موبايل!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
یه عکس جالب پیدا کردم:

43zfako.jpg

;):cheesygri

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من دقیقا همون سایتی که گفتی رفتم :blushing:
حالا شما یه بار هم میگی کی سوتی داد کی گرفت ؟
ما که حالیمون نشد!!
990 راستی چنده؟

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
اقا علی رضا ممنونم از کل راهنمایی که به من کردین ممنونم این عکسی از پردازنده Omap850

l4_omap850.gif

فعلا صبر میکنم هفته ی دیگه میام تهران احتمالا همون o2 اتم رو میخرم یا qtek s200 ولی هر چه بخرم با گارانتی میخرم .... راستی این چطوره ؟

O2 XDA Atom با گارانتی اکسون 13 ماه اکسون ولی خب میدونین دیگه خرید اینترنتی ;) :(.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
اقا من ميخوام يه گوشي بخرم بد جوري به شك افتادم.الانم w800 دارم كه حدوده مهر ماه پارسال خريدم ولي الان داغونه :دي
بودجم براي خريده گوشي انليميتد هستش.
من بينه اينا شك دارم:
w900-p990-n93-n91
w900:از همه چيش خوشم مياد
p990:اينم همينطور ولي مثله اينكه ام پي تيري پليرش مثله سريه واكمن نيست
n93:جز دوربينشو يه چند تا چيزه ديگه هيچ فرقه خاصي با نوكياهاي ديگه نداره.از من ميپرسي n90 اصلاح شده.
n91:رزولوشن صفحه پايين-هنگ كردن زياد-ولي 4 گيگ مموري حوس انگيزه
خوب چيزايي كه من از گوشي ميخوام:
1-كلاس(خز نشده باشه مثله اين گوشي ما)
2-زيبايي
3-اسپيكره خيلي قوي
4-واكمن خوب واسه ي ام پي تري پلير
5-دوربين برام مهم نيست
6-رزولوشن صفحه از qvga كمتر نباشه بهتره
پس به اين ترتيب بينه w900 vs p990 شك دارم(اگه ان 93 چزه خاصي داره (نياد بگه دوربينش وي جي ايه)لطفا دريغ نكنين و بگين.
اگه ميشه يه توضيح هم در مورده ام پي تري پلير پي 990 توضيح بدين كه ايا در سطح دبلي هست يا نه؟
ممنون ميشم زود تر كمكم كنين بد جوري شك كردم

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
الان علیرضا میاد طرف 990 رو میگیره امین میاد پشت N93 من هم خوب جبهه جنگی خودم رو دارم :D

900 کلا چیز جالبی نیست در نظر من
نوکیا رو ول کن
990 رو هم به احترام علیرضا چیزی بهش نمیگم و اگرنه خودم خیلی ازش بدم میاد:D

من این دو تا میگم ببین خوشت میاد یا نه

w950:

GPD_29403high_27_0_4001.jpg

یه گوشی با طراحی عالی
اندازه کوچک
106 x 54 x 15 mm
وزن کم:
112 gr

تاچ اسکرین هست
هم صفحه هم صفحه کلید
یه مشکلی که به نظر بعضی ها داره کلا دوربین نداره
4 گیگ هارد داره
کارت حافظه نمیخوره
سیستم عامل هم داره

من خودم پول داشتم الان میگرفتم اما به دلیل کمبود بودجه به این گوشی قناعت میکنم!!:

W850i
GPD_33685high_27_0_4001.jpg

بعضی ها فکر میکنن خیلی زشته بعضی ها هم فکر میکنن خیلی قشنگه!!!
کارت حافظه 1گیگ به همراهش داده میشه
Phone memory 16MB
دوربین 2 مگا پیکسل سونی!!!

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
اقا علی رضا ممنونم از کل راهنمایی که به من کردین ممنونم این عکسی از پردازنده Omap850

l4_omap850.gif

فعلا صبر میکنم هفته ی دیگه میام تهران احتمالا همون o2 اتم رو میخرم یا qtek s200 ولی هر چه بخرم با گارانتی میخرم .... راستی این چطوره ؟

O2 XDA Atom با گارانتی اکسون 13 ماه اکسون ولی خب میدونین دیگه خرید اینترنتی ;) :(.
این عکس که گذاشتی مال کدوم هیولاست ؟
اگه این دیاگرام که گذاشتی مال یک آی سی باشه این گوشی باید یک هیولای کامل باشه
من تمام مو هام سیخ شد

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
نکات منفی :
4: سيمبين سری 90 [ برنامه و بازيهای نه چندان زياد ]
5: دوربين 1 مگا پيکسل [ البته با اپگريد فرم وير به 1.3 میرسه ]
6: ناشی بودن نوکيا در اسمارت فونها و تاچ اسکيرين ها که از سوی سايت های بسياری حتی 7710 رو يک شکست میدونن هرچند من موافق نيستم !!
7: کند شدن دستگاه [ من از مموری 512 استفاده میکردم ]
8: نداشتن فلش برای دوربين
9: سرعت پايين در انتقال داده ها از روی کامپيوتر به گوشی
10: CPU ضئيف
11: نداشتن اینفرارد
علی رضا جان :
اقا این بود نکاتت ! اتفاقا من فردا یعنی امروز یادم افتاد که گفتی ...:cheesygri
بد بختی می دونی چیه؟ من از این گوشی لامصب خوشم میاد ولی شما ها دارین منصرفم میکنین:( :cheesygri (هم گریه هم خنده)
من دوس دارم تاچ بگیرم . کیفیتش خوب باشه (از منوش بگیر تا ...) صداش . آقا این صدا مهمه!
بعد دوربین همونطور که گفتم مهم نیست . بعد شما می گین سرعتش یا همون کنده !
خدا وکیلی اینو نمی گفتینا من می رفتم اینو می گرفتم و به حرف شما گوش نمی کردم ...:cheesygri
راستی تو مموری 512 داشتی چی شد بازم سرعتش پایینه؟
...... اووووف دیگه گج دارم می شم می رم P990 می گیرمو... اون پستت (همین که الان نقل قول کردم) رو خوندم وسوسه شدم که صبر کنم برم P990 بگیرم . راستی امروز رفته بودم قیمت بگیرم
یارو می گفت نوکیا نگیر گارانتی نداره . جتی سری N ! مگه می شه؟
(سرانجام) علی رضا یه کمکی به ما بکن (فقط باز m600 . w950 رو پیشنهاد نکن)
اخه خودت فرض کن P910 الان 500 , خوردی هست هر چه بگزره که p990 نمیاد از اون ارزون تر نمی شه که
من یه گوشی می خوام حول و حوش همین 7710 قیمت داشته باشه!!!

آخرین ویرایش:

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Pandora

این يک عکسی هست پيرامون W800 که پيدا شده ! البته خودم يک زمانی W800 چينی داشتم و 60% هم در ایران چينی دارن و مشکلی نداره ولی در کل مفهوم اینه که چينی تقلبی هست !
302.gif

fakew800_.jpg

To اسي

اون قضيه هيچی
300.gif
, P990 :
خارج از کشور : 600$ و بعضی جاها کمی پائين/بالا داره
داخل کشور : 820 تا 1 میليون

To Kelark

این فقط يک Wack Diagram هست , در کل Cpu 200 Mhz خيلی مناسب نيست ! درحالی که خودم البته راضی هستم , میدونی مثلا وقتی داری Worms World Party بازی میکنی [ نسخه دقيقا شبيه PC هست ] Bazuka که میزنی يکی دوثانيه گير میکنه!
294.gif
يا میخوای eBook بخونی Load يکمی زمان میبره , این لينک هم خب همون O2 Atom هست ديگه تو هر کدوم از پستهام يک بار اسمشو بردم ولی خود من خريد اینترنتی رو ترجيه نمیدم ، مخصوصا که PPC باشه
292.gif

اینجارو ببين يک ريويو کامل از Jamin هست که خوندنش خالی از لطف نيست [ البته گويا خودت به پاکت پيسی دوبی سر زدی ]
302.gif

To Unknown

اول از همه بگم که اگر بودجه بالايی داری N91 رو خط بزن ، مشکلاتش رو خودت گفتی
307.gif

N93 به عبارتی همه چی داره ! يعنی چيزی نيست که توش نباشه !! اینجا مشخصاتش رو نوشته اگر با بقيه هم مقايسه کنی متوجه میشی [ البته 60% این قابليت ها در ایران کارايی ندارند! ]
و اون دوربين که میگی خب خيلی قوی هست ! يعنی فيلمبرداری با اون کيفيت در خواب هم روياست برای گوشی مبايل ، اینجا يکی از فيلمهای گرفته شده رو ببين ! اتفاقا يکی از گزينه های خودم هم بوده ولی به خاطر طراحی که داره منصرف کننده هست
297.gif

اگر بودجه بالا داری [2] از فکر W900 هم بيرون بيا , 2 تا چيز داره فقط : اسپيکر بيش از حد قوی [ که میتونی باهاش مینی-پارتی هم بگيری ! ] ، دوربين 2 مگاپيکسل عکس+فيلم خيلی قوی
P990 هم يک غول بزرگ هست که خب رقيبی نداره تو رده خودش و از همه نظر برتر میتونه باشه
اما اون 6 فاکتوری که اشاره کردی به طور 100% در يک گوشی هست : W950
299.gif

1: کلاس بالايی داره
2: زيبا هست
3: اسپيکرش بالاخره قوی هست و سری W مناسب هست
4: خودش يک واکمن کامل هست ديگه و iPod Nano رو شايد بتونه بخوره!
5: دوربين که نداره
6:رزولوشن صفحه طبق ريويو ها و فيلمها و عکسها بسيار بالاست

يعنی P990 Vs W950 رو فکر میکنم بايد بررسی کنی ، که اگر دوربين و امکانات ارتباطی نخوای W950 مناسب تر هست
301.gif

To Mgs

این 2 تا از 2 کلاس جدا هستند ولی نظر من روی K800 هست !
300.gif

البته روی N73 هم میشه فکر کرد [ اگر قيمت واقعي پيدا کنی ]

To Hassan

حسن جان گفتی 480.000 قيمت داری !؟ اخه این قيمت که واقعا عجيب هست و واقعا نيمرزه برای 7710 , اخه میگی M600 و W950 رو نگم ، ولی این 3 تا فاکتور به طور کامل تو این 2 تا هست و P990 , خب دوربين هم که مهم نيست باز M600 و W950 مطرح میشند
296.gif

اره ديگه! قائدتا با مموری بالاتر کندی صورت میگيره ولی اخه این نوکياها مموری درست حسابی که ندارند همشون اکثرا اینطوری هستند
289.gif

P990 رو اگر بتونی تهيه کنی که خيلی خوب هست , راستی اگر 7710 رنج 470 ، 480 قيمت داری که خب Qtek S200 که من دارم هم این قيمت هست [ البته اگر با ويندوز مبايل راحت نيستی و کار نکردی توصيه نمیشه ]
291.gif

در مورد گارانتی ، يعنی چی گارانتی نداره !؟
من دقيق قيمت ندارم از 7710 ، 480 گفتی !؟ اگر این قيمت باشه من اینهارو پيشنهاد میکنم
283.gif

K800 , M600 , W900 , N73 , N80 , I300 , D900 , S200

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر