مودم adsl/ موو استارتر دیسک/ تبدیل 2 به 1 hdmi/ دو عدد کابل hdmi

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
مودم adsl porsche 911 wifi گارانتی تا 2013 jan 01 ......................./ سالم / از لحاظ ظاهری تمیز همراه سیدی اموزش کانفیگ به زبان فارسی ..................................................... قیمت 33000 تومان فروخته شد

لینک مشخصات:

Product

موو استارتر دیسک .................................................................................................. اکبند.............................................................................................. 9000 تومان

Hdmi سوییچ برای اتصال دو کنسول به یک پرت Hdmi با قابلیت سوویچ اتوماتیک و دستی.........................................................................................................14000 تومان فروخته شد

کابل hdmi 1.8 متری که جزییات مربوطه در تصویر مشخصه .....................................................2 عدد بسیار تمیز با جعبه........................................................... هر عدد 11000 تومان هر دو 22000 تومان فروخته شد

فوق العاده رو وسایلم حساس هستم و کسانی که با بنده معامله داشتند این رو تایید میکنند / هزینه ارسال به عهده خریدار هستش/ کسی همه رو با هم بخواد یه تخفیف کوچولو هم داره

DSC00638.jpg DSC00639.jpg DSC00631.jpg DSC00633.jpg DSC00632.jpg DSC00634.jpg

مودم فروخته شد
سوویچ Hdmi فروخته شد
هر دو کابل Hdmi فروخته شدند

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
مودمه با تمام سرویس دهندگان سازگاری کامل داره دارم میفروشمش چون d-link 2750u گرفتم و دیگه این لازمم نیست 4 پرت با وای فای مفته 33 تومن تازه یه سال هم گارانتی داره/ از کابل ها و سوییچ برای اتصال کنسولهام به مانیتورم استفاده میکردم که با توجه به فروش کنسولها دیگه لازمشون ندارم

این خرت و پرت ها رو گذاشتم برای فروش چون میخوام 590 gtx geforce بگیرم و پولشون بهم کمک میکنه

Up

twtmtdt

کاربر سایت
Jan 16, 2011
11
نام
شاهرخ
Rating - 0%
0   0   0
سلام عزیز
من مودم رو 30 خریدارم اگر خواستی شمارت رو برام بفرست تا فردا معامله رو به صورت حضوری انجام بدیم.

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
برو بالا قیمت ها رو خیلی خوب میگم

خداییش جنس کابل ها هم خیلی خوبه

با خرید این بلوری ارزان قیمت میتونید از ان بجای دیسک لود استفاده کنید

Up