نحوه اتصال PS3 به اینترنت

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام
من میخوام الان ps3 رو از طریق مودم وایمکس یه اینترنت وصل کردم و هیچ مشکلی ندارم!
هم با سیم و هم بدون سیم

میخواستم بدونم چطوری میشه ps3 رو به کامپیوتر وصل کنم و کامپیوتر رو به اینترنت تا بتونم از چیز پی ان استفاده کنم!
آخه مودمم طوریه که نمیشه تنظیمات چیز پی ان رو روش گذاشت!

بعدشم اگه بتونم کامپیوتر رو به ps3 وصل کنم میتونم اطلاعات هارد رو از توی ps3 بخونم؟
(در ضمن از روش مدیا پلیر و library نتونستم استفاده کنم، ps3 رو نمیشناسه)

ممنون میشم کمک کنید

werty12

کاربر سایت
Jun 20, 2011
3
سلام دوستان میشه مودم روتر رو مستقیم به ps3 وصل کرد و به اینترنت رفت اگه میشه بیزحمت یه اموزش جامع واسه مودم با سیم بزارید(وایرلس نباشه)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان میشه مودم روتر رو مستقیم به ps3 وصل کرد و به اینترنت رفت اگه میشه بیزحمت یه اموزش جامع واسه مودم با سیم بزارید(وایرلس نباشه)
آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired ‏(
multipage.gif
1 2 3 ... آخرین صفحه)

arman-2

کاربر سایت
Dec 23, 2010
60
نام
????A
سلام .
ببخشید من جمعه قراره PS3 بگیرم و یه ADSL 128 kb دارم و یه سوالی هست که خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده ، میشه با 128 به راحتی آنلاین بازی کرد ؟!

و آیا LAN به همون قسمت Enternet میخوره ؟
بعد اگر بخوام پینگ خودممو بگیرم توی بخش CMD باید چه جمله یا کلمه ای تایپ کنم ؟!

ممنون میشم جواب بدید .

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
سلام .
ببخشید من جمعه قراره PS3 بگیرم و یه ADSL 128 kb دارم و یه سوالی هست که خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده ، میشه با 128 به راحتی آنلاین بازی کرد ؟!

و آیا LAN به همون قسمت Enternet میخوره ؟
بعد اگر بخوام پینگ خودممو بگیرم توی بخش CMD باید چه جمله یا کلمه ای تایپ کنم ؟!

ممنون میشم جواب بدید .

ping 4.2.2.4 -t

یا

ping 8.8.8.8 -t

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
دوستان کسی نیست کمک کنه
دیگه خسته شدم

میخواهم bad company 2 را آپدیت کنم ولی زمانی که بازی را میخواهم استارت کنم اون گزینه آپدیت نمیاد و بداخل بازی میره و به همین علت نمیتونم لایو بازی کنم
فایلش که 1.7 گیگابایت هم هست را دانلود کرده ام از طریق pc ولی از اون روشی که دوستان گفتند ps3prox نتونستم به دستگاه منتقل کنم آیا راه دیگری برای انتقال فایل دیتای بازی به کنسول هست
دوتا اینترنت از دو پروایدر جدا هم دارم ولی نمیشه !!!

ورژن دستگاهم 3.65 هستش

kami_jon

کاربر سایت
Dec 2, 2011
4
سلام دوستان من بعد از وصل شدن بیسیم به اینترنت وقتی سایت های فارسی رو باز میکنم حروف جدا و به صورت در هم نشون میده مثلا سلام رو م ا ل س نشون میده چجوری درستش کنم؟

یه سوال دیگه اینکه من میخوام یه جوری با هک multiman تروفی هام رو آپدیت کنم و پس اس ان اکانت بسازم چجوری میشه؟میشه هک رو پاک کنم و دستگاهو آپدیت کنم کارامو انجام بدمو بهد به ورژن 3.55 برگردونم تا هکش کنم؟
اگه قبلا" این سوالو کردن اگه میشه لینکشو بدین

آخرین ویرایش:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
مشکل وصل PS3 به اینترنت

سلام دوستان من یک بار ps3 رو به اینترنت وصل کردم بعد قطع شد حالا شش ماه بدون اینترت ام:((:((:((:((:((:((
از قرار معلوم همه مشکل dns دارن ما هم یکی :d سوالم اینه :
وقتی می خوام ps3 رو به اینترنت وصل کنم اولی رو قبول می کنه ولی دومی faile می شه و اررور dns می ده :-w زنگ زدم isp و dns رو گرفتم ولی بازم اررور می ده :-w وقتی می زنم easy روی wpa اررور می ده :-w همه ی این کارایی که می گید رو کردم سیگنالمم 100% ولی بازم اررور داد :-w از یکی شنیدم باید user و pass رو از isp بگیری ولی وقتی گفتم اونها گفتن ما اینها رو نمی دونیم خودمم نمی دونم :-w گفتم بهشون که user و pass همون شناسه کاربری و کد اشتراکه ؟ گفتن نه!!!!!! :-w ببخشید زیاد سوال کردم. لطفا کمک کنید من زیاد حرفه ای نیستم [-o<
یک چیز دیگه اگه با کابل وصل بشم نیازی به wpa هست ?؟?؟?؟?؟?؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر