نا امیدی کوجیما از کار 1 سال اخیرش

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
o0464ejymdhk41bs7ifx.jpg

I cannot bear, and cannot be positive. What I prepared minutely spending a year became meaningless
دیگه نمیتونم تحمل کنم و خوش بین باشم.چیزی که 1 سال صرف آماده کردنش کرده بودم،بی معنی در اومده.
این یکی از چند توییت آخر هیدئو کوجیما-بازی ساز محبوب و خالق سری MGS و ZOE-است که نشان دهنده عدم رضایت کوجیما از کار 1 سال اخیر خود است.
کوجیما قبلا به ساخت یک بازی "تابو" اشاره کرده و همچنین در پرده برداری سونی از NGP درباره یک بازی که بتوان آن را به طور یکسان روی PS3 و NGP بازی کرد صحبت کرده بود.
او همچنین قول داده بود بازی دو پلتفرمه اش را در E3 2011 که از 7تا 9 ژوئن در لس آنجلس برگزار میشود،رونمایی کند.
منبع

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
عکس تاپیک رو دیدم یاد یه چیزی افتادم ! این عکس مال اون زمانیه که کوجیما قرار دادی رو با مایکروسافت برای ساخت بازی برای کنسولشون(!) انعقاد کرده ؛ الآن این بازی همون Risingـه ؟ :D
اگه آره که خودکشی بر ماکرو واجبه ! :D
==============================
ZOE میخوایم :( زود باش استاد ...
از یه متاگیر هم با محوریت Old Boss )Old Big Boss:D) هم بدجور حمایت میکنیم :D خدایی آخر تیپ و استایل بود ... عجب صدایی داشت الله وکیلی .
اسنیک که مرد.
wut?؟

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
من منتظر روزشمارم بعد این ناامید شده ؟ :d :d :d
رایزینگ کار کوجیما نیست صد مرتبه شکر:d
نگرانش نباش:d
وای خدا یعنی میشه mgs5 رونمایی شه ؟؟؟ :coolgun: اگر mgs کالکشن هم تائید شه خیلی خوب میشه :d
چرا که نه؟فقط این دفعه دیگه ور میدارن OTACON رو میکنند نقش اصلی!:d
دیگه کسی نمونده!واقعا نمیدونم چطور میخوان داستان رو ادامه بدند.
اسنیک که مرد،رایدن که راجع به سایبرگ شدنشه،بیگ باس که دیگه چیزی ازش نمونده ناگفته بمونه،میمونه BOSS که اون هم ربط پیدا میکنه به قبل اسنیک ها و زمان کبرا یونیت که اصلا ربط خاصی به پروژه های متال گیر و فیلسوف ها(میهن پرستان) پیدا نمیکنه جز کشته شدن Sorrow توسط BOSS.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
احتمالا همین پروژه Cloud Computing بوده که دچار مشکل شده ، چون قبلا تو کنفرانس Playstation Meeting 2011 اعلام کرده بود داره روی این پروژه کار میکنه که مثلا اگر کسی داشته تو خونه PS3 بازی میکرده بتونه وقتی میره بیرون ادامش رو روی NGP بره . فکر میکنم ارزوی استاد براورده نشد

• Like
Reactions: SHePArd

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
این کوجیما کلا یه جوریه آدم خاصیه شاید می خواد یک حرکتی بزنه همه رو شگفت زده کنه

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
دلم برای این جنگولک بازی های کوجیما تنگ شده
الان دیگه داریم نزدیک E3 میشیم اگر دوباره سایتش رو آپدیت نکنه یعنی دیگه خبری نیست..؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دلم برای این جنگولک بازی های کوجیما تنگ شده
الان دیگه داریم نزدیک E3 میشیم اگر دوباره سایتش رو آپدیت نکنه یعنی دیگه خبری نیست..؟

اون وقت یک دفعه تو E3 پیداش میشه و نوع جدیدی از سر کار گزاشتن مردم رو نشون میده .:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دیگه نمیتونم تحمل کنم و خوش بین باشم.چیزی که 1 سال صرف آماده کردنش کرده بودم،بی معنی در اومده.

این چه جور ترجمه ایه؟ کجای متن نوشته شده "بی معنی در اومده"
ترجمه درستش میشه "بی معنی شد" که خیلی تفاوت داره با اون چیزی که شما نوشتی، به عبارتی دیگه میشه اینطور برداشت کرد که شاید کونامی یکی از پروژه هاش رو کنسل کرده.

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
این چه جور ترجمه ایه؟ کجای متن نوشته شده "بی معنی در اومده"
ترجمه درستش میشه "بی معنی شد" که خیلی تفاوت داره با اون چیزی که شما نوشتی، به عبارتی دیگه میشه اینطور برداشت کرد که شاید کونامی یکی از پروژه هاش رو کنسل کرده.
جناب ناظم هر کلمه که دقیقا معادلش تو یه زبون دیگه نیست و به نظر من اینجا مفهومش این بوده.
چه جالب! "became" معادل فارسی نداره؟
من میگم اینجا مفهومش این بوده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر