso خرابه.
موقع اکسترکت کردن هیچ اروری نمیده به iso
(خودت دانلود کردی دیگه؟؟)
با 4 هم زدم.نشد که نشد.iso از کجا بدونم خرابه؟خودم همون هایی که شما ها دانلود کردید رو دانلود کردم و موقع نصب و اکسترکت هم هیچ اروری نداد.کارشو کرد بعدم دستگاه رو ریست کرد بعد نصب.

کدوم ورژن نئوگاما هست؟
تا حالا چنین چیزی ندیده بودم!
می تونم ریجن بازی رو بپرسم؟

منم یکم دست کاری کردم همینو بهم گفت:biggrin1:
debugger رو که yes کردم این ارور رو میده
ریجن بازی هم palه

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
با 4 هم زدم.نشد که نشد.iso از کجا بدونم خرابه؟خودم همون هایی که شما ها دانلود کردید رو دانلود کردم و موقع نصب و اکسترکت هم هیچ اروری نداد.کارشو کرد بعدم دستگاه رو ریست کرد بعد نصب.

منم یکم دست کاری کردم همینو بهم گفت:biggrin1:
debugger رو که yes کردم این ارور رو میده
ریجن بازی هم palه
ببین
یه کاری کن .
AL.. DOL رو از تو ستینگ فعال کن(بزار رو DISC)
بعد موقع لاجچ میگه از چه DOL ی استفاده کنم تو با MAIN.DOL رو بزن تا لود کنه
اگه نشد هم یه راه حل بهت می گم که این بازی رو ول کنی بری یه بازی دیگه بازی کنی:biggrin1:(البته کار نشد نداره)

Ehsansal

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
ببین
یه کاری کن .
AL.. DOL رو از تو ستینگ فعال کن(بزار رو DISC)
بعد موقع لاجچ میگه از چه DOL ی استفاده کنم تو با MAIN.DOL رو بزن تا لود کنه
اگه نشد هم یه راه حل بهت می گم که این بازی رو ول کنی بری یه بازی دیگه بازی کنی:biggrin1:(البته کار نشد نداره)
اینا رو کردم.راه حا آخر رو فعلا در پیش گرفتم زدم تو کار virtual tennis;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بهتره که تنظیمات نئوگاما رو بزارید رو Defaultش. یعنی SD رو دربیارید و تنظیمات اولیه نئوگاما رو استفاده کنید.
اگه بازی پال هست پس قسمت Force Video رو بزارید رو پال.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام .
کسی میدونه این Prince of persia FOS همین جدیده ، از بازی های مشکل دار هست یا نه ؟

من اجراش میکنم بعد از اینکه لوگو و اینها رد میشه دستگاه کرش میکنه . بازی من مشکل داره یا دستکاری لازم داره ؟

اگر دستکاری لازم داره ، خیلی ممنون میشم ریفرنسش رو هم بدید تا بفهمم باید چه خاکی بر سر بریزم >:d<

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اگه كرش مي كنه با gecko جديده بيارش اگه بازم نشد بپر تو فروم ها ببين كسي همچين مشكلي داره اگه پيدا نكردي يعني از سورسه اما احتمالش كمه از سورس باشه اين كاري كه گفتم بكن ببين چي ميشه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام .
کسی میدونه این Prince of persia FOS همین جدیده ، از بازی های مشکل دار هست یا نه ؟

من اجراش میکنم بعد از اینکه لوگو و اینها رد میشه دستگاه کرش میکنه . بازی من مشکل داره یا دستکاری لازم داره ؟

اگر دستکاری لازم داره ، خیلی ممنون میشم ریفرنسش رو هم بدید تا بفهمم باید چه خاکی بر سر بریزم >:d<
سلام.
با چی اجراش می کنید که اینجوری میشه؟
به احتمال زیاد باید بازیتون خراب باشه چون اگه اشکال از نرم افزار و اینا باشه از همون اول نمیاد.

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
سلام دوستان
من یه بازی New Super Mario bros پچ نشده دارم که باید با Rev 17 بیاد.من Rev14 دارم.میشه یه پچ یا یه برنامه روی SD بریزم که با همین Rev14 بیاد؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان
من یه بازی New Super Mario bros پچ نشده دارم که باید با Rev 17 بیاد.من Rev14 دارم.میشه یه پچ یا یه برنامه روی SD بریزم که با همین Rev14 بیاد؟
نئوگاما R8 رو بریزین بعد این پچ رو بریزین رو اس دیتون و تو نئوگاما پچ رو فعال کنید:
http://wiigames.persiangig.com/neogamma.zip
تو اس باید پوشه ی NEOGAMMA باشه و داخل اون 3 تا فایل پچ باید باشن.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام.
با چی اجراش می کنید که اینجوری میشه؟
به احتمال زیاد باید بازیتون خراب باشه چون اگه اشکال از نرم افزار و اینا باشه از همون اول نمیاد.

USBLOADER
USB LOader GX
WiiFlow
CoverFLOW
NeoGamma

همشون اونجا که میرسه گیر میکنه ! ولی وقتی بازی رو میریزم روی SD و بعد مونت میکنم توی دیسک چنل اجرا میشه ! دیگه مخم هنگ کرده !

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
تا جايي كه مي دونم اين دستكاري جديده با gecko اخرين ورژنش ران كن خبرشو بده
2 تا از بازي هاي منم با هيچي جز gecko دزست اجرا نمي شن وسط بازي هم دقيقا گير مي كنن

Gecko فقط از روی دیسک اجرا میکنه ، و دستگاه من دیسک کپی نمیخونه . البته همون طور که گفتم وقتی از طریق مودچیپ مونت میکنم توی دیسک چنل کار میکنه .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Gecko فقط از روی دیسک اجرا میکنه ، و دستگاه من دیسک کپی نمیخونه . البته همون طور که گفتم وقتی از طریق مودچیپ مونت میکنم توی دیسک چنل کار میکنه .

به هر حال گفتم كه اينكه مشكل از سورس بازي باشه بعيده مگه از جاي پرتي دانلود كرده باشيد چون اگه نوك باشه سريعا خذف ميشه
چندين تا بازي هم هستن كه توي دموي اولشون هنگ مي كنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر