موتور جدیدREDengine 3 معرفی شد (تصویر احتمالی از ویچر 3 )

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
Witcher-3-600x337.jpg

درود
ساعاتی پیش شرکت CD Projekt red موتور جدیدخود که REDengine 3 نام دارد را رونمای کرد به همراه تصویری که احتمالا تصویری از Witcher 3 هست .
فناوری این موتور برای بازی های کنسول های نسل بعد هست به خصوص باز یهای RPG

این نمایش که در سایت Develop, روی داد شرکت CD Projekt نظرات خود را در خصوص REDengine 3 بیان کرد
اقای .Adam Badowski می گویید اگر به باز یهای RPG نکاه کنیم به 2 مدل تقسیم می شوند یک گروهی که بیشتر روی داستان تکیه می کند و محیط بازی را محدود می کنه و با محیط بزرگ طرف هستیم ولی داستان اهمییت کمتری دارد !
با موتور REDengine 3 داستان و محیط بزرگ را با هم ترکیب کرده و شاهد دنیای بزرگ تر و داستان با چندین موضوع خواهیم داشت !
همراه با شخصیت های باور پذیر و داستان های غنی و دنیای بزرگ که ساعت ها بدون لودینگ بتوان در ان قدم زد و بازی بسیار واقعی تر به نظر برسد.
با تشکر از همه طرفدارها و فن های در حال حاضر امکان استفاده از REDengine 3 برا ی ما وجود دارد و ما می توانیم بازی بسازیم که ارزوی طرفدارهای RPGباشد
احتمالا حرف های Badowski مربوط به بازی The Witcher 3 که در تاریخ February 5 معرفی خواهد شد .

موتور جدیداز بازی Cyberpunk 2077و ی بازی دیگر که به احتمال زیاد Witcher 3خواهد بود پشتیبانی خواهد کرد استودیو امیدوار است که این موتوربتواند به بازی های RPGکمک کند
در ضمن CD Projekt RED مدعی هست که این موتور این قابلیت را دارد که فاصله ببین CGI (دمو های از پیش رندر شده ) با باز ی را بسیار کم کند و بازی بسیار واقعی تر به نظر برسد !
منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این عکس خیلی شبیه به Withcer هست. اخه یکی از لوکیشن های بازی تا حدودی شبیه به همین عکس بود.

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خدا خیرشون بده ... واقعا تلاش هایی که تیم CD به علاوه کرایتک و اپیک میکنن جای تحسین زیادی داره ... این شرکت ها یک تنه نسل ها رو به جلو میکشن ... بقیه یاد بگیرن. جوهر امضای RE2 خشک نشده RE3 با قابلیت های بیشتر پا به میدان گذاشت.>:d

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
خدا خیرشون بده ... واقعا تلاش هایی که تیم CD به علاوه کرایتک و اپیک میکنن جای تحسین زیادی داره ... این شرکت ها یک تنه نسل ها رو به جلو میکشن ... بقیه یاد بگیرن. جوهر امضای RE2 خشک نشده RE3 با قابلیت های بیشتر پا به میدان گذاشت.>:d

تازه گفتن موتور قبلي رو تو همين سال عرضه مي كنند به صورت رايگان تا بقيه استفاده كنند

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
همراه با شخصیت های باور پذیر و داستان های غنی و دنیای بزرگ که ساعت ها بدون لودینگ بتوان در ان قدم زد و بازی بسیار واقعی تر به نظر برسد.
با تشکر از همه طرفدارها و فن های در حال حاضر امکان استفاده از REDengine 3 برا ی ما وجود دارد و ما می توانیم بازی بسازیم که ارزوی طرفدارهای RPGباشد.
:crying1:

TOTO68

کاربر سایت
Jul 9, 2011
57
نام
احسان
واااای دارم دیوونه میشم تا 4 روز دیگه!!!
باید رقابت خوفی رو بین ویچر 3 و DA 3 شاهد باشیم!!!
با نمام احترامی که برای DA قائلم ولی اصولا در حد رقابت با ویچر نیست.حداقل در این وضعیت

داستان اهمییت کمتری دارد !
با موتور REDengine 3 داستان و محیط بزرگ را با هم ترکیب کرده و شاهد دنیای بزرگ تر و داستان با چندین موضوع خواهیم داشت !
با تشکر از همه طرفدارها و فن های در حال حاضر امکان استفاده از R

فال اوت/اسکایریم ولی با یه قهرمان درست حسابی و با پس زمینه درست حسابی

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
با نمام احترامی که برای DA قائلم ولی اصولا در حد رقابت با ویچر نیست.حداقل در این وضعیت

چه وضعیتی دوست عزیز؟؟؟؟
دو شماره همش ازش اومده,یکیش معرکه بوده یکی هم خوب!!!
یه چیزی تو مایه های همین ویچر فقط برعکسش!!!
DA چیه دیگه دوباره بحث سرش راه افتاد
yahoo_4.gif
?

Dragon Age!!:d

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
واااای دارم دیوونه میشم تا 4 روز دیگه!!!
باید رقابت خوفی رو بین ویچر 3 و DA 3 شاهد باشیم!!!

با تمام علاقه ای که به DA دارم (واقعا عاشق DA هستم) اما هیچ رقابتی نمیتونه با ویچر بکنه !!! اول از همه که موتور DA3 واقعا بدنام هست(باگ و غیره) ، دوم هم EA و bioware سابقه طولانی از درس نگرفتن از اشتباهاتشون دارن و DA2 هم که ماشالا گالری اشتباهات بود !!!!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه چیزی تو مایه های همین ویچر فقط برعکسش!!!
منظورت الان این بود که Witcher 1 خوب نبود ؟ :D
witcher یکی از بهترین بازی های RPG توی اون سال بود و بزرگترین مشکلش باگ های فراوان بود که با پچ EE حل شد.

با حرفت هم موافق نیستم که DA2 خوب بود، DA2 فاجعه ای بود که اسم و رسم DA و bioware رو به خاک و خون کشید همین الانشم کسی که واقعا RPG باز باشه زیاد امیدی به DA3 نداره :D
btw من خودم فن دو آتیشه DA: Origins ـم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر