نا امیدی کوجیما از کار 1 سال اخیرش

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
o0464ejymdhk41bs7ifx.jpg

I cannot bear, and cannot be positive. What I prepared minutely spending a year became meaningless
دیگه نمیتونم تحمل کنم و خوش بین باشم.چیزی که 1 سال صرف آماده کردنش کرده بودم،بی معنی در اومده.
این یکی از چند توییت آخر هیدئو کوجیما-بازی ساز محبوب و خالق سری MGS و ZOE-است که نشان دهنده عدم رضایت کوجیما از کار 1 سال اخیر خود است.
کوجیما قبلا به ساخت یک بازی "تابو" اشاره کرده و همچنین در پرده برداری سونی از NGP درباره یک بازی که بتوان آن را به طور یکسان روی PS3 و NGP بازی کرد صحبت کرده بود.
او همچنین قول داده بود بازی دو پلتفرمه اش را در E3 2011 که از 7تا 9 ژوئن در لس آنجلس برگزار میشود،رونمایی کند.
منبع

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
من میگم اینجا مفهومش این بوده.

خوب شما كاملا اشتباه ميگي. كيوان هم كاملا درست معني كرد.

كوجيما گفته كه هر چي تو اين سال براي ساخت بازيش تلاش كرد در نهايت پر شد رفت. يعني به طور عاميانه معنيش ميشه ايني كه من نوشتم. حالا به قول كيوان يا Konami پروژش رو كنسل كرده و يا مثلا تو يه آتش سوزي هر چي ساخته بود سوخت و رفت و يا مثلا يكي از كارمندان شركت خيلي گشنش بوده و ديگه نتونسته تا ناهار صبر كنه نشسته پروژه كوجيما رو خورده.

اما دور از شوخي اينطور كه كوجيما گفته يه بلايي سر پروژش آوردن كه به نظر من ميشه حدس زد چه بلايي. داشته يه ZotE جديد ميساخته كه مدت هاست شايعش هم بود اما در نهايت Konami كنسلش كرده و مثلا جاش بهش دستور ساخت يه بازي ديگه از سري MGS كه پر فروش تر هست رو داده و در نهايت هر چي ايشون رشتن پنبه شده!

• Like
Reactions: Robin Hood

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
داشته يه ZotE جديد ميساخته كه مدت هاست شايعش هم بود اما در نهايت Konami كنسلش كرده و مثلا جاش بهش دستور ساخت يه بازي ديگه از سري MGS كه پر فروش تر هست رو داده و در نهايت هر چي ايشون رشتن پنبه شده!

چقدر هم من از یک MGS جدید استقبال میکنم .:d:x بهتر شرکت باید بدونه چی بسازه که طرفدار هاش منتظرش هستن یک MGS با حظور SNAKE قبل از MGS1 خدا میشه .:d:x

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
كوجيما گفته كه هر چي تو اين سال براي ساخت بازيش تلاش كرد در نهايت پر شد رفت. يعني به طور عاميانه معنيش ميشه ايني كه من نوشتم. حالا به قول كيوان يا Konami پروژش رو كنسل كرده و يا مثلا تو يه آتش سوزي هر چي ساخته بود سوخت و رفت و يا مثلا يكي از كارمندان شركت خيلي گشنش بوده و ديگه نتونسته تا ناهار صبر كنه نشسته پروژه كوجيما رو خورده.
خب این دقیقا همون در اومده میشه.:D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اسنیک که مرد،رایدن که راجع به سایبرگ شدنشه،بیگ باس که دیگه چیزی ازش نمونده ناگفته بمونه،میمونه BOSS که اون هم ربط پیدا میکنه به قبل اسنیک ها و زمان کبرا یونیت که اصلا ربط خاصی به پروژه های متال گیر و فیلسوف ها(میهن پرستان) پیدا نمیکنه جز کشته شدن Sorrow توسط BOSS.
بهه ، فك كردي خيال كردي؟ :d

استاد تا دلش بخواد ميتونه از دله اين قضيه داستان بريزه بيرون ، اصلا برداره Metal Gear ـه NES رو دوباره بسازه خودش كلي داستان ميشه.

از استاد هرچي بگي كم گفتي !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر