موبايل!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
من hd رو خریدم و باید بگم واژه بلک استون شایسته این گوشیه . طراحی و کارکرد این گوشی فوق العادس . صفحش بینظیره .
ایرادات این گوشی :
برای دستهای کوچیک کار کاردن با یه دست سخته .
دوربینش در نور کم خوب عمل نمیکنه .و فیلمبرداریش معمولیه .
مزایا :
غیر از دوربین تمام مشخصات این گوشی فوق العادس .
در کل با خرید این گوشی در دنیای غولها قدم میذارید .
مبارک باشه مهدی جان.یه ریویو کامل ازش بگذار تا گوشی منم برسه :D

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مرسی .
راستش ریویو رو میتونی توی همین سایت ببینی . و همونطور که گفتم ایراد این گوشی فقط دوربینشه که البته برای ppc کاملا طبیعیه و میشه گفت اومنیا عملکرد بهتری داشته . در بقیه موارد واقعا گوشی بینقصیه . صدای بلند گو فوق العاده شفاف و با کیفیته . توی هندسفری هم عالیه . صفحه نمایشش هم که زبانزده و هر چی بگم کم گفتم . باطریش عالی نیست ولی با استفاده متوسط تا 2 روز دووم میاره . سرعت گوشی تقریبا عالیه . استفاده از قابلیت تاچ این گوشی با این اندازه صفحه خیلی حال میده . فلو 3d هم که عالیه و میشه گفت بهترین پنله در بین پنلهای دیگه . ظاهر گوشی که کف ملت رو درمیاره البته مشکل جای انگشت روی صفحه وجود داره که میشه گفت عادیه . در کل فعلا این گوشی توی دنیا رو دست نداره . یکی از اشکالات دیگه این گوشی که خیلی هم مهم نیست دکمه ریسته که باید در باطری رو دربیاری و کنار باطری قرار داره .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
به نظر من بزرگترین مشکلش همین دکمه ی ریستش هست.:(
اینجا هم یه سر بزن برای نرم افزار هایی که تست شده روی HD.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=442663

البته میشه برنامه سافت ریست رو نصب کرد و نرم افزاری ریستش کرد . ولی در مواقع هنگ کردن نمیشه استفاده کرد .
بنظر من یکی از اشکالاتش دکمه استندبایه که خیلی ظریفه و روشن کردن گوشی یه خورده سخته .
ولی اخرته گوشیه .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مبارک باشه مهدی
اکثر سایتها مشکلات این گوشیو عکسبرداریش..باطریش.. محدودیتهای پخش ویدئو(که HTC گفته درستش میکنه تو آپدیت بعدی) و پلیر معمولیه پخش صوتیش میدونن!(البته 2 تا آخریا حل شدنیه)
کلا از لحاظ مولتی مدیا خیلی خوب نیست اما از مونیتورش و نام HTC نمیشه گذشت خداییش:)
با نبود کی پد مشکلی نداری؟ (هر چند که pocket pc همینه دیگه;))
یه چیم میگم نخندید این تاچ فلو چه قابلیتایی داره؟ یعنی چه فرقی با تاچ عادی داره که اسمش 3d هست؟

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مبارک باشه مهدی
اکثر سایتها مشکلات این گوشیو عکسبرداریش..باطریش.. محدودیتهای پخش ویدئو(که HTC گفته درستش میکنه تو آپدیت بعدی) و پلیر معمولیه پخش صوتیش میدونن!(البته 2 تا آخریا حل شدنیه)
کلا از لحاظ مولتی مدیا خیلی خوب نیست اما از مونیتورش و نام HTC نمیشه گذشت خداییش:)
با نبود کی پد مشکلی نداری؟ (هر چند که pocket pc همینه دیگه;))
یه چیم میگم نخندید این تاچ فلو چه قابلیتایی داره؟ یعنی چه فرقی با تاچ عادی داره که اسمش 3d هست؟

البته با نصب کور پلیر دیگه هیچ محدودیتی واسه پخش فایلهای ویدیویی ندارید . اتفاقا دیدن فیلم یا کلیپ توی صفحش فوق العادس و این خودش جزء مولتی مدیاش حساب میشه . از لحاظ صوتی هم مشکلی نداره و در حد بسیار خوبیه . کیپد هم والا بستگی به سایز دست شما داره اگه دستتون بزرگه پس گوشی براحتی تو دستتون جا میگیره و براحتی با تاچش میتونید کار کنید ولی در غیر این صور یه خورده سخت میشه و میشه گفت دایموند واسه دستهای کوچیک خیلی مناسبتره .
تاچ فلو در واقع یه منوی سه بعدی انحصاریه که htc واسه ppc هاش گذاشته و کار باهاش خیلی لذت داره و قیافه منوی گوشی رو از اون حالت سرد و ساده همیشگی دراورده . مثلا حرکت کردن عکسهاتون در این منو حالت سه بعدی داره مثلا یه سری عکس روی زمین ریخته و شما با کشیدن انگشت به سمت بالا اونا رو میکشید بالا و یا اس ام اس ها که خیلی جالب و کاربردیه .
درکل بهترین مشخصه این گوشی صفحه بینظیر و همچنین رم بالا و دوربین نسبتا خوب در مقایسه با ppc های دیگست . البته ظاهر شکیل و زیبای گوشی هم در نوع خودش کم نظیره .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
5800
اگه نظرم رو بخای! به دلیل ساعت کار بالاش +کلاسش!

فکر کنم بهتر بود یه مقایسه بین گوشی ها کنی.
Omnia اگر اهل ویندوز موبایل نیست این دوستمون بهتر هست طرفش نره اما در کل گوشی عالی هست.
Samsung i8510 INNOV8 یه گوشیه 8 مگاپیکسلیه که امکانات خیلی خوبی داره.
دارای سنسور اکسلرومتر برای Auto Rotate
دارای حافظه 8 و 16 گیگابایتی داخلی
WiFi
سیستم عامل Symbian
و خیلی امکانات دیگه که میذارم خودتون ببینید.به نظر من ارزش خریدن رو داره با توجه به سیستم عاملش.
از نظر قدرت سخت افزاری هم تقریبا با 5800 یکی هست.

Code:
http://www.gsmarena.com/samsung_i8510_innov8-2471.php

اینم 5800

Code:
http://www.gsmarena.com/nokia_5800_xpressmusic-2537.php

و اینم مقایسشون :

Code:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2471&idPhone1=2537

ساعت کارشون فقط فرق داره که توی ساعت مکالمه هم تفاوت 15 دقیقه هست.
اگر دوربین برای این دوستمون مهمه بهتره دست روی همون سامسونگ بذاره.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دوستان بین 5800و اومنیا و اینوویت کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟
اينجوري ميشه گفت
اگر اهل كلاس و اين چيزا هستي 5800 انتخاب خوبيه ولي اگر كارايي دوست داري Samsung i8510 INNOV8 انتخاب خيلي خوبيه
من كه از i8510 INNOV8 راضيم خيلي عاليه مخصوصا هاردش و دوربينش و سيمينش خيلي خوبه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
كسي قيمت IPhone تو تهران رو داره؟:confused:

آخرین ویرایش:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
اگر اهل كلاس و اين چيزا هستي 5800 انتخاب خوبيه
جدا؟من فکر کنم چون یکم زیادی پلاستیکیه کلاس خواصی نداشته باشی : د ی
شبه این گوشی چینیا میمونه یک جورایی!طراحیشو میتونستن بهتر کنن.

كسي قيمت IPhone تو تهران رو داره؟
تو یک سایتی دیدم با گارانتی متفرقه 780 تومان.

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
جدا؟من فکر کنم چون یکم زیادی پلاستیکیه کلاس خواصی نداشته باشی : د ی
شبه این گوشی چینیا میمونه یک جورایی!طراحیشو میتونستم بهتر کنن.

تو یک سایتی دیدم با گارانتی متفرقه 780 تومان.

فکر کنم اگر به N97 یه نگاه بندازی شباهتش رو با 5800 ببینی...تازه از نظر طراحی خیلی بهتر هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر