موبايل!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من با N97 از نزدیک کلی کار کردم ... خیلییی خیلییی معمولی هست گوشیش، هیچ چیزه خاصی نداره ...( نسبت به 5800 مثلاً ) دوربینش خوبه و یک سری چیزه دیگه ... کلاً نسبت به PPC به نظر من 0 هست !

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام دوستان;).من یه مدته میخوام گوشی بگیرم و میخوام گوشی تاچ باشه.اولش رفتم تو فکر 5800 که دیدم خیلی جالب نیست(البته برای من)حالا چنتا کمک میخوام ممنون میشم کمکم کنید:love:
من یه گوشی میخوام تا سقف 450 تا 500 چون یکم تنوع رو دوست دارم زودی ممکنه خسته شم:p
خیلی به ظاهر گوشی مخصوصا منوها اهمیت میدم میخوام شیک و خوشکل باشه

از نظر تاچ میخوام اینجوری نباشه که هر بار بخوام یه اس ام اس بدم یا تو گوشی گشتی بزنم باس یه گوش کوب بردارم بیفتم به جون گوشی تا کار کنه کلا میخوام نگاش کردم بگیره چیکار میخوام بکنم چه برسه یبه این که لمس کنم صفحشو:shocked:

سیستم عامل خیلی برام مهم نیست مهم برام سرعت گوشی و کارایی تو قسمت موسیقی:walkman: و گالری و اس ام اس هست بقیش خیلی مهم نیست

یکی از دوستان بم دوتا گوشی معرفی کرد میخوام ببینم خوبن گوشیا ایناس:lg km900 arena و lg d900 crystal:-"

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
crystal فکر نکنم امده باشه.
arena هم اخره تنوع است مولتی تاچ هم هست تاچشم خازنیه و نیازی به تعریف نداره.
به نظرم مایه رو بیشتر کنی یه samsung s8000 jet بگیری پشیمون نمیشی.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
من با N97 از نزدیک کلی کار کردم ... خیلییی خیلییی معمولی هست گوشیش، هیچ چیزه خاصی نداره ...( نسبت به 5800 مثلاً ) دوربینش خوبه و یک سری چیزه دیگه ... کلاً نسبت به PPC به نظر من 0 هست !

خب اینکه PPC نیست اصلاً :)

persian hero جان

اصلاً خاصیت گوشی تاچ همینه
اگه باهاش سازگار نیستی اصلاً نخر

ولی اگه وایسی Omnia HD بیاد خیلی خوبه !

در ضمن هر گوشی سیستم عامل داشته باشه سرعت بالایی داره!

از htc و i-mate هم چشم پوشی نکن !

یا حق

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خب اینکه PPC نیست اصلاً

خب من با PPC مقایسش کردم ! نتیجه کلی که خواستم بگیرم اینه که سیستم عامل باید WM باشه یا اگر چیزِ دیگه ای هست مثل MACـه iPhone باشه مثلاً ... اگر اینطور نباشه نمیتونه با گوشی های دیگه رقابت داشته باشه.

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
سلام دوستان;).من یه مدته میخوام گوشی بگیرم و میخوام گوشی تاچ باشه.اولش رفتم تو فکر 5800 که دیدم خیلی جالب نیست(البته برای من)حالا چنتا کمک میخوام ممنون میشم کمکم کنید:love:
من یه گوشی میخوام تا سقف 450 تا 500 چون یکم تنوع رو دوست دارم زودی ممکنه خسته شم:p

از نظر تاچ میخوام اینجوری نباشه که هر بار بخوام یه اس ام اس بدم یا تو گوشی گشتی بزنم باس یه گوش کوب بردارم بیفتم به جون گوشی تا کار کنه کلا میخوام نگاش کردم بگیره چیکار میخوام بکنم چه برسه یبه این که لمس کنم صفحشو:shocked:

سیستم عامل خیلی برام مهم نیست مهم برام سرعت گوشی و کارایی تو قسمت موسیقی:walkman: و گالری و اس ام اس هست بقیش خیلی مهم نیست

یکی از دوستان بم دوتا گوشی معرفی کرد میخوام ببینم خوبن گوشیا ایناس:lg km900 arena و lg d900 crystal:-"
شما که برات سیستم عامل مهم نیست میتونی km 900 بگیری که حرف نداره ولی مشکل اینجاست که هنوز نیموده اگرم بیاد قیمتش خیلی بالاست

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
بعدم گوشی ای که سیستم عامل سیمبین داره اصلا با win moblieمقایسه نمیکنن باید با هم رده ی خودش مقایسه کرد مثلا الان باید n97 رو با omnia hd مقایسه کرد که بازم n97 حرفی برای گفتن نداره
البته من با N97 کار کردم خیلی فرق خاصی با 5800 نداشت تاچشم همون شکلی بود

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
وایستی OMNIA HD یگیری سود کردی !

منم خودم میخوام بگیرم

WM دارها اگه CPU خوب نباشه سرعت افتضاح هست !!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

دوستان نظرات خوبی دادن ولی نظر من اینه که اگه میخوای گوشی لمسی بگیری باید با گوش کوب کنار بیای مگر اینکه یه مولتی تاچ مثل ایفون بگیری که انگشتت کار گوش کوب رو واست انجام بده . البته گوشیای لمسی دیگه هم با انگشت عمل میکنن ولی نه براحتی ایفون . ایفون طراحی منو هاش و برنامه هاش واسه کار با انگشت ساخته شده ولی تاچ اسکرینهای مقاومتی یا همون ضربه ایها باید برای کارباهاشون با یه وسیله ظریف مثل قلم کار بکنی .
تنها انتخاب شما برای اینکه همین که نگاش کنی بگیره چیکارش داری ایفونه چون بقدری تاچ قوی و انعطاف پذیری داره که هنوز انگشتت نرسیده به صفحه میدونه چی میخوای و چیکار کنه ;) البته یه 200 تا 300 تومنی باید بزاری روش تا ایفون بهت بدن .
در غیر اینصورت اگه میخوای با گوش کوب کنار بیای و سیستم عامل هم واست مهم نیست برو سراغ گوشیهای تاچ اسکرین ال جی که اخر کلاس و زیبائین و در عین حال قیمت خوبی هم دارن .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان یکی میشه اینجا بگی من دقیقا چی بگیرم:biggrin1: آخه 1 ماه هستش که دارم فکر می کنم N97 یا Omnia HD. یکی میگه ساسونگ به درد نمی خوره. یکی میگه N97 مثل 5800 هستش. من چیکار کنم بالاخره:biggrin1:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا یکی میتونه اخریییین قیمت x1 رو بده
اقا من میتونم تا یه ماه دیگه وایستم ایا به نظرتون به 400 یا 430 میرسه؟

اخزین قیمت 500 تومن البته تهران . یه رم 4 یا 8 گیگ هم باید روش باشه . قیمتش هم خیلی بعیده 450 بشه چه برسه به 400 تومن . بنظر من با امکاناتی که داره الان قیمتش مناسبه .

خوب دوستان یکی میشه اینجا بگی من دقیقا چی بگیرم:biggrin1: آخه 1 ماه هستش که دارم فکر می کنم N97 یا Omnia HD. یکی میگه ساسونگ به درد نمی خوره. یکی میگه N97 مثل 5800 هستش. من چیکار کنم بالاخره:biggrin1:

ان 97 رو کلا بی خیال شو چون غیر از 32 گیگ حافظه چیز خاصی نداره تنها نکته ای که نوکیا داره روی ان 97 مانور میده همین فروشگاه انلاینشه که اولا واسه ما ایرانیا بدرد نمیخوره و ثانیا انگشت کوچیکه appstore ایفون هم نمیشه . البته با توجه به قیمتش اینو میگم چون مثلا اکسپریا همون مشخصات رو تقریبا داره تازه ویندوز موبایله و گوشی شناخته شده و. کاملیه در عین حال حدود 150 تا 200 تومن ارزونتره . من از همون اول میدونستم که ان 97 عاقبت خوبی نداره ، مطمئن باشید چون تازه اومده کمی بهش توجه میشه و بزودی به گوشیهایی مثل ان 93 یا ای 90 ... میپیونده .
اما اومنیا اچ دی . من معتقدم که اینهمه پول دادن واسه دوربین 8 مگا پیکسلی و فیلمبرداری اچ دی که البته هنوز کیفیتش ثابت نشده خیلی زیاده . درسته صفحه بزرگ و باکیفیتی داره ولی نوع تاچش خوب نیست . سیستم عاملش هم خیلی مبتدیانس . من تا بحال خیلی ضرر پای دوربین موبایل و فیلمبرداری و ... دادم و تجربه بهم ثابت کرده که این امکانات در درجات اخر یه موبایل قرار میگیره . در ضمن اگه عکس و فیلمبرداری واستون مهمه شما میتونید با یه دوربین 5 مگا پیکسلی و فلش زنون و یه فیلمبرداری تا 120 فریم در یه گوشی مثل ke990 لذت کافی رو از این امکانات ببرید که اسکرین تاچ هم هست فقط با پرداخت کمتر از 1/3 قیمت اومنیا اچ دی .
بنظر من اگه میخواهید یه اسکرین تاچ با سیستم عامل بگیرید حتما ویندوز موبایل و یا ایفون بگیرید . اگر هم میخواهید یه اسکرین تاچ بدون سیستم عامل و با دوربین خوب بخرید برید سراغ ال جی .

آخرین ویرایش:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام

100% امنیا بگیر ...........

بهترین مشخصش فیلمبرداری HD 720 ـش هست !!

دیگه زیاد حرف برای گفتن نمونده

black_rose

کاربر سایت
Sep 10, 2007
87
اخزین قیمت 500 تومن البته تهران . یه رم 4 یا 8 گیگ هم باید روش باشه . قیمتش هم خیلی بعیده 450 بشه چه برسه به 400 تومن . بنظر من با امکاناتی که داره الان قیمتش مناسبه .
.
http://www.digikala.com/Reviews/Mobiles/Details.asp?PId=Mo-Son-XPERIA%20X1#Gift
اقا 4 یا 8 خیلی مهمه اخه اینجا نوشته اصلا مموری همراه نداره
البته روی جعبه خود موبایل حتما مشخصاتشو مینویسه؟

اقا بعد یه سوال
Sony Ericsson XPERIA X1 یا Samsung S8000 Jet

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر