نام نهایی Natal رسما مشخص شد: Kinect

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
500x_slim3602.jpg

500x_kinect1.jpg

نام نهایی پروژه ناتال یا نتال بالاخره مشخص شد. در ابتدا تبلیغ مدل جدید Xbox 360 به همراه عبارت Kinect پخش شده و از طریق سایت VG247 کشف شد. دقایقی بعد، USA Today رسما از نام جدید پرده برداری کرده و تعدادی از بازی های Kinect را که شبیه Eye Pet و Wii Sports هستند با نام های Kinectimals و Kinect Sports معرفی کرد:
http://kotaku.com/5562418/project-natal-officially-renamed-kinect-more-games-revealed

خبر اولیه VG247 منبع:
http://www.vg247.com/2010/06/14/rumour-natal-is-called-kinect-new-360-form-factor-leaked-in-ad/

متن USA Today منهع:
http://www.usatoday.com/tech/gaming/2010-06-14-vidgame14_ST_N.htm

• Like
Reactions: rod

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
دستت درد نکنه سر صبحی مارو خوشحال کردی چند تا از بازی های مشخص شده :
Star Wars ( چه شود , امیدوارم تو e3 نشونش بدن :love: )
Disney game
dance title from MTV
Joyride که قرار بود مجانی باشه و برای دانلود بیاد حالا برای Kinect میاد و دیگه مجانی نیست :cheesygri

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
به نظر من اسم جدی تر و با مناسبت تری هستش و به خود XBOX و وجهش که به نوعی حرفه ای هستش میاد توهین به کنسولای دیگه نمیکنم ولی خوب بقیه و مخصوصا WII خیلی Casual میزنن.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,540
نام
کورش
مثل اينكه مدل جديد 360 حقيقت داره اين عكسه تو نت پخش شده . اگه واقعي باشه زيبا ميزنه !

مساله اینجاست که هر شکلی براش طراحی میکردن شما میگفتی زیباست. اینی هم که من دیدم اگر fake نباشه افتضاح ـه.

• Like
Reactions: nihilnigritude

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
گویا نام Kinect ترکیبیه از دو واژه‌ی connect به معنای "ارتباط داشتن" و kinetic به معنای "جنبشی یا وابسته به نیروی محرکه" .
در چند روز آینده احتمالا بازی‌های بیشتری برای Kinect معرفی میشه.
تا الان بازی هایی که برای kinect معرفی شدند، بیشتر تقلیدی بودند و نمونشون قبلا توسط Sony و Nintendo معرفی شده. امیدوارم بازی های جدیدی معرفی بشند که تفاوت های Kinect رو با Move و Wii بیشتر نشون بدند. در واقع بازی هایی می خوام که تمرکز کنند بر تفاوت های اصلی Kinect نسبت به بقیه ی Motion-Controller ها.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مساله اینجاست که هر شکلی براش طراحی میکردن شما میگفتی زیباست. اینی هم که من دیدم اگر fake نباشه افتضاح ـه.

نظر شخصیتونه . ولی میتونم بپرسم چرا افتضاحه . چون در کل زیاد فرقی ما اورجینالش نداره فقظ کلید پاور را کمی کشیدن بالا تر و یه قوس تیزتر بهش دادن که بنظرم قشنگتر شده مگر اینکه از نظر شما مدل اولی هم افتاح بوده باشه ؟
حالا قرار نیست سلیقه ی من با شما یکی باشه . حالا من میگم قشنگه چطور به شما برمیخوره واقعا برای من جای سواله ؟!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نظر شخصیتونه . ولی میتونم بپرسم چرا افتضاحه . چون در کل زیاد فرقی ما اورجینالش نداره فقظ کلید پاور را کمی کشیدن بالا تر و یه قوس تیزتر بهش دادن که بنظرم قشنگتر شده مگر اینکه از نظر شما مدل اولی هم افتاح بوده باشه ؟
حالا قرار نیست سلیقه ی من با شما یکی باشه . حالا من میگم قشنگه چطور به شما برمیخوره واقعا برای من جای سواله ؟!
فرخ اینجا دیگه نظر شخصی مخصی دخیل نیست. زشت یعنی زشت. یه چیز زشت باشه تو چشم همه زشته نه اینکه سلیقه ای باشه. دیگه نمیگم چون ایخس باخسه خوشگله به نظرت :-"

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ اینجا دیگه نظر شخصی مخصی دخیل نیست. زشت یعنی زشت. یه چیز زشت باشه تو چشم همه زشته نه اینکه سلیقه ای باشه.

واقعا اینطور فکر میکنی شما ؟! نمیخوام مثال بیارم ولی بیخیال شید تا نمایش کامل اونوقت فکر نکنم دیگه به این شدت بگید زشته ؟!

--------------------------------------------
تصاویر نهایی :
476.jpg

478.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر