نحوه اجرای همه بازی های Wii ( بازی های مشکل دار )

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
حجم بازی کپی شده روی هارد 6.08 GB هست

یک چیزی رو دقت کنید موقع رایت بازی هایی که روی دیسک های 9 گیگی هستند ، اون هم Break Layer هست که باید سکتور دقیق رو موقع رایت معرفی کنید و گرنه کنسول بازی رو تشخیص نمیده یا بازی درست اجرا نمیشه .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یک چیزی رو دقت کنید موقع رایت بازی هایی که روی دیسک های 9 گیگی هستند ، اون هم Break Layer هست که باید سکتور دقیق رو موقع رایت معرفی کنید و گرنه کنسول بازی رو تشخیص نمیده یا بازی درست اجرا نمیشه .
ایشون وقتی از روی هارد هم مشکل دارن پس ربطی به Layerbreak نداره. چون موقع ریختن بازی روی هارد 8 گیگ رو یه جا میریزه نه به صورت دولایه.

haj.ali

کاربر سایت
Oct 17, 2005
36
نام
محمد
سلام
من وقتی میخوام بازی wii sport resort رو از روی هارد اجرا کنم دستگاه ریست میکنه !
ولی همه بازیهای دیگه رو میاره مثل mario galexy 2 .
نمیدونم مشکل از کجاست ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
من وقتی میخوام بازی wii sport resort رو از روی هارد اجرا کنم دستگاه ریست میکنه !
ولی همه بازیهای دیگه رو میاره مثل mario galexy 2 .
نمیدونم مشکل از کجاست ؟
با نئوگاما Alternate DOL رو بزارید روی دیسک و بازی رو با player.dol بیارید مشکل حل میشه.

k.tom

کاربر سایت
Aug 29, 2010
31
منم سونیک 4 رو نصب کردم،نصب شد ولی وقتی اجراش می کنم وی ریست می کنه.
ios هم 60 هست و فریمور u4
راهی داره ؟
به خاطره ios یا ... ؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من اين مشكل دولايه بودن رو دارم يكي بگي اندازه ي سكتور چند بايد باشه؟ ترجيحا توضيحات براي نرو باشه اين سونيكم تست مي كنم خبر مي دم

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سونيك رو تست زدم با همه iso گفته شده ريجن درست و چندتا سورس اجرا بشو نبود كه نبود دستگاه ريست مي شه راهي پيدا شد گزارش مي شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر