موبايل!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
یکی از دوستان محترم تهرانی یه لطفی بکنه و به لینکی که میدم بره و درخواست فعال سازی GPRS بده (همراه اول) و ببینه می تونه با استفاده از GPRS وارد نت بشه. چون این سرویس فعلاً برای تهرانی های عزیز قابل دسترس هست. منتظرم
ممنون
این سرویس که فعلا خیلی مزخرفه!فقط تو بعضی مناطق تو بعضی ساعات تازه با دخیل بستن ثانیه هایی چند کانکت میشه:D بعدا هم مزخرف خواهد بود چون بازم فقط تو بعضی ساعت هاب خاص میشه استفاده کرد با سرعت بسیار جذاب و البته هر یک مگابایت ترافیک تقریبا 1500 هزینشه!و من واقعا نمیدونم ساعت 12 شب تا 8 صب چه کسی میتونه استفاده ای از اینترنت داشته باشه و نتونه از کامپیوتر بسان انسان استفاده کنه:D
ولی کلا این سرویس الان راه افتاده چند نفری هم تونستن به این موفقیت عظیم(کانکت شدن)برسن:D

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
این سرویس که فعلا خیلی مزخرفه!فقط تو بعضی مناطق تو بعضی ساعات تازه با دخیل بستن ثانیه هایی چند کانکت میشه:biggrin1: بعدا هم مزخرف خواهد بود چون بازم فقط تو بعضی ساعت هاب خاص میشه استفاده کرد با سرعت بسیار جذاب و البته هر یک مگابایت ترافیک تقریبا 1500 هزینشه!و من واقعا نمیدونم ساعت 12 شب تا 8 صب چه کسی میتونه استفاده ای از اینترنت داشته باشه و نتونه از کامپیوتر بسان انسان استفاده کنه:biggrin1:
ولی کلا این سرویس الان راه افتاده چند نفری هم تونستن به این موفقیت عظیم(کانکت شدن)برسن:biggrin1:
ممنون عماد جان

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اوه اوه چقدر اینجا بحث حرفه‌ایه! ما فقیر فقرا رومون دیگه نمیشه بیایم اینجا...!!!
دوستان W850i من به رحمت ایزدی رفت. هنوز هیچکس نفهمیده چه مرگش شده و چطور میشه مرگش رو برطرف کرد.
خلاصه! حیف شد. گوشی واقعا کامل و خوبی بود...حیف قدرشو ندونستم...
حالا... من یه گوشی میخوام که امکانات مشابه گوشی قبلیم رو داشته باشه... یعنی یه گوشی 3G خوب با امکانات کامل...(همون قدر کامل! نمیخوام حتی PTTاش هم از قلم بیفته...!! یا حتی فلاش دوربینش...خیلی وقتا کمکم کرد...)
و قیمت تا سقف 200... همچی چیزی پیدا میشه؟؟
باتشکر...
.:ویرایش:.
راستی همینجوری میپرسم! کسی از قیمت این W595 خبر داره؟؟
باتشکر...!!

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
گوشی توپ می خوای W980 یا صبر کن W902 بیاد.خیلی اسپرته این دومی...
اقا پدرام اينه
w980i-live-01.jpg
گوشيه قشنگ و جمو جور و اسپرتيه OK بيد قيمتش رو كسي نميدونه
n92 رو فکر کنم کلا 10 نفر تو ایران بیشتر نداشته باشن
هیچ فکر نکنم اینجا هم پیدا شه
راستی گوشی توپ تر از این دیگه نمیشه
i8510 innova
8 مگ دوربین !!! ( فکر کنم اولین 8 مگ هم هست )
symbian 9.3 !!!
به طور فجیهی توپ

حیف که گفتی بزرگ نمی خوام وگرنه هیچی I900 نمیشه
اخه من تو فروشگاه ديدم يك فروشگاه بود توي شهرك غرب كوچيك بود اما خيلي گوشيهاي متنوعي داشت البته گفت ميخواد جمع كنه بره:confused:من N92 رو اونجا ديدم
samsung_innov8_i8510.jpg
08_07_26_samsung.jpg_871977061.jpg
اينم خوبه
البته من زياد به دوربين احتياج ندارم بيشتر به كوچيك بودن وامكاناتي مثل كيفيت پخش صوتيش و ظرفيت رمش و ظرفيت ارتقا رمش به هارد و ... از اين چيزا

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
اقا پدرام اينه
w980i-live-01.jpg
گوشيه قشنگ و جمو جور و اسپرتيه OK بيد قيمتش رو كسي نميدونه

اخه من تو فروشگاه ديدم يك فروشگاه بود توي شهرك غرب كوچيك بود اما خيلي گوشيهاي متنوعي داشت البته گفت ميخواد جمع كنه بره:confused:من N92 رو اونجا ديدم
samsung_innov8_i8510.jpg
08_07_26_samsung.jpg_871977061.jpg
اينم خوبه
البته من زياد به دوربين احتياج ندارم بيشتر به كوچيك بودن وامكاناتي مثل كيفيت پخش صوتيش و ظرفيت رمش و ظرفيت ارتقا رمش به هارد و ... از اين چيزا
کیفیت پخش رو که نمی تونم بگم چون 1 الی 2 ماه هست که اومده و فعلا کمتر کسی این گوشی رو داره
اما رم خودش 8 یا 16 گیگ هست :biggrin1: حالا یه چیز جالبتر 8 گیگ هم رم خارجی ساپورت می کنه :biggrin1:
سیمبین هم که 9.3 که جدیدترینه
سرعت اینترنتش 7.2 مگ ! ( البته ایران فکر کنم نه )
باتریش هم فکر کنم بد نباشه

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اما رم خودش 8 یا 16 گیگ هست :biggrin1:
:eek::blink::bash:
حالا یه چیز جالبتر 8 گیگ هم رم خارجی ساپورت می کنه :biggrin1:
دمش گرم :drooling::shocked::scare::ziped::o
سیمبین هم که 9.3 که جدیدترینه
اين عاليه و خيلي بدردم ميخوره :clover::guitar::excited:
سرعت اینترنتش 7.2 مگ !
خدا كنه سرعتش همين باشه چي ميشه:worthy::toot::thumbup:
باتریش هم فکر کنم بد نباشه
خدا كنه باطريش مثله N95 نباشه زرتي خالي بشه:sick::shrewd:
ما كه كم اورديم:surrender:surrender::praying:
:wow:SAMSUNG i8510 innova:tick:
M3M واقعا دستت درد نكنه:love:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
:eek::blink::bash:

دمش گرم :drooling::shocked::scare::ziped::o

اين عاليه و خيلي بدردم ميخوره :clover::guitar::excited:

خدا كنه سرعتش همين باشه چي ميشه:worthy::toot::thumbup:

خدا كنه باطريش مثله N95 نباشه زرتي خالي بشه:sick::shrewd:
ما كه كم اورديم:surrender:surrender::praying:
:wow:SAMSUNG i8510 innova:tick:
M3M واقعا دستت درد نكنه:love:
خواهش می کنم
این از اطلاعات خود گوشی
این 4 صفحه هم توش همه چی داره

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
کنسول جان من هر کاری میکنم نمیشه این آگوستیک رو روی k810 نصب کرد....مشکلم هم اینه که دفعه اول که درایور رو نصب میکنم میشناسه و مشکلی نداره...اون نرم افزار هم اطلاعات گوشی رو نشون میده...ولی به مرجله آخر که می رسم و دکمه فلش رو میزنم.یه مدتی وقت میده تا کابل رو دوباره متصل کنی...اونجا دیگه گوشی رو نمیشناسه!

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کنسول جان من هر کاری میکنم نمیشه این آگوستیک رو روی k810 نصب کرد....مشکلم هم اینه که دفعه اول که درایور رو نصب میکنم میشناسه و مشکلی نداره...اون نرم افزار هم اطلاعات گوشی رو نشون میده...ولی به مرجله آخر که می رسم و دکمه فلش رو میزنم.یه مدتی وقت میده تا کابل رو دوباره متصل کنی...اونجا دیگه گوشی رو نمیشناسه!

توی اون مرحله باید با سرعت عمل رو انجام بدی.
در ضمن بذار من یه آکوستیک خیلی خوب برات پیدا کنم بعد این کار رو انجام بده.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
آگوستیک k810 رو از نت پیدا کردم. تو اون مرحله هم تا قبل از این که اون سبزه پر بشه. انجام میدم. مشکل اینه که بار دوم که سیم رو وصل میکنم دیگه گوشی رو نمیشناسه ...سریع هم انجام میدم...و جالب اینه که از اول که میرم انجام بدم..دوباره درایور فلاش رو میخواد که نصب کنه!دوباره نصب میکنم..میشناسه..تا مرحله اخر هم میره! باز تو اون مرحله وقتی سیم قطعه..باید دوباره باتری رو در بیارم بذارم و سیم رو وصل کنم ( بعد از زدن فلاش ) این کارو میکنم .لی برنامه داره به دادن مهلت ادامه میده! انگا رنه انگا ر که وصلش کردم!

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اپرا مینی 4.2 بتا هم اومد.
مهمترین تفاوتهاش امکان تبادل Note بین PC و موبایل هست و همچنین دوباره قابلیت عوض کردن تم بهش اضافه شده.
برای دانلود از توی موبایل برید به لینک:
mini.opera.com/beta

یا از اینجا دانلود کنید.

front42b.jpg

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
چطوری میتونم تنظیمات gprs ایرانسل رو در k850 داشته باشم
میگه گوشی شما در لیست نیست از دفترچه موبایلتون و تنظیمات استفاده کنید!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر