نحوه اتصال PS3 به اینترنت

Orbit

کاربر سایت
Jan 11, 2009
41
سلام دوستان.اگه ميشه بگيد اين كابل كراس چی هست و اينكه برای آنلاين بازی كردن باPS3 حتما لازمه؟و از كجا ميتونم تهيه كنم؟

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام دوستان.اگه ميشه بگيد اين كابل كراس چی هست و اينكه برای آنلاين بازی كردن باPS3 حتما لازمه؟و از كجا ميتونم تهيه كنم؟
یه نوع کابل شبکه هست واسه اتصال دو کامپیوتر به صورت مستقیم ، آنلاین بازی کردن ربطی به کراس نداره شما دو راه واسه اتصال ps3 به نت داری یکی wired و یکی هم wireless برو به این لینک کامل توضیح داده شده.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
در کابل شبکه ۸ رشته وجود دارد که در چهار رنگ دو به دو بهم تابیده شده و درون یک غلاف (پوشش ) قرار دارند . در یک کابل معمولی (پچ کورد ) کابل ها دقیقا موازی هم وصل می شوند یعنی
رشته ۱ به ۱ ----- رشته ۲ به ۲ و الی آخر
ولی در کابل کراس شیوه چیدن به این صورت است
رشته ۱ به ۳ و رشته ۲ به ۶
نکته : اگر سوکت Rj45 که مخصوص کابل شبکه می باشد را در دست بگیریم به گونه ای که کانکتور های آن رو به بالا باشد شمارش رشته ها از سمت چپ شروع می شود ۸-۷-۶-۵-۴-۳-۲-۱
برای اتصال دو کامیپوتر و یا دو هاب به هم از این نوع کابل استفاده می شود.
;)

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام به اساتید
لطفا برای وصل شدن به لایو بوسیله وایمکس منو راهنمایی کنید
ممنون
ببین منظورت از LIVE همون PSN هست دیگه چون اینجا تاپیک PS3 هست و اگر بخوای با وایمکس وصل بشی به PSN نمیتونی چرا؟؟؟چون دلیلش رو واضح نمیتونم توضیح بدم وقتی وارد سایت میشی صفحه اصلی سایت اون پایین توضیح داده که با وایمکس نمیشه وصل شد

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
ببین منظورت از LIVE همون PSN هست دیگه چون اینجا تاپیک PS3 هست و اگر بخوای با وایمکس وصل بشی به PSN نمیتونی چرا؟؟؟چون دلیلش رو واضح نمیتونم توضیح بدم وقتی وارد سایت میشی صفحه اصلی سایت اون پایین توضیح داده که با وایمکس نمیشه وصل شد

با عرض معضرت صفحه اصلی *** می گه از مدیران درخواست ویرایش کردم که به *** مشون هم نبود ............. میشه وصل شین با wimax !!! به جان مادرم میشه ........ همین الان هم خودم وصلم ............ باید چه wire چه wireless همه تنضیمات دستگاه رو easy بزارین فقط باید همون روز از ( portal ( sign in رد شده باشین .......... حله ..........

مسئولین اول صفحه رو درست کنین :mad::wallbash:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
با عرض معضرت صفحه اصلی *** می گه از مدیران درخواست ویرایش کردم که به *** مشون هم نبود ............. میشه وصل شین با wimax !!! به جان مادرم میشه ........ همین الان هم خودم وصلم ............ باید چه wire چه wireless همه تنضیمات دستگاه رو easy بزارین فقط باید همون روز از ( portal ( sign in رد شده باشین .......... حله ..........

مسئولین اول صفحه رو درست کنین :mad::wallbash:
والا من خودم امتحان نکردم چون اینجا فعلا وایمکس نبوده و هنوز نمیدونم کثلا سرعتش چه جوریه خوبه؟؟شما راضی هستی؟؟؟یه ذره توضیح میده؟؟؟؟
یه نصیحت دیگه هم داشتم ناراحت نشی قبول دارم عصبانی هستی ولی با این پستی که دادی مطمئن باش یه اخطار بهت میدند یا 2 هفته BAN میشی.به هرحال ممنون بابت راهنمایی

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
والا من خودم امتحان نکردم چون اینجا فعلا وایمکس نبوده و هنوز نمیدونم کثلا سرعتش چه جوریه خوبه؟؟شما راضی هستی؟؟؟یه ذره توضیح میده؟؟؟؟
یه نصیحت دیگه هم داشتم ناراحت نشی قبول دارم عصبانی هستی ولی با این پستی که دادی مطمئن باش یه اخطار بهت میدند یا 2 هفته BAN میشی.به هرحال ممنون بابت راهنمایی

فکر نکنم که اینجا تاپیک مناسبی برای توضیح باشه ول از اونجا که ...................:-"
من در کل راضیم سرعتم 512 هست دانلودم 56-58 نه کمتر نه بیشتر و پینگم 260 هست و خیلی کم نوسان داره ....... اگه باز سوالی داشتین pm بدین در خدمتم .........:biggrin1:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
آره psn
چه سایتی نوشته که نمیشه ؟

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام خدا
سلام من همین الان میخواهم تماس بگیرم و برای ای دی اس ال اقدام کنم قبلش می خواستم چند گیگ فضای اما سرعت دویست و پنجاه و شیش الی پانصد و دوازده لوتوس رو بگیرم که تعرفه ها ی ارزانی داشته اما چند سال پیش از شهراد ای دی اس ال گرفتم ناراضی نبودم
الان هم قصد دارم صد و بیست و هشت نامحدود رو بگیرم هم با نت کار کنم هم وصل کنم بازی کنم...
می خواستم بدونم که اگه برای ای دی اس ال مودم وایرلس بگیرم مودم آنتن اما ای دی اس ال مشکلی برای نصب پی اس سه نداره؟ البته گذینه وایرلس رو داره اما این ای دی اس ال مودمش آنتنه
من برای گرفتن جوابم که چه سرعتی باید باشه و چه حجمی و از این قبیل از گوگل بگی تا یکی دوتا فروم سرچ کردم پیدا نکردم ممکن پاسخ شما بدرد من دیگه نخوره چون من دارم اقدام می کنم ولی این سوال را در سه جای قرار می دهم و لطف کنید اگر زحمتی نیست پاسخ را پخ کنید بیاد
اگر هم کار از کار گذشته بود که جواب این سوال ها بمونه شاید یکی استفاده کنه .
متشکرم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر