مودم adsl/ موو استارتر دیسک/ تبدیل 2 به 1 hdmi/ دو عدد کابل hdmi

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
مودم adsl porsche 911 wifi گارانتی تا 2013 jan 01 ......................./ سالم / از لحاظ ظاهری تمیز همراه سیدی اموزش کانفیگ به زبان فارسی ..................................................... قیمت 33000 تومان فروخته شد

لینک مشخصات:

Product

موو استارتر دیسک .................................................................................................. اکبند.............................................................................................. 9000 تومان

Hdmi سوییچ برای اتصال دو کنسول به یک پرت Hdmi با قابلیت سوویچ اتوماتیک و دستی.........................................................................................................14000 تومان فروخته شد

کابل hdmi 1.8 متری که جزییات مربوطه در تصویر مشخصه .....................................................2 عدد بسیار تمیز با جعبه........................................................... هر عدد 11000 تومان هر دو 22000 تومان فروخته شد

فوق العاده رو وسایلم حساس هستم و کسانی که با بنده معامله داشتند این رو تایید میکنند / هزینه ارسال به عهده خریدار هستش/ کسی همه رو با هم بخواد یه تخفیف کوچولو هم داره

DSC00638.jpg DSC00639.jpg DSC00631.jpg DSC00633.jpg DSC00632.jpg DSC00634.jpg

مودم فروخته شد
سوویچ Hdmi فروخته شد
هر دو کابل Hdmi فروخته شدند

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
کیفیتش خیلی عالیه / میشه گفت یه کابل پدر مادر داره با قیمت مناسب / سازنده براش اینقدر کیفیت اهمیت داشته که حتی محافظ های کانکتور رو هم استفاده کرده / این کابل ها 2 هفته کار کردن چند وقت پیش تصمیم گرفتم چیزای اضافی که دارم و بلا استفادست رو بفروشم چون هم پولشونو لازم دارم و هم اینکه کسی که به اینا نیاز داره با قیمتی مناسب ازشون استفاده کنه/ زمان ارزونی دلار من 15 گرفتم الان حسابشو بکنید چند باید باشه حدودا

من جنس بد به کسی نمیدم:)

UP

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
خیر به این قیمت نمیتونم بدم ، کابل ها نو هستند ........... منظورتون از سوال دوم رو متوجه نمیشم ولی قابل استفاده برای هر دستگاهی که خروجی HDMI داره هستش

up

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
Rating - 100%
2   0   0
من هم میدونم قابل استفاده برای هر دستگاهی هست.
منظورم از سوال دوم این هست که: توی عکستون، روی جعبه زیر کابل نوشته 360 و PC. حالا این کابل ها از همون نوع کابل های خاکستری داخل جعبه xbox360 elite با مارک microsoft هست؟ یا با اونا فرق داره؟ هر دو کابل جعبه دارن دیگه؟
چون من مشهد هستم باید کابل ها رو پست کنین مشهد که هزینش میشه 4 تومن.با این حساب اگه هردو کابل رو با هزینه پست جمعا میدین 25 تومان، من برمیدارمشون ازتون (پیشنهاد آخرم هست).
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر