نا امید کننده ترین بازی چند سال اخیر !؟

ا امید کننده ترین بازی چند سال اخیر !؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    41
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
آخه یه چیزی بگید بگنجه.آخه بازی مزخرفی مثل Kane&Lynch امیدی بش بود که ما نا امید بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

What?!!! :eek: قبل از عرضه این بازی تو هر سایت گیم خارجی میرفتی تبلیغ این بازی بود....
کلی تریلر قشنگ و با کیفیت هم ازش پخش شده بود...
تقریبا همه واسه اومدنش لحضه شماری میکردن (تبلیغاتش در حد تبلیغاتی بود که واسه God Father شد)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
PES2008-2009
واقعا این دوتا بازی منو کلا از این سری زده کردند:(

قدیم PESمیزدم از فیفا زده بودیم-حالا زمونه بر عکس شده:love:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
pop نسبت به قسمت های قبل بد بود،اما اگه یک بازیه جدید جدید حسابش میکردیم شاید انقدر ناامیدمون نمیکرد : د ی
کمی تا قسمتی زیااااااااااااد آسون بود : د ی

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
Gears2 هم خیلی براش سر و صدا کردن, ولی الان که دارم بازی میکنم دقیقا حس میکنم همون بازی اوله با نقشه اضافه.
کجای GeoW 2 نا امید کنندس ؟ اگر هم تکراریه نا امید کننده که نیست ... که تکراری هم نیست وقتی یک بازی به اندازه ی کافی جذاب باشه نیازی به عوض کردن گیم پلی نداره .. البته که در GeoW 2 چیز های جدیدی مثل نبرد تن به تن هم اومده بود و به جذاب بودن بازی اضافه میکرد .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
والله من به شخصه انتظار دارم وقی یه بازی شماره 2ش میاد, یه تغییراتی توش ببینم در حدی که لایق "شماره 2" باشه. منظور من این بود که چیزی که بازی کردم (که البته هنوز تمومش نکردم) شبیه یه بسته الحاقی بود برای بازی اول و در اندازه شماره 2 نبود.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Gears2 هم خیلی براش سر و صدا کردن, ولی الان که دارم بازی میکنم دقیقا حس میکنم همون بازی اوله با نقشه اضافه.

والله من به شخصه انتظار دارم وقی یه بازی شماره 2ش میاد, یه تغییراتی توش ببینم در حدی که لایق "شماره 2" باشه. منظور من این بود که چیزی که بازی کردم (که البته هنوز تمومش نکردم) شبیه یه بسته الحاقی بود برای بازی اول و در اندازه شماره 2 نبود.
فکر کنم وقتی یه بازی ""بهترین انحصاری یه کنسول"" میشه حتما لیاقت و شایستگیش رو داشته. همین Gears 2 تازه پوزه بازی هایی مثل Fallout 3,MGS4و... رو هم از نظر امتیازی به خاک مالوند.
این همه بازی شماره 2 شون به درد نخور هست شما عدل اومدی به این بازی مظلوم و عزیز گیر میدی؟؟!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
البته من خودم بازي نكردم شماره ي دو رو
ولي تغييزات زيادي خوندم كه دادن توش مثل فيزيك نور پردازي و سايه ها . تكنيك هاي كاور گيري و مبارزه ....!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
این حرف های شما در مورد Rainbow Six Vegas 2 صدق میکنه نه در مورد GeoW 2 . :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر