موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با تشکر از راهنماییتون ولی این مدل روی گوش قرار میگیره من یه مدل خوب میخوام که داخل گوش قرار بگیره

موبایل فروشها معمولا هندس فری های اورجینال گوشیها رو دارن که یا از توی کارتن گوشیا ور میدارن و یا با هندسفری های تقلبی و یا با مدلهای دیگه عوضشون میکنن ولی با قیمت بالا میفروشن . بگردی حتما پیدا میکنی .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یک برنامه واسه PPC هستش که با استفاده از دوربین اگر مثلاً از دست عکس بگیری اونو به صورت Xray نشون میده ؟ کسی نمیدونه اسمش چیه ؟

حساسیت صفحه رو زیاد کردن که کاری نداره! , کار دو سوت هست! , فقط یک برنامه Registery Editor میخواد. مثلا همین X1 رو تونستن حساست صفحش رو خیلی بالا ببرن از همین طریق.

فکر کنم برای HD هم همینطوری و از طریق رجیستری بشه حساسیتش رو بیشتر کرد.

شما جواب منو دادید ؟!

آخرین ویرایش:

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35
حساسیت صفحه رو زیاد کردن که کاری نداره! , کار دو سوت هست! , فقط یک برنامه Registery Editor میخواد. مثلا همین X1 رو تونستن حساست صفحش رو خیلی بالا ببرن از همین طریق.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من می خوام موبایل در حدود 300 الی 340 بخرم خودم 5800 و n82 را در نظر دارم به نظره شما کدام بهتر هست با دلیل

مرسی
نظر من ان 82 هستش چون دوربینش اصلا قابل قیاس با 5800 نیست همچنین از نظر نرم افزاری خیلی بهتر از 5800 هستش .تنها مزیت 5800 لمسی بودنشه که البته حساسیت خوبی هم نداره .

این برنامه هایی که میگن حساسیت رو بالا میبره اصلا کاربرد نداره چون خودم بارها تستشون کردم . اچ دی اصلا حساسیت خوبی نداره . اکسپریا هم بدون نصب هیچ برنامه ای حساسیت فوق العاده ای داره.

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
یک برنامه واسه PPC هستش که با استفاده از دوربین اگر مثلاً از دست عکس بگیری اونو به صورت Xray نشون میده ؟ کسی نمیدونه اسمش چیه ؟

یه همچین برنامه ای من چند وقت پیش دانلود کردم اما روی پرو که کار نکرد(یعنی من نتونستم:biggrin1:) شما حالا یه تست بکن اگر میخوای

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یه همچین برنامه ای من چند وقت پیش دانلود کردم اما روی پرو که کار نکرد(یعنی من نتونستم:biggrin1:) شما حالا یه تست بکن اگر میخوای

ممنون ... برنامش کار کرد ولی کار نکرد :D !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
برنامه xRay اینجوری نیست که از دست عکس بگیری
شما گوشی رو رو دستت میزاری بعد خودش توسط سنسور های گوشی وفتی گوشی رو پایین بگیری حرکت میکنه به سمت پایین حالا نمی دونم چجوری منظورمه برسونم ولی شاید این عکس کمک کرد ! :
299652948screen.jpg

این غکس های از قبل آماده شده نه اینکه یارو عکس گرفنه !

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان لطف کنید قیمت جدید N85 رو اعلام کنید و همچنین خوشحال میشم اگر نظری هم دارید در موردش بدید چون به احتمال زیاد طی دو یا سه روز آینده میخوام بخرمش

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
برنامه xRay اینجوری نیست که از دست عکس بگیری
شما گوشی رو رو دستت میزاری بعد خودش توسط سنسور های گوشی وفتی گوشی رو پایین بگیری حرکت میکنه به سمت پایین حالا نمی دونم چجوری منظورمه برسونم ولی شاید این عکس کمک کرد ! :
299652948screen.jpg

این غکس های از قبل آماده شده نه اینکه یارو عکس گرفنه !
این عکس که jpg هست :-"

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این برنامه هایی که میگن حساسیت رو بالا میبره اصلا کاربرد نداره چون خودم بارها تستشون کردم . اچ دی اصلا حساسیت خوبی نداره . اکسپریا هم بدون نصب هیچ برنامه ای حساسیت فوق العاده ای داره.

چرا HD حساسیت خوبی نداره ؟ اتفاقاً به نظر من الکی هم حساسه ! دست بهش میزنی میگیره ! :D البته من به جزء HD و iPhone با گوشیایه Touchـه دیگه ای زیاد کار نکردم...

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35

اینی که من میگم برنامه نیست. دستکاری کردن در Registry ویندوزش هست. خیلی راحت با دونستن مسیرش شما میتونید که عدد تعریف شده رو خیلی زیاد کنید تا حساسیت عالی بشه. البته کم نکنید که گوشی رسما بدون استفاده میشه :D چون صفحه حساسیت خودش رو از دست میده.
=================
برای مثال من خودم با تغییر در رجیستری اون بوق اشغالی که در اکسپریا از طریق اسپیکر پخش میشه رو غیر فعال کردم :cool: , خیلی رو اعصاب بود! :sick:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر