موتور جدیدREDengine 3 معرفی شد (تصویر احتمالی از ویچر 3 )

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
Witcher-3-600x337.jpg

درود
ساعاتی پیش شرکت CD Projekt red موتور جدیدخود که REDengine 3 نام دارد را رونمای کرد به همراه تصویری که احتمالا تصویری از Witcher 3 هست .
فناوری این موتور برای بازی های کنسول های نسل بعد هست به خصوص باز یهای RPG

این نمایش که در سایت Develop, روی داد شرکت CD Projekt نظرات خود را در خصوص REDengine 3 بیان کرد
اقای .Adam Badowski می گویید اگر به باز یهای RPG نکاه کنیم به 2 مدل تقسیم می شوند یک گروهی که بیشتر روی داستان تکیه می کند و محیط بازی را محدود می کنه و با محیط بزرگ طرف هستیم ولی داستان اهمییت کمتری دارد !
با موتور REDengine 3 داستان و محیط بزرگ را با هم ترکیب کرده و شاهد دنیای بزرگ تر و داستان با چندین موضوع خواهیم داشت !
همراه با شخصیت های باور پذیر و داستان های غنی و دنیای بزرگ که ساعت ها بدون لودینگ بتوان در ان قدم زد و بازی بسیار واقعی تر به نظر برسد.
با تشکر از همه طرفدارها و فن های در حال حاضر امکان استفاده از REDengine 3 برا ی ما وجود دارد و ما می توانیم بازی بسازیم که ارزوی طرفدارهای RPGباشد
احتمالا حرف های Badowski مربوط به بازی The Witcher 3 که در تاریخ February 5 معرفی خواهد شد .

موتور جدیداز بازی Cyberpunk 2077و ی بازی دیگر که به احتمال زیاد Witcher 3خواهد بود پشتیبانی خواهد کرد استودیو امیدوار است که این موتوربتواند به بازی های RPGکمک کند
در ضمن CD Projekt RED مدعی هست که این موتور این قابلیت را دارد که فاصله ببین CGI (دمو های از پیش رندر شده ) با باز ی را بسیار کم کند و بازی بسیار واقعی تر به نظر برسد !
منبع

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
منظورت الان این بود که Witcher 1 خوب نبود ؟ :D
witcher یکی از بهترین بازی های RPG توی اون سال بود و بزرگترین مشکلش باگ های فراوان بود که با پچ EE حل شد.

با حرفت هم موافق نیستم که DA2 خوب بود، DA2 فاجعه ای بود که اسم و رسم DA و bioware رو به خاک و خون کشید همین الانشم کسی که واقعا RPG باز باشه زیاد امیدی به DA3 نداره :D
btw من خودم فن دو آتیشه DA: Origins ـم :D
من نگفتم خوب نبود!!!:d
اتفاقا گفتم مثل DA 2 خوب بود اونم ولی شماره دومش مثل DA O شاهکار بود!!:d
انصافا دارین در مورد DA 2 بی انصافی میکنین,من همیشه گفتم این همه انتقادات به شماره دوم به خاطر شاهکار اولی بود و اگه مثل یه بازی مستقل بهش نگاه کنی بازی خوبی هست مثل شماره اول بازی ویچر که اسم بزرگی بالا سرش نبود!!
با تمام علاقه ای که به DA دارم (واقعا عاشق DA هستم) اما هیچ رقابتی نمیتونه با ویچر بکنه !!! اول از همه که موتور DA3 واقعا بدنام هست(باگ و غیره) ، دوم هم EA و bioware سابقه طولانی از درس نگرفتن از اشتباهاتشون دارن و DA2 هم که ماشالا گالری اشتباهات بود !!!!!

بحث موتور فراستبایت رو پیش نکشین که دیگه همه میدونن یکی از بهترین انجینهای ساخته شده هست!!
دقیقا کی بایوور از اشتباهاتش درس نگرفته؟؟؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
انصافا دارین در مورد DA 2 بی انصافی میکنین,من همیشه گفتم این همه انتقادات به شماره دوم به خاطر شاهکار اولی بود و اگه مثل یه بازی مستقل بهش نگاه کنی بازی خوبی هست مثل شماره اول بازی ویچر که اسم بزرگی بالا سرش نبود!!
بازی خیلی خوبی که 80% لوکیشن هاش تکراری، شخصیت پردازی و داستانش متوسط و گرافیک و سیستم مبارزاتش هم آنچنان تازه و حیرت انگیز نبودن

:D

I Think we Should Agree to Disagree
yahoo_4.gif
Agreed :d

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بازی خیلی خوبی که 80% لوکیشن هاش تکراری، شخصیت پردازی و داستانش متوسط و گرافیک و سیستم مبارزات هم آنچنان تازه و حریت انگیز نبودن

:D

و این داستان ادامه دارد. . . !!!!!:d
I Think we Should Agree to Disagree :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر