شایعه نام عنوان بعدی استودیو WB Montreal فاش شد .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

به تازگی شایعه جدیدی از عنوان بعدی استودیو WB شعبه Montreal منتشر شده که به سرعت در حال دست به دست شدن است. این شایعه برای اولین بار در سال گذشته، توسط کارکنان Geeks Worldwide و یک نویسنده کمیک که بر روی این پروژه کار میکرد به گوش رسید. هویت این نویسنده همچنان ناشناس باقی مانده ولی میتوان حدس زد که Scott Snyder، نویسنده کمیک Court of Owls، شخصی است که این شایعه را برای اولین بار مطرح کرد.

بعد از انتشار کلیپی کوتاه از جانب استودیو در سالگرد 80 سالگی بتمن که شامل 4 نماد از گروه خلافکاران بازی میشد، Scott Snyder طی انتشار توییتی با متن " ارزش صبر کردن را دارد ... #bewarethecourtofowls " به این شایعات دامن زد. هر چند، این توییت اندکی پس از انتشار توسط خود او حذف شد ولی طرفداران توانستند از آن تصویری تهیه کنند.

حال شایعه جدیدی توسط فاش کننده معروف از وبسایت theGWW.com به نام New_WabiSabi منتشر شده که نشان میدهد نام عنوان بعدی این فرانچایز، Arkham Legacy خواهد بود و بازیکنان قابلیت استفاده از " تمامی " شخصیت های Batfamily را خواهند داشت.

از طرفی با توجه به اشارات استودیو و شخص Scott Snyder ، میتوان انتظار داشت که دیوان جغد ها (Court of Owls) نقش اساسی را در روند بازی ایفا کنند.

Batman Arkham Legacy، قرار بود تا نام عنوان لغو شده این استودیو با محوریت شخصیت Damian Wayne قرار بگیرد. دامنه رسمی مربوط به این عنوان در سال 2016 به صورت محرمانه توسط WB Games به ثبت رسید و در سال 2019 برای بار دوم به روز شد. با مراجعه به لینک این وبسایت، کاربر به لینک batmanreturntoarkham.com (وبسایت مربوط به دو عنوان ریمستر شده) منتقل خواهد شد که مدتی پیش از کار افتاد.

هر چند مانند همیشه باید احتمال کذب بودن این شایعات را در نظر گرفت، اما با توجه به تغییرات اخیر در وبسایت استودیو، ارسال ایمیل های تست پروژه به کاربران و همین طور فراوان شدن حجم شایعات، میتوان انتظار داشت که تا قبل از سال میلادی جدید اخبار رسمی از جانب استودیو منتشر شود.

منبع : لینک

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
خیلی خب بچه ها داریم نزدیک میشیم:D

WB Montreal new Instagram bio confirms the studio is working on "AAA DC Comics GAMES"

بیوی اینستاگرامشون بالاخره تایید میکنه که دارن یه چیزی میسازن توی دنیای DC:D

چنین مواقع یاد یه نفر تو فروم می افتم و اونم کسی نیست جز:

@Akiba :D

========================================================
هنوز باورم نمیشه نسل تموم شد و از اینا خبری نشد!!!!!!!:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چنین مواقع یاد یه نفر تو فروم می افتم و اونم کسی نیست جز:

@Akiba :D

========================================================
هنوز باورم نمیشه نسل تموم شد و از اینا خبری نشد!!!!!!!:|
سوژه ای شدیم سر این قضیه:))
کلا 3~4نفریم...هی هر لحظه منتظر بازی ایناییم:))

آخرش جای بتمن یه بازی از جوکر یا هارلی کویین که باهاشون حال نمیکنم(مخصوصا هارلی کویین)، تایید میکنند که در دست ساخته و تو افق محو میشم:|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اقا لایک نکنید پست اول رو خواهشا :|:D دیگه به کل از ذهنم پاک کردم مفهومی به نام WB Montreal و این پروژه مزخرف ـشون رو و هر بار که این تاپیک بالا میاد، سرم تا حد انفجار درد میگیره :|

دیگه گند ـش رو درآوردن به خدا. اینا نمیفهمن کش دادن تا یه جایی خوبه، بعدش لوس میشه. فقط منتظر یه اپیک فیل اساسی ـم که برم توییتر سر تا پاشون رو آراسته کنم :|

نگاه تو رو قرآن :| یه ماه از این پستم گذشت و بازم خبری از اینا نشد!

حالا امروز که هشتگ #RevealTheBatmanGameWB تو توییتر ترکید اصلا :D حتی یه عده هم هجوم بردن به پیج دولپورهای بدبخت، ولی مهم اینه که دیگه صدای ملت اساسی رسید این دفعه به ناشر. بسه دیگه خدایی! هر چی یه حدی ـش جالبه دیگه :D

چند روز پیش community manager ـشون رو انتخاب کردن، بعد bio پیج اینستاشون رو به روز کردن، ولی خودشون ساکت ساکت. بعد اون وقت مافیا رو میبینی، برای یه ریمستر چه کارایی که نمیکنن:

من که دیگه بریدم :D

پ.ن: البته کاری که ملت انجام دادن تو توییتر و ریختن تو پیج دولوپرا خیلی جالب نبود و به قول یه عده، همون قدر toxic بود که #ReleaseTheSnyderCut یه مدت ترند شد!
ولی دیگه مجبور میکنن آدم رو خدایی! یه سری هم میان این وسط ما رو entitled و طلب کار خطاب میکنن و متوجه نیستن فن بودن چه قدر سخته.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
نگاه تو رو قرآن :| یه ماه از این پستم گذشت و بازم خبری از اینا نشد!

حالا امروز که هشتگ #RevealTheBatmanGameWB تو توییتر ترکید اصلا :D حتی یه عده هم هجوم بردن به پیج دولپورهای بدبخت، ولی مهم اینه که دیگه صدای ملت اساسی رسید این دفعه به ناشر. بسه دیگه خدایی! هر چی یه حدی ـش جالبه دیگه :D

چند روز پیش community manager ـشون رو انتخاب کردن، بعد bio پیج اینستاشون رو به روز کردن، ولی خودشون ساکت ساکت. بعد اون وقت مافیا رو میبینی، برای یه ریمستر چه کارایی که نمیکنن:

من که دیگه بریدم :D

پ.ن: البته کاری که ملت انجام دادن تو توییتر و ریختن تو پیج دولوپرا خیلی جالب نبود و به قول یه عده، همون قدر toxic بود که #ReleaseTheSnyderCut یه مدت ترند شد!
ولی دیگه مجبور میکنن آدم رو خدایی! یه سری هم میان این وسط ما رو entitled و طلب کار خطاب میکنن و متوجه نیستن فن بودن چه قدر سخته.
کلا نشون میده که خارجیا هم پایه حمله تو فضای مجازی هستن و این خاصیت این فضاست و به ایرانی و خارجی ربط نداره. البته این عمل زشته.
ولی بعضی اوقات لازمه. همونطور که ریختیم سر کریر ،رو سر فیفا . که حقش بود اتفاقی که تو شش ماه انجام داد . رو 5 سال بود میگفتیم. انجام نمیداد.
اینم اینقدر اذیت کرد و هی از خودش نشونه میداد. توییت میزد.حقش بود .سر هر مراسمی یه توییت میزد. میگفتیم این سری واقعیه.

• Like
Reactions: mobile1199

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین

واقعا تبریک میگم! میخوان راجع به این صحبت کنن که چرا دوست دارن گیم بسازن! :D
جمع کنید باو... دیدن توییت ها داره به سمت عصبانیت ملت میره، گفتن یه جوری موقت جمع و جور کنیم قضیه رو.
سکته میکنی تهش با این بتمن. بی خیالش شو.از روزی که شایعات بتمن رو پوشش داده بودی.خودت نشسته بودی ،پای کار.
الان یه دوبعدی بتمن ساخته بودی.:D:D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سکته میکنی تهش با این بتمن. بی خیالش شو.از روزی که شایعات بتمن رو پوشش داده بودی.خودت نشسته بودی ،پای کار.
الان یه دوبعدی بتمن ساخته بودی.:D:D

آخه ببین خیلی حرفه! یه تعداد محدود آدم بشینن طی دو روز یه هشتگ رو "عملا" در حد همین صنعت گیم ترند کنن، بعد اینا واکنش ـشون این باشه! یه سری هم خرکیف میشن که استودیو واکنش نشون داده! اکانت همین استودیو 9 ماه پیش منو فالو کرد برگشتم توییت زدم که اتفاقا کارم رو جدی تر میکنم مِن بعد (در پخش کردن اخبار و لیک ها)، به دو ساعت نکشید آنفالو کردن و پستش هم تو یکی از همین تاپیک ها موجوده. ما ذوقمون سر اون قضیه در حد چند لحظه بود، اینا انگار دنیا رو بهشون دادن با یه توییت!

حالا بذار بگم ترجمه صحیح این توییت رو: " ما حالا حالاها قصد معرفی نداریم، فعلا هم با حواشی شما رو سرگرم میکنیم "! این قدر هم متوجه نیستن ملت که باو سر و ته این توییت بعد 6 ماه، صرفا برای این بود که هشتگ اعصاب همه رو خرد نکنه! فکر میکنن مثلا سازنده دلش سوخته...

اون وقت ریپلای هم میزنی به توییت که " تهش همین بود؟ " یه مشت بچه که اصلا معلوم نیست این مدت کجا بودن، جوری که انگار استودیو ارث باباشونه هجوم میارن بهت... که نه آقا! اینا واقعا لطف کردن در حق ما با این توییت! قدر نشناس نباش! (قدر نشناس =)) همون آرکهام اوریجینزـشون رو من روی تمام پلتفرم ها حتی Wii U گرفتم و بارها پلی دادم، بعد طرف که هیچ جایگاهی تو این community نداره میاد بد و بیراه میگه.)

من که دیگه بیخیال میشم تا زمانی که یه خبر رسمی برسه. هر چیزی لیاقت میخواد...

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
آخه ببین خیلی حرفه! یه تعداد محدود آدم بشینن طی دو روز یه هشتگ رو "عملا" در حد همین صنعت گیم ترند کنن، بعد اینا واکنش ـشون این باشه! یه سری هم خرکیف میشن که استودیو واکنش نشون داده! اکانت همین استودیو 9 ماه پیش منو فالو کرد برگشتم توییت زدم که اتفاقا کارم رو جدی تر میکنم مِن بعد (در پخش کردن اخبار و لیک ها)، به دو ساعت نکشید آنفالو کردن و پستش هم تو یکی از همین تاپیک ها موجوده. ما ذوقمون سر اون قضیه در حد چند لحظه بود، اینا انگار دنیا رو بهشون دادن با یه توییت!

حالا بذار بگم ترجمه صحیح این توییت رو: " ما حالا حالاها قصد معرفی نداریم، فعلا هم با حواشی شما رو سرگرم میکنیم "! این قدر هم متوجه نیستن ملت که باو سر و ته این توییت بعد 6 ماه، صرفا برای این بود که هشتگ اعصاب همه رو خرد نکنه! فکر میکنن مثلا سازنده دلش سوخته...

اون وقت ریپلای هم میزنی به توییت که " تهش همین بود؟ " یه مشت بچه که اصلا معلوم نیست این مدت کجا بودن، جوری که انگار استودیو ارث باباشونه هجوم میارن بهت... که نه آقا! اینا واقعا لطف کردن در حق ما با این توییت! قدر نشناس نباش! (قدر نشناس =)) همون آرکهام اوریجینزـشون رو من روی تمام پلتفرم ها حتی Wii U گرفتم و بارها پلی دادم، بعد طرف که هیچ جایگاهی تو این community نداره میاد بد و بیراه میگه.)

من که دیگه بیخیال میشم تا زمانی که یه خبر رسمی برسه. هر چیزی لیاقت میخواد...
سر کریر مود فیفا. ترند شدیم تا مدتها. اولین فییکس کریر بعد 2 ماه اومد. و فیکس ترکیب 5 ماه شد.
اونجا هم ea دید اوضاع خراب شد. دیگه توییت زد ما صدای شما رو شنیدیم. اینها یا هنوز به زمان معرفی نزدیک نشدن. یا برنامه خودشونو دادن به سونی یا ماکرو یا ign و gamespot
و برا همین نمیتونن چیزی رو معرفی کنن.
مثلا تو همین قضیه یه بچه 13 ساله هست مود realism رو میسازه و کریر بی نظیر میشه.یه بار پیشنهاد داده بود به مدیر روابط عمومی که من حاضرم بیام مجانی این رو درست کنم. اونجا گفته بود پروسه این کار متفاوته و گفته بود تو قضیه برنامه مسابقات اول درستش کرده بودن بعدا دیدن خراب شد ولش کرده بودن.
یعنی وقت برا تصحیح دوباره ea نگذاشته بود ولی بعد از اینکه ریختیم سرشون درست کردن. کلا زور باید بالاسرشون باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر