موبايل!

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام.
دوستان من میخوام برای خودم گوشی بگیرم 5800 چشمم رو گرفت.نظرتون راجع بهش چیه؟والبته اگه قیمت دقیقش رو هم میدونین بگین.
راستی برای یکی دیگه هم میخوام از بین گوشیهای 3600 Slide و 6600 Slide و 7610 Supernova و 6500 Slide یکی رو بگیرم.به نظرتون کدوم بهتره؟اینا رو هم اگه قیمت دارین بگین.

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام.
دوستان من میخوام برای خودم گوشی بگیرم 5800 چشمم رو گرفت.نظرتون راجع بهش چیه؟والبته اگه قیمت دقیقش رو هم میدونین بگین.
راستی برای یکی دیگه هم میخوام از بین گوشیهای 3600 Slide و 6600 Slide و 7610 Supernova و 6500 Slide یکی رو بگیرم.به نظرتون کدوم بهتره؟اینا رو هم اگه قیمت دارین بگین.

چشه منو هم گرفته ! :D قیمتش تو پایتخت که گرون فروش هست بدون گارانتی 410 هست ! من خودم که تحقیق کردم دیدم تمامی امکاناتش از N96 به جزء مموری اینترنال و دوربینش یا مساویه و یا بهتره ! دیجی کالا هم قیمتش رو با گارانتی پارسه نوشته 455 ... ( طی تحقیقات انجام شده، Touch Screenـش هم بهتر از iPhone هست ! )

5800_1.jpg

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
چشه منو هم گرفته ! :D قیمتش تو پایتخت که گرون فروش هست بدون گارانتی 410 هست ! من خودم که تحقیق کردم دیدم تمامی امکاناتش از N96 به جزء مموری اینترنال و دوربینش یا مساویه و یا بهتره ! دیجی کالا هم قیمتش رو با گارانتی پارسه نوشته 455 ... ( طی تحقیقات انجام شده، Touch Screenـش هم بهتر از iPhone هست ! )

5800_1.jpg
Phone Memoryش چنده؟ (5800)

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
gsmarena برسی این گوشی رو گذاشته : 5800
گوشی خوبیه!مخصوصا اگر اهل نصب برنامه های مختلف نباشه آدم!اما دوربینش دیگه خیلی بده!از یک 2mp هم شاید بدتر باشه : د ی
تاچ خوبیه ولی،سرعتش شنیدم میگن بالاس.

QOSMIO

کاربر سایت
Nov 13, 2008
386
نام
سهراب
دوستان من میخواهم برای خودم یدونه xperia x1 بگیرم ..الان با گارانتی تو تهران چقدره تقریبا ؟از هر جا میپرسم هر کی یه قیمت میده !!!
یکی لطف کنه قیمت این موبایل با گارانتی تو تهران رو به من بگه !!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من میخواهم برای خودم یدونه xperia x1 بگیرم ..الان با گارانتی تو تهران چقدره تقریبا ؟از هر جا میپرسم هر کی یه قیمت میده !!!
یکی لطف کنه قیمت این موبایل با گارانتی تو تهران رو به من بگه !!!

XPeria الان توی بازار تهران 700 هزار تومانه... ;)

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
برا گوشی های ناچ تایوانیو چینی بازی موجود نیس؟
چون بازی های معمول جاوا اجرا میشن اما صفحه کلیدی نیس که بشه بازی کرد.
در ضمن شبیه ساز کنسول های قدیمی هم هس براشون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر